Avatars_small

Krejčová Hana

Skupina Nadšenci 1D
Pohlaví žena
Věk 51 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 41 17 24 9 41.46%
2013/2014 39 14 25 3 35.90%
2012/2013 39 19 19 5 48.72%
2011/2012 37 14 23 0 37.84%
2010/2011 34 12 22 4 35.29%
2009/2010 28 11 17 1 39.29%
Celkem: 218 87 130 22 39.91%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Jeřábek Libor 3:Sc
Červenec / Srpen Janoško Zdeněk 3:Sc
Červenec / Srpen Czopik Jan Sc:3
Červenec / Srpen Lasoň Jaroslav Sc:3
Červen Vašíček Petr 3:Sc
Červen Taraba Róbert 3:Sc
Červen Lukšová Pavla 3:Sc
Červen Langrová Pavlína 3:1
Květen Uhřík Libor 3:2
Květen Machová Tereza 3:1
Květen Čada Josef 2:3
Květen Kratochvíl Michal 3:Sc
Duben Uhřík Libor 2:3
Duben Kovaříková Jana 0:3
Duben Jüttnerová Sandra 0:3
Duben Šandová (Myšková) Hana 3:2
Březen Bělíčková Veronika 3:0
Březen Malečíková Jaroslava 1:3
Březen Čada Josef 1:3
Únor Uhřík Libor 0:3
Únor Bystřičan Petr 3:1
Únor Binek Zdenek 0:3
Únor Štefánek Antonín 2:3
Leden Hýža David 0:3
Leden Hudec Lukáš 3:2
Leden Sikora Jiří 2:3
Prosinec Grochal Petr Sc:3
Prosinec Filipčík Pavel Sc:3
Prosinec Střondala Tomáš Sc:3
Listopad Malečíková Jaroslava Sc:3
Listopad Jüttnerová Sandra Sc:3
Listopad Štefánek Antonín Sc:3
Listopad Bystřičan Jiří Sc:3
Říjen Langrová Pavlína 3:0
Říjen Hýža David 0:3
Říjen Kozelský Michal 3:Sc
Říjen Vašíček Petr 3:0
Září Hamříková Jarmila 0:3
Září Raška Štěpán 3:1
Září Jüttnerová Sandra 1:3
Září Rechtoris David 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hýža David Sc:3
Červen Malý Milan Sc:3
Červen Jančar Tomáš Sc:3
Květen Jaššo Petr 2:3
Květen Jüttnerová Sandra 2:3
Květen Hrudová Iva 3:Sc
Květen Harastej Luboš 3:Sc
Duben Holubec Jaromír 0:3
Duben Zrasták Robert 1:3
Duben Ludvík Pavel 2:3
Duben Sochor Tomáš 2:3
Březen Šesták Lukáš 3:Sc
Březen Jüttnerová Sandra 2:3
Březen Hamříková Jarmila 3:Sc
Březen Kružík Jakub 3:1
Únor Štefaník Martin 1:3
Únor Špánik Adam 0:3
Únor Rechtoris David 1:3
Únor Lasoň Jaroslav 3:0
Leden Hamříková Jarmila 3:0
Leden Krejcha Martin 2:3
Leden Adámek David 3:2
Leden Lukšová Pavla 3:0
Prosinec Hanusek Jaroslav 1:3
Prosinec Bystřičan Jiří 0:3
Prosinec Sikora Jiří 3:1
Prosinec Juránek Filip 0:3
Listopad Jaššo Petr 3:0
Listopad Rechtoris David 1:3
Listopad Hamříková Jarmila 3:Sc
Listopad Kružík Jakub 3:0
Říjen Pleyer Lukáš 2:3
Říjen Bělíčková Petra 3:0
Říjen Štefaník Martin 0:3
Říjen Lukšová Pavla 2:3 1
Září Ludvík Pavel 0:3
Září Nesladek Petr 0:3
Září Holubec Jaromír 1:3
Září Raška Petr 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Tomášková Markéta 3:0
Červen Riger Břetislav 3:1
Červen Beneš Vojtěch 2:3
Červen Jüttnerová Sandra 3:2
Květen Hamříková Jarmila 3:1
Květen Holubec Jaromír 1:3
Květen Kříbek Jarda 0:3
Květen Adámek David 3:0
Duben Sikora Jiří 2:3
Duben Papřok Ondřej 1:3
Duben Riegel Jiří 3:0
Duben Ludvík Pavel 3:2
Březen Grygar Jiri 3:0 1
Březen Holubec Jaromír 1:3
Březen Peroutík Jiří 2:3 1
Únor Balus Pavel 2:3
Únor Rechtoris David 3:2
Únor Jüttnerová Sandra 3:Sc
Únor Taraba Róbert 0:3
Leden Riger Břetislav 1:3 1
Leden Peroutík Jiří 3:0
Leden Hrudová Iva 3:0
Leden Čmuchová Klára Sc:Sc
Prosinec Lasoň Jaroslav 0:3
Prosinec Bystroň Jan 1:3
Prosinec Hamříková Jarmila 2:3
Prosinec Kubíček Michal 0:3
Listopad Adámek David 3:0
Listopad Holubec Jaromír Sc:3 3
Listopad Bystřičan Jiří 0:3
Listopad Missigová Šárka 3:Sc
Říjen Šandová (Myšková) Hana 3:1
Říjen Spáčil David 3:0
Říjen Bělíčková Petra 3:0
Říjen Langrová Pavlína 3:1
Září Missigová Šárka Sc:3
Září Klimková Lucie Sc:3
Září Bystřičan Jiří Sc:3
Září Sikora Jiří 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Beneš Tomáš 3:1
Červen Bystřičan Jiří 0:3
Červen Hamříková Jarmila 3:1
Červen Kašpar Luděk 1:3
Květen Langrová Pavlína 3:0
Květen Plaček Václav 2:3 1
Květen Adámek David 3:1
Květen Migdalová Markéta 3:Sc 1
Duben Klimková Lucie 2:3
Duben Sikora Jiří 0:3
Duben Vavřička Karel 1:3 1
Duben Bystřičan Jiří 0:3 1
Březen Šimeček Petr 0:3 1
Březen Matějašek David 0:3
Březen Šrámek Fredy 1:3 1
Březen Žváček Jiří 3:2 1
Únor Šimeček Petr 1:3 1
Únor Spáčil David 3:0
Únor Šandová (Myšková) Hana 3:1
Leden Žváček Jiří 1:3 1
Leden Mořkovský Vojtěch 0:3
Leden Hanusek Jaroslav 0:3 1
Leden Zrasták Robert 0:3
Leden Badalová Veronika 0:3
Prosinec Langer Petr 3:1
Prosinec Plaček Václav 3:Sc 1
Prosinec Hájek Jiří 0:3
Prosinec Lázenský Jan 3:Sc
Listopad Harastej Luboš 3:0
Listopad Prokop David 1:3
Listopad Riger Břetislav 2:3 1
Listopad Peroutík Jiří 3:1
Říjen Pešl Vladan 3:Sc
Říjen Badalová Veronika 0:3
Říjen Šesták Lukáš 2:3 1
Říjen Hájek Jiří 0:3
Říjen Folwarczny Jan 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Sikora Jiří Sc:3
Červen Matějašek David Sc:3
Červen Kaňa Aleš 3:Sc
Červen Žůrek Vladimír 0:3 1
Květen Hanusek Jaroslav 3:Sc
Květen Malík Karel 1:3 1
Květen Weber Michal 0:3
Květen Bergel Pavel 0:3
Květen Hruzík Radim 1:3
Duben Žůrek Vladimír 3:Sc
Duben Lasoň Jaroslav 1:3
Duben Frantová Lenka 3:Sc
Duben Jüttnerová Sandra 3:1
Březen Fišerová Veronika 3:0
Březen Weber Michal 0:3
Březen Beer Jaroslav 3:1
Březen Matějašek David 2:3
Únor Folwarczny Jakub 2:3 1
Únor Wrona Jakub 3:0
Únor Mikeska Karel 1:3
Únor Hamřík Milan 3:Sc
Leden Lázenský Jan Sc:3
Leden Šrámek Fredy 0:3 1
Leden Střondala Tomáš Sc:3
Leden Mechelová Gabriela 3:1
Listopad Kocián Martin 3:1
Listopad Hanusek Jaroslav 2:3
Listopad Psotka Petr 1:3
Listopad Brynda Pavel 0:3
Říjen Jašek Jakub 3:Sc
Říjen Štefaník Martin 1:3
Říjen Bergel Pavel 0:3
Říjen Ochonski Zdenek 2:3 1
Říjen Holuša Petr 0:3 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Ječmínek Martin 2:3
Červen Bergel Pavel 1:3
Červen Badalová Veronika Sc:3
Červen Trojková Lada 3:0
Květen Lukas Richard 3:Sc
Květen Gregořicová Petra 3:Sc
Květen Kocián Martin 0:3 1
Květen Žůrek Vladimír 3:0
Duben Ochonski Zdenek 1:3
Duben Pleyer Lukáš 0:3 1
Duben Vrága Lukáš 0:3
Duben Lázenský Jan 2:3
Březen Nesrsta Petr 0:3
Březen Jaššo Petr 3:0 3
Březen Kašpar Luděk 1:3
Březen Holuša Petr 1:3 1
Únor Klimša Ladislav 3:2
Únor Badalová Veronika 0:3
Únor Zvěřinský Martin 0:3
Únor Psotka Petr 0:3
Leden Hřib Petr 3:Sc
Leden Kubíček Michal 2:3
Leden Malečíková Jaroslava 2:3
Leden Medek Pavel 0:3
Listopad Alvarezová Jana 3:0
Listopad Šimáčková Aneta 3:0
Listopad Gregořicová Petra 3:0
Listopad Kocmanová Natálie 3:0