Avatars_small

Raška Petr

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 46 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 42 23 19 0 54.76%
2013/2014 42 23 19 0 54.76%
2012/2013 20 10 10 5 50.00%
2011/2012 5 4 1 0 80.00%
Celkem: 109 60 49 5 55.05%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Bartosz Tomáš 0:3
Červen Dehner Marcel 0:3
Červen Filipčík Pavel 3:Sc
Červen Holík Pavel 2:3
Květen Žák Zdeněk 1:3
Květen Jašek Jakub 1:3
Květen Riger Břetislav 3:0
Květen Kašpar Luděk 3:0
Duben Kutěj Honza 3:0
Duben Bystroň Jan 3:0
Duben Švidrnoch Marek 3:Sc
Duben Mohyla Emil 3:1
Březen Lyko Pavel 3:0
Březen Jančar Tomáš 0:3
Březen Žváček Jiří 3:1
Březen Dehner Marcel 3:1
Březen Grigar Martin 1:3
Únor Peroutík Jiří 3:0
Únor Štefaník Martin 3:1
Únor Lasoň Jaroslav 3:0
Únor Špalt Libor 3:Sc
Únor Filipčík Pavel 2:3
Leden Krupník Lukáš 3:1
Leden Grigar Martin 1:3
Leden Dehner Marcel 2:3
Leden Jančar Tomáš 1:3
Prosinec Urban Viktor 1:3
Prosinec Fabián Dalibor 0:3
Prosinec Kantor Martin 0:3
Prosinec Žváček Jiří 1:3
Listopad Urban Viktor 0:3
Listopad Jančar Tomáš 3:2
Listopad Krupník Lukáš 3:0
Listopad Grigar Martin 2:3
Říjen Apl Roman 3:1
Říjen Hamřík Milan 2:3
Říjen Juránek Filip 2:3
Říjen Krišica Petr 3:Sc
Září Vrága Lukáš 3:1
Září Holubec Jaromír 3:1
Září Bystřičan Jiří 3:0
Září Šrámek Fredy 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Lerch Ivan 1:3
Červen Kučeja Václav 1:3
Červen Kříbek Jarda 0:3
Červen Urban Viktor 2:3
Červen Hruzík Radim 0:3
Květen Riger Břetislav 3:1
Květen Krišica Petr 0:3
Květen Taraba Róbert 2:3
Květen Kašpar Luděk 3:2
Květen Dehner Marcel 3:2
Duben Riger Břetislav 1:3 1
Duben Vrága Lukáš 3:0
Duben Apl Roman 3:0
Duben Hubert Lukáš 3:1
Březen Malečíková Jaroslava 3:0
Březen Papřok Ondřej 3:Sc
Březen Bystřičan Jiří 3:0
Březen Šandová (Myšková) Hana 3:0
Únor Juránek Filip 1:3
Únor Zrasták Robert 2:3
Únor Hanusek Jaroslav 2:3
Únor Žváček Jiří 0:3
Leden Malý Milan 3:1
Leden Štefaník Martin 3:0
Leden Bystřičan Jiří 3:0
Leden Jančar Tomáš 3:1
Prosinec Apl Roman 2:3
Prosinec Pleyer Lukáš 3:2
Prosinec Kučeja Václav 2:3
Prosinec Mechelová Gabriela 2:3 1
Listopad Bystroň Jan 2:3
Listopad Beneš Vojtěch 3:2
Listopad Matějašek David 0:3
Listopad Koutný Jakub 3:Sc
Říjen Binek Zdenek 3:0
Říjen Juránek Filip 3:0
Říjen Mrowiec Jakub 2:3
Říjen Balus Pavel 3:0
Září Holubec Jaromír 3:2
Září Nesladek Petr 0:3
Září Ludvík Pavel 3:0
Září Krejčová Hana 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mrowiec Jakub 3:1
Červen Langer Petr 3:Sc
Červen Malečíková Jaroslava 3:0
Červen Holubec Jaromír 3:1
Květen Soukupová Tereza 0:3
Květen Lenart Jan 2:3
Květen Štelar Petr 3:Sc
Květen Gorecki Pavel 3:1
Duben Riger Břetislav 1:3 1
Duben Jančar Tomáš 3:0
Duben Jaššo Petr 3:1 2
Duben Hrudová Iva 3:1
Březen Taraba Róbert Sc:3
Březen Mechelová Gabriela Sc:3
Březen Soukupová Tereza 0:3
Březen Šandová (Myšková) Hana Sc:3
Únor Vrága Lukáš Sc:3
Únor Karpeta Petr 1:3
Únor Křižka Radek 3:Sc
Únor Gorecki Pavel Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Peroutík Jiří 3:0
Září Langrová Pavlína 3:0
Září Missigová Šárka 3:Sc 1
Září Lerch Ivan 1:3
Září Mořkovský Vojtěch 3:1