Avatars_small

Prokop David

Skupina Přeborníci 4B
Pohlaví muž
Věk 41 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2012/2013 43 19 22 10 44.19%
2011/2012 35 23 12 1 65.71%
Celkem: 78 42 34 11 53.85%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Bystroň Jan Sc:3
Červen Dehner Marcel Sc:3
Červen Lenart Jan Sc:3
Červen Vrága Lukáš Sc:3
Květen Hamřík Milan 1:3
Květen Apl Roman Sc:Sc 2
Květen Bystroň Jan 3:2 2
Květen Hájek Jiří 3:Sc
Květen Šrámek Fredy 2:3 2
Duben Bartosz Tomáš 0:3
Duben Krišica Petr 1:3
Duben Broda Kamil 1:3
Duben Kašpar Luděk 2:3
Duben Matějašek David Sc:Sc
Březen Lenart Jan 3:1
Březen Vrága Lukáš 3:0
Březen Zrasták Robert 1:3
Březen Škrobánek Jakub 3:2
Únor Šimeček Petr 1:3
Únor Matějašek David 2:3
Únor Žváček Jiří 2:3
Únor Broda Kamil 3:Sc 1
Únor Bartusek Jirka 1:3
Leden Škrobánek Jakub 3:2
Leden Zrasták Robert 1:3
Leden Slunský Petr 3:Sc
Leden Karpeta Petr 3:0
Prosinec Hamřík Milan 3:1 2
Prosinec Mrowiec Jakub 3:0
Prosinec Holubec Jaromír 3:2
Prosinec Klimková Lucie 3:0
Listopad Sikora Jiří 3:2
Listopad Čechák Martin 3:2
Listopad Mechelová Gabriela 3:1 2
Listopad Dehner Marcel 0:3
Říjen Malečíková Jaroslava 3:2 2
Říjen Kašpar Luděk 3:Sc
Říjen Hamřík Milan 3:0 1
Říjen Lenart Jan 1:3
Září Šrámek Fredy Sc:3
Září Hanusek Jaroslav Sc:3
Září Žváček Jiří Sc:3
Září Dehner Marcel Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Zrasták Robert 1:3
Červen Koutný Jakub 3:Sc
Červen Dehner Marcel 1:3 2
Červen Šrámek Fredy 3:1 1
Květen Hamříková Jarmila 3:1
Květen Slunský Petr 3:Sc 1
Květen Wrona Tomáš 0:3
Květen Kubíček Michal 3:Sc 1
Duben Střondala Tomáš 3:0 1
Duben Peroutík Jiří 3:0 2
Duben Hill Martin 3:0
Duben Langer Petr Sc:3 1
Březen Kubíček Michal 3:1
Březen Zrasták Robert 1:3
Březen Ochonski Zdenek 2:3
Březen Hruzík Radim 1:3
Únor Beer Jaroslav 3:0
Únor Klimková Lucie 3:2 1
Únor Missigová Šárka 2:3
Únor Hvolka Tomáš 0:3
Leden Bartusek Jirka 0:3
Leden Konečný Kamil 0:3 3
Leden Kubíček Aleš 0:3
Leden Pešl Vladan 3:2 1
Prosinec Šesták Lukáš 3:0
Prosinec Matějašek David 3:1
Prosinec Beer Jaroslav 3:1
Prosinec Hanusek Jaroslav 3:2
Listopad Peroutík Jiří 3:0
Listopad Krejčová Hana 3:1
Listopad Harastej Luboš 3:0
Listopad Riger Břetislav 3:0
Říjen Bystřičan Jiří 3:1
Říjen Zrasták Robert 3:0
Říjen Šimek Martin 3:0