Avatars_small

Mrowiec Jakub

Skupina Nadšenci 1A
Pohlaví muž
Věk 30 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 39 21 18 0 53.85%
2012/2013 40 25 15 1 62.50%
2011/2012 42 18 24 0 42.86%
2010/2011 9 3 5 1 33.33%
Celkem: 130 67 62 2 51.54%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Střondala Tomáš 2:3
Červen Malečíková Jaroslava 0:3
Červen Vrága Lukáš 3:2
Červen Hamříková Jarmila 3:Sc
Květen Lukšová Pavla 3:Sc
Květen Gorecki Pavel 2:3
Květen Bystřičan Jiří 3:2
Květen Papřok Ondřej 3:1
Duben Kantor Martin 1:3
Duben Frnka Viktor 3:1
Duben Balus Pavel 3:0
Duben Štefánek Antonín 3:1
Březen Šrámek Fredy 2:3
Březen Mechelová Gabriela 1:3
Březen Slunský Petr 2:3
Březen Hamřík Milan 0:3
Únor Binek Zdenek 3:0
Únor Sochor Tomáš 3:0
Únor Kantor Martin 2:3
Únor Weber Michal 3:1 1
Leden Ludvík Pavel 3:0
Leden Beneš Vojtěch 3:2 1
Leden Balus Pavel 1:3
Leden Mechelová Gabriela 2:3
Prosinec Šandová (Myšková) Hana 3:0
Prosinec Kružík Jakub 3:0
Prosinec Krejcha Martin 3:1
Listopad Holubec Jaromír 1:3
Listopad Gaura Jiří 0:3
Listopad Štefaník Martin 3:2
Listopad Kašpar Luděk 1:3 1
Říjen Juránek Filip 1:3
Říjen Balus Pavel 3:2
Říjen Raška Petr 3:2
Říjen Binek Zdenek 3:2
Září Bystřičan Jiří 2:3
Září Riger Břetislav 2:3 3
Září Gorecki Pavel 3:1
Září Střondala Tomáš 2:3 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Raška Petr 1:3
Červen Holubec Jaromír 3:Sc
Červen Langer Petr 3:Sc
Červen Malečíková Jaroslava 3:0
Květen Střondala Tomáš 3:0
Květen Papřok Ondřej 3:2 1
Květen Mechelová Gabriela 1:3
Květen Riger Břetislav 3:1
Duben Holubec Jaromír 3:0
Duben Štelar Petr 3:2
Duben Křižka Radek 0:3
Duben Zobal Martin 3:Sc
Březen Žváček Jiří 0:3 2
Březen Kašpar Luděk 0:3
Březen Hamřík Milan 3:2 1
Březen Šrámek Fredy 0:3
Únor Mechelová Gabriela 3:0
Únor Holubec Jaromír 3:2 1
Únor Slunský Petr 3:2
Únor Klimková Lucie 3:1
Leden Sikora Jiří 3:1
Leden Vrága Lukáš 0:3
Leden Hamřík Milan 3:2 1
Leden Štelar Petr 3:0
Prosinec Prokop David 0:3
Prosinec Klimková Lucie 3:2
Prosinec Hamřík Milan 3:2 1
Prosinec Holubec Jaromír 3:2 1
Listopad Křižka Radek 2:3
Listopad Bystroň Jan 1:3
Listopad Hájek Jiří 3:Sc
Listopad Langer Michaela 3:0
Říjen Matějašek David 0:3
Říjen Apl Roman 0:3
Říjen Missigová Šárka 0:3
Říjen Wrona Tomáš Sc:3 3
Září Jüttnerová Sandra 3:0
Září Šandová (Myšková) Hana 0:3
Září Hill Martin 3:0
Září Langer Petr 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen dich din 3:Sc
Červen Hájková Hana 3:Sc
Červen Adámek David Sc:Sc
Červen Lukšová Pavla 1:3 4
Květen Jaššo Petr 0:3
Květen Šesták Lukáš 0:3 2
Květen Adámek David 0:3 2
Květen Veselský Petr 3:0 1
Květen Tichá Kateřina 0:3