Avatars_small

Mach Vladimír

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 35 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 41 18 23 8 43.90%
2015/2016 45 25 20 2 55.56%
2013/2014 37 18 19 7 48.65%
Celkem: 123 61 62 17 49.59%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Štefánek Antonín 3:1
Červenec/Srpen Jüttnerová Sandra Sc:3 1
Červenec/Srpen Sikora Jiří Sc:3 1
Červenec/Srpen Krišica Petr Sc:3
Červen Rechtoris David 3:1
Červen Zrasták Robert 0:3
Červen Weiss Marek 3:1 1
Červen Kašpar Luděk 3:2
Květen Fiala Lukáš 3:Sc
Květen Jüttnerová Sandra 3:0
Květen Langrová Pavlína Sc:3
Květen Malý Milan 3:1
Duben Lampa Tomáš 3:Sc
Duben Zrasták Robert 1:3
Duben Nový Jan 3:2
Duben Ryšavý Filip 3:2
Duben Balus Pavel 1:3
Březen Holubec Jaromír Sc:3
Březen Krejcha Martin Sc:3
Březen Tesař Petr Sc:3
Březen Pácl Petr Sc:3
Leden Grochal Petr 2:3
Leden Rechtoris David 3:2
Leden Krišica Petr 2:3
Leden Taraba Róbert 1:3
Prosinec Andiel Josef 2:3
Prosinec Zrasták Robert 1:3
Prosinec Broda Kamil 3:1
Prosinec Jüttnerová Sandra 2:3
Listopad Taraba Róbert 3:1
Listopad Hanusek Jaroslav 3:1
Listopad Sikora Jiří 1:3
Listopad Mohyla Emil 3:2
Říjen Andiel Josef 1:3
Říjen Hýža David 1:3
Říjen Sikora Jiří 3:2
Říjen Brodová Barbora 0:3
Září Jüttnerová Sandra 1:3
Září Kašpar Luděk 2:3 2
Září Hýža David 3:2
Září Zrasták Robert 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Rechtoris David Sc:3
Červenec / Srpen Mohelník Vojtěch 1:3
Červenec / Srpen Hýža David 2:3 1
Červenec / Srpen Kašpar Luděk 2:3
Červen Nový Jan 3:1
Červen Lampa Tomáš Sc:3
Červen Slavíček Jakub 2:3
Červen Lasoň Jaroslav 3:1
Červen Weiss Marek 3:0
Květen Vrága Lukáš 1:3
Květen Ciganek Pavel 0:3
Květen Hanusek Jaroslav 3:2
Květen Kovaříková Jana 2:3
Duben Uhlíř Adam 3:2
Duben Kutěj Honza 2:3 1
Duben Kašpar Luděk 0:3
Duben Lasoň Jaroslav 3:1
Březen Apl Roman 3:Sc
Březen Bystřičan Jiří 3:2
Březen Andiel Josef 1:3
Březen Hanusek Jaroslav 3:0
Únor Štefánek Antonín 0:3
Únor Kašpar Luděk 3:2
Únor Krišica Petr 2:3
Únor Bystroň Jan 1:3
Leden Hýža David 3:1
Leden Šubert Roman 0:3
Leden Rechtoris David 3:2
Leden Riger Břetislav 0:3
Prosinec Lasoň Jaroslav 3:1
Prosinec Brodová Barbora 3:Sc
Prosinec Nový Jan 3:1
Prosinec Uhlíř Adam 2:3
Listopad Kovaříková Jana 0:3
Listopad Kašpar Luděk 2:3
Listopad Jeřábek Libor 3:0
Listopad Gorecki Pavel 3:Sc
Říjen Lampa Tomáš 3:Sc 1
Říjen Krejcha Martin 3:1
Říjen Lyko Pavel 3:1
Říjen Malý Milan 3:1
Září Riegel Jiří 3:Sc
Září Weber Michal 3:Sc
Září Janošíková Zuzana 3:0
Září Brodová Barbora 3:1 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Holubec Jaromír Sc:3 1
Květen Kantor Martin Sc:3
Květen Lerch Ivan Sc:3 2
Květen Šrámek Fredy Sc:3 2
Duben Gorecki Pavel 2:3
Duben Krišica Petr 2:3
Duben Jančar Tomáš 3:1
Duben Špánik Adam Sc:3
Březen Taraba Róbert Sc:3
Březen Juránek Filip 1:3
Březen Hubert Lukáš Sc:3
Březen Dehner Marcel 0:3
Březen Bartusek Jirka 1:3
Únor Riger Břetislav 3:2
Únor Mechelová Gabriela 3:1 2
Únor Karpeta Petr 3:Sc
Únor Apl Roman 2:3
Leden Slunský Petr 3:2
Leden Šrámek Fredy 1:3
Leden Bystroň Jan 3:1
Leden Lasoň Jaroslav 3:2
Prosinec Riger Břetislav 2:3
Prosinec Krišica Petr 3:2 1
Prosinec Gaura Jiří 1:3 2
Prosinec Vrága Lukáš 3:2
Listopad Šrámek Fredy 3:0
Listopad Bystřičan Jiří 3:2
Listopad Richtár Dušan 0:3
Listopad Slunský Petr 0:3
Říjen Hamříková Jarmila 3:Sc
Říjen Sikora Jiří 3:2 2
Říjen Peterková Andrea 3:1
Říjen Malečíková Jaroslava 3:1
Září Jaššo Petr 3:Sc 2
Září Weber Michal 3:Sc
Září Šeděnka Milan 0:3
Září Kučeja Václav 3:2