6957f1269ef63f214476d64fbee4e27bd34e23e5_small

Špánik Adam

Skupina Mistři 2B
Pohlaví muž
Věk 27 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 37 21 16 3 56.76%
2014/2015 48 19 28 18 39.58%
Letní squashování 2014 4 4 0 0 100.00%
Letní squashování 2013 8 2 6 4 25.00%
2013/2014 36 25 11 4 69.44%
2012/2013 10 6 4 3 60.00%
Celkem: 143 77 65 32 53.85%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Holuša Marek Sc:3
Květen Nesrsta Petr 3:0
Květen Kantor Martin Sc:3
Květen Kučeja Václav Sc:3
Duben Juráň David 2:3 1
Duben Ujfaluši Marcel 1:3
Duben Sikora Miroslav 1:3
Duben Urban Viktor 3:0
Březen Kantor Martin 3:0
Březen Jirka Vladimir 1:3
Březen Jašek Jakub 3:1
Březen Juráň David 1:3
Únor Žák Zdeněk 3:0
Únor Wolf Sebastian 3:1
Únor Šimeček Petr 3:1
Únor Holík Pavel 3:2
Leden Kubíček Aleš 0:3 1
Leden Nesrsta Petr 3:0
Leden Jirka Vladimir 1:3
Leden Hlisnikovský Petr 3:Sc
Leden Sikora Miroslav 1:3
Prosinec Žák Zdeněk 3:Sc
Prosinec Wolf Sebastian 3:0
Prosinec Holík Pavel 3:Sc
Prosinec Badalová Veronika 3:0
Listopad Riger Břetislav 3:0
Listopad Dehner Marcel 3:1
Listopad Šeděnka Milan 3:1
Listopad Šubert Roman 3:0
Říjen Hlisnikovský Petr 0:3
Říjen Vaněk Martin 1:3
Říjen Urban Viktor 1:3
Říjen Holík Pavel 3:2
Září Šeděnka Milan 3:1
Září Tesař Martin 3:Sc
Září Šimeček Petr 1:3
Září Bartusek Jirka 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Badalová Veronika Sc:3
Červenec / Srpen Dehner Marcel Sc:3
Červenec / Srpen Šeděnka Milan Sc:3
Červenec / Srpen Nesrsta Petr Sc:3
Červen Tesař Martin Sc:3
Červen Šimeček Petr Sc:3
Červen Wrona Tomáš Sc:3
Červen Nesladek Petr Sc:3
Květen Tesař Martin 3:Sc
Květen Nesladek Petr 3:2
Květen Badalová Veronika 3:Sc
Květen Kubíček Michal 2:3
Květen Hamřík Milan 1:3
Duben Hlisnikovský Petr Sc:Sc
Duben Kubíček Aleš 2:3
Duben Šimeček Petr 3:1
Duben Wrona Tomáš 1:3
Březen Kantor Martin 3:2
Březen Holuša Marek 3:Sc
Březen Nesladek Petr 3:0
Březen Bartosz Tomáš 3:Sc
Únor Tesař Martin 1:3
Únor Hvolka Tomáš 3:2
Únor Přeček Martin 3:0
Únor Brynda Pavel 3:Sc
Leden Holík Pavel 1:3
Leden Zrasták Robert 3:0
Leden Juránek Filip 3:0
Leden Kučeja Václav 3:1
Leden Švidrnoch Marek 3:0
Prosinec Kubíček Michal Sc:3
Prosinec Hamřík Milan Sc:3
Prosinec Bartosz Tomáš Sc:3
Prosinec Šeděnka Milan Sc:3
Prosinec Nesrsta Petr Sc:3
Listopad Taraba Róbert 3:0
Listopad Kantor Martin 3:2
Listopad Kučeja Václav 1:3
Listopad Juránek Filip 3:0
Říjen Bartosz Tomáš 0:3
Říjen Fabián Dalibor 1:3
Říjen Hvolka Tomáš 2:3
Říjen Mohyla Emil 3:1
Říjen Richtár Dušan 1:3
Září Štefaník Martin Sc:3
Září Juránek Filip Sc:3
Září Kantor Martin Sc:3
Září Gorecki Pavel Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec Juránek Filip 3:0
Červenec Kašpar Luděk 3:0
Červenec Vrága Lukáš 3:0
Červenec Apl Roman 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Ludvík Pavel Sc:3
Srpen Richtár Dušan Sc:3
Srpen Šeděnka Milan Sc:3
Srpen Balus Pavel Sc:3
Červenec Čada Josef 3:1
Červenec Beneš Vojtěch 0:3
Červenec Binek Zdenek 0:3
Červenec Grygar Jiri 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Bystroň Jan 3:Sc
Červen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Červen Pleyer Lukáš 3:Sc
Červen Kantor Martin 3:2
Červen Krišica Petr 1:3
Květen Hruzík Radim 3:2
Květen Hubert Lukáš 1:3
Květen Hanusek Jaroslav 3:0
Květen Mechelová Gabriela 3:0
Květen Grigar Martin 1:3
Duben Jančar Tomáš 3:0
Duben Krišica Petr 3:0
Duben Gorecki Pavel 3:1
Duben Mach Vladimír 3:Sc
Březen Holubec Jaromír 3:2
Březen Žváček Jiří 3:1
Březen Kantor Martin 3:0
Březen Beneš Vojtěch 3:1
Únor Rechtoris David 3:1
Únor Krejčová Hana 3:0
Únor Štefaník Martin 0:3
Únor Lasoň Jaroslav 3:2
Leden Gorecki Pavel 3:0
Leden Riger Břetislav Sc:3 2
Leden Kantor Martin 3:0
Leden Holubec Jaromír 1:3
Prosinec Grygar Jiri 3:Sc
Prosinec Adámek David 3:0
Prosinec Pětroš Vojtěch 3:0
Prosinec Papřok Ondřej 2:3 1
Listopad Kantor Martin 0:3
Listopad Šesták Lukáš 3:Sc 1
Listopad Bělíčková Petra 3:Sc 1
Září Krejcha Martin Sc:3
Září Beneš Vojtěch Sc:3
Září Juránek Filip Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Nesladek Petr Sc:3
Červen Gorecki Pavel Sc:3
Červen Papřok Ondřej Sc:3
Červen Hájek Jiří 3:Sc
Květen Jaššo Petr 3:0
Květen Zobal Martin 3:Sc
Květen Malečíková Jaroslava 1:3
Duben Beneš Vojtěch 3:1
Duben Milota Radek 3:Sc
Duben Hasmanda Robert 3:1