Avatars_small

Mach Vladimír


Preferuji SC Fajne

Skupina Mistři 2A
Pohlaví muž
Věk 40 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 36 15 16 8 41.67%
2022/2023 45 15 22 9 33.33%
2021/2022 45 19 22 9 42.22%
2016/2017 41 18 23 8 43.90%
2015/2016 45 25 20 2 55.56%
2013/2014 37 18 19 7 48.65%
Celkem: 249 110 122 43 44.18%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Jašek Jakub Sc:3
Červen Jančíková Marie
Červen Štefánek Antonín 0:3
Červen Pavliska Viktor
Květen Střondala Tomáš 3:1
Květen Zrasták Robert 3:2
Květen Jančíková Marie 3:2
Květen Moravec Mojmir Sc:Sc
Duben Dehner Marcel 0:3
Duben Pavliska Viktor 0:3
Duben Brodová Jana Sc:Sc
Duben Dědek Jiří 1:3
Březen Holubec Jaromír 0:3
Březen Zrasták Robert 3:1
Březen Vojtovič Daniel Sc:3
Březen Jančíková Marie 3:1
Březen Dědek Jiří 1:3
Únor Burian Tomáš 3:0
Únor Lokaj Adam Sc:3
Únor Holubec Jaromír 3:2
Únor Trefil Tomáš 3:2
Leden Žák Igor 3:Sc
Leden Zrasták Robert 3:2
Leden Gebauerová Elen Sc:Sc
Leden Pospisil Vladimir 0:3
Prosinec Štefánek Antonín 1:3
Prosinec Holubec Jaromír 3:Sc
Prosinec Pískala Jan 2:3
Prosinec Trefil Tomáš 3:2
Listopad Střondala Tomáš 3:0
Listopad Závacký Patrik 3:Sc
Listopad Moravec Mojmir 3:0
Listopad Brodová Jana 0:3
Říjen Dvořák Michal 0:3
Říjen Vítek Lukáš 2:3
Říjen Lýsková Klára Sc:Sc
Říjen Moravec Mojmir Sc:Sc
Říjen Pernica David 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec + Srpen Lerch Ivan Sc:Sc
Červenec + Srpen Vašíček Petr Sc:Sc
Červenec + Srpen Klimíček Igor Sc:Sc
Červenec + Srpen Vašák Lukáš Sc:Sc
Červen Dědek Jiří 1:3
Červen Střondala Tomáš Sc:3
Červen Tesař Martin Sc:Sc
Červen Moravec Mojmir Sc:Sc
Květen Weiss Marek 1:3
Květen Hulík Radim 1:3
Květen Klimíček Igor 3:Sc
Květen Duda Jiří 0:3
Květen Bystřičan Jiří 0:3
Duben Hanusek Jaroslav 3:2
Duben Fabián Dalibor 3:Sc
Duben Štefánek Antonín 0:3
Duben Holík Pavel 0:3
Březen Bystřičan Jiří 3:1
Březen Lerch Ivan 3:Sc
Březen Hulík Radim 0:3
Březen Dehner Marcel 0:3
Únor Sendžo Lukáš 3:0
Únor Bajgar Václav 0:3
Únor Poloch Martin 3:2
Únor Pískala Jan 3:2
Leden Vítek Lukáš 2:3
Leden Hulík Radim 0:3
Leden Filipčík Pavel 1:3
Leden Žák Igor 3:0
Prosinec Bajgar Václav 0:3
Prosinec Holubec Jaromír 0:3
Prosinec Střondala Tomáš 3:1
Prosinec Miskovic Stano Sc:Sc
Listopad Dehner Marcel 2:3
Listopad Holubec Jaromír 1:3
Listopad Štefánek Antonín 2:3
Listopad Klimíček Igor 2:3
Říjen Štefánek Antonín 1:3
Říjen Zrasták Robert 3:2
Říjen Bajgar Václav 3:Sc
Říjen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Září Pospisil Vladimir 3:Sc
Září Poloch Martin 2:3
Září Mikesková Adéla 3:1
Září Hulík Radim Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - Srpen Jašek Jakub 0:3
Červenec - Srpen Jančíková Marie 0:3
Červenec - Srpen Kašpar Luděk 3:2
Červenec - Srpen Hanusek Jaroslav Sc:3
Červen Šeděnka Milan Sc:3
Červen Bystřičan Jiří Sc:3
Červen Bartusek Jirka Sc:3
Červen Jašek Jakub Sc:3
Květen Hlisnikovský Petr Sc:Sc
Květen Miskovic Stano 1:3
Květen Lerch Ivan Sc:Sc
Květen Klimíček Igor 3:Sc
Duben Skacelik Adam 3:2
Duben Hamříková Jarmila 3:2
Duben Švábek Ladislav Sc:Sc
Duben Jašek Jakub 0:3
Březen Kawulok Adam 3:1
Březen Střondala Tomáš 2:3
Březen Žák Igor 3:Sc
Březen Hamříková Jarmila 3:1
Únor Weiss Marek 0:3
Únor Švábek Ladislav 2:3
Únor Miskovic Stano 0:3
Únor Hamřík Milan 0:3
Únor Skacelik Adam 3:2
Leden Hamříková Jarmila 3:2
Leden Bandyová Ida 3:2
Leden Čechák Vojtěch 3:2
Leden Zrasták Robert 3:2
Prosinec Hamřík Milan 0:3
Prosinec Lerch Ivan 1:3
Prosinec Kašpar Luděk 3:2
Prosinec Jančíková Marie Sc:Sc
Listopad Lerch Ivan 0:3
Listopad Zvereaca Dmitrii 3:0
Listopad Gottvald Daniel 3:1
Listopad Krejcha Martin 3:Sc
Říjen Štefánek Antonín 1:3
Říjen Dehner Marcel 1:3
Říjen Lerch Ivan 2:3
Říjen Klimíček Igor 2:3
Září Malý Milan 3:2
Září Žurková Lenka 3:1
Září Hanusek Jaroslav 3:1
Září Vičan Petr 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Štefánek Antonín 3:1
Červenec/Srpen Jüttnerová Sandra Sc:3 1
Červenec/Srpen Sikora Jiří Sc:3 1
Červenec/Srpen Krišica Petr Sc:3
Červen Rechtoris David 3:1
Červen Zrasták Robert 0:3
Červen Weiss Marek 3:1 1
Červen Kašpar Luděk 3:2
Květen Fiala Lukáš 3:Sc
Květen Jüttnerová Sandra 3:0
Květen Langrová Pavlína Sc:3
Květen Malý Milan 3:1
Duben Lampa Tomáš 3:Sc
Duben Zrasták Robert 1:3
Duben Nový Jan 3:2
Duben Ryšavý Filip 3:2
Duben Balus Pavel 1:3
Březen Holubec Jaromír Sc:3
Březen Krejcha Martin Sc:3
Březen Tesař Petr Sc:3
Březen Pácl Petr Sc:3
Leden Grochal Petr 2:3
Leden Rechtoris David 3:2
Leden Krišica Petr 2:3
Leden Taraba Róbert 1:3
Prosinec Andiel Josef 2:3
Prosinec Zrasták Robert 1:3
Prosinec Broda Kamil 3:1
Prosinec Jüttnerová Sandra 2:3
Listopad Taraba Róbert 3:1
Listopad Hanusek Jaroslav 3:1
Listopad Sikora Jiří 1:3
Listopad Mohyla Emil 3:2
Říjen Andiel Josef 1:3
Říjen Hýža David 1:3
Říjen Sikora Jiří 3:2
Říjen Brodová Barbora 0:3
Září Jüttnerová Sandra 1:3
Září Kašpar Luděk 2:3 2
Září Hýža David 3:2
Září Zrasták Robert 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Rechtoris David Sc:3
Červenec / Srpen Mohelník Vojtěch 1:3
Červenec / Srpen Hýža David 2:3 1
Červenec / Srpen Kašpar Luděk 2:3
Červen Nový Jan 3:1
Červen Lampa Tomáš Sc:3
Červen Slavíček Jakub 2:3
Červen Lasoň Jaroslav 3:1
Červen Weiss Marek 3:0
Květen Vrága Lukáš 1:3
Květen Ciganek Pavel 0:3
Květen Hanusek Jaroslav 3:2
Květen Kovaříková Jana 2:3
Duben Uhlíř Adam 3:2
Duben Kutěj Honza 2:3 1
Duben Kašpar Luděk 0:3
Duben Lasoň Jaroslav 3:1
Březen Apl Roman 3:Sc
Březen Bystřičan Jiří 3:2
Březen Andiel Josef 1:3
Březen Hanusek Jaroslav 3:0
Únor Štefánek Antonín 0:3
Únor Kašpar Luděk 3:2
Únor Krišica Petr 2:3
Únor Bystroň Jan 1:3
Leden Hýža David 3:1
Leden Šubert Roman 0:3
Leden Rechtoris David 3:2
Leden Riger Břetislav 0:3
Prosinec Lasoň Jaroslav 3:1
Prosinec Brodová Barbora 3:Sc
Prosinec Nový Jan 3:1
Prosinec Uhlíř Adam 2:3
Listopad Kovaříková Jana 0:3
Listopad Kašpar Luděk 2:3
Listopad Jeřábek Libor 3:0
Listopad Gorecki Pavel 3:Sc
Říjen Lampa Tomáš 3:Sc 1
Říjen Krejcha Martin 3:1
Říjen Lyko Pavel 3:1
Říjen Malý Milan 3:1
Září Riegel Jiří 3:Sc
Září Weber Michal 3:Sc
Září Janošíková Zuzana 3:0
Září Brodová Barbora 3:1 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Holubec Jaromír Sc:3 1
Květen Kantor Martin Sc:3
Květen Lerch Ivan Sc:3 2
Květen Šrámek Fredy Sc:3 2
Duben Gorecki Pavel 2:3
Duben Krišica Petr 2:3
Duben Jančar Tomáš 3:1
Duben Špánik Adam Sc:3
Březen Taraba Róbert Sc:3
Březen Juránek Filip 1:3
Březen Hubert Lukáš Sc:3
Březen Dehner Marcel 0:3
Březen Bartusek Jirka 1:3
Únor Riger Břetislav 3:2
Únor Mechelová Gabriela 3:1 2
Únor Karpeta Petr 3:Sc
Únor Apl Roman 2:3
Leden Slunský Petr 3:2
Leden Šrámek Fredy 1:3
Leden Bystroň Jan 3:1
Leden Lasoň Jaroslav 3:2
Prosinec Riger Břetislav 2:3
Prosinec Krišica Petr 3:2 1
Prosinec Gaura Jiří 1:3 2
Prosinec Vrága Lukáš 3:2
Listopad Šrámek Fredy 3:0
Listopad Bystřičan Jiří 3:2
Listopad Richtár Dušan 0:3
Listopad Slunský Petr 0:3
Říjen Hamříková Jarmila 3:Sc
Říjen Sikora Jiří 3:2 2
Říjen Peterková Andrea 3:1
Říjen Malečíková Jaroslava 3:1
Září Jaššo Petr 3:Sc 2
Září Weber Michal 3:Sc
Září Šeděnka Milan 0:3
Září Kučeja Václav 3:2