Avatars_small

Hulík Radim

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 31 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 14 9 5 1 64.29%
2017/2018 44 23 21 0 52.27%
2016/2017 45 25 20 3 55.56%
2015/2016 23 16 7 0 69.57%
Celkem: 126 73 53 4 57.94%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Kubíček Michal
Prosinec Kučeja Václav
Prosinec Bartusek Jirka 1:3
Prosinec Holub Petr 1:3
Listopad Krišica Petr Sc:3
Listopad Hýža David 3:0 1
Listopad Fabián Dalibor 3:1
Listopad Weiss Marek 3:2
Říjen Weiss Marek 3:0
Říjen Ludvík Pavel 3:Sc
Říjen Střondala Tomáš 3:0
Říjen Demian Matúš 3:0
Září Holub Petr 3:1
Září Krišica Petr 1:3
Září Rucký Daniel 3:2
Září Hýža David 0:3 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Štefánek Antonín 1:3
Červenec / Srpen Kučeja Václav 3:Sc
Červenec / Srpen Mrňka Michal 3:Sc
Červenec / Srpen Netolička Jan 1:3
Červen Filipčík Pavel 0:3
Červen Krejčí Miroslav 0:3
Červen Větrovský Lukáš 3:0
Červen Mohyla Emil 3:0
Květen Hanusek Jaroslav 3:0
Květen Filipčík Pavel 2:3
Květen Mohyla Emil 3:2
Květen Weiss Marek 3:0
Duben Hýža David 3:0
Duben Pospisil Vladimir 2:3
Duben Hvolka Tomáš 3:2
Duben Grochal Petr 0:3
Březen Jüttnerová Sandra 3:2
Březen Štefánek Antonín 0:3
Březen Mrňka Michal 3:1
Březen Větrovský Lukáš 3:1
Únor Jirková Veronika 0:3
Únor Nesrsta Petr 3:2
Únor Dehner Marcel 1:3
Únor Bartusek Jirka 1:3
Leden Holub Petr 3:1
Leden Štefánek Antonín 3:0
Leden Macíček Michal 1:3
Leden Jüttnerová Sandra 3:2
Prosinec Hlisnikovský Petr 0:3
Prosinec Bartusek Jirka 1:3
Prosinec Šír Robin 0:3
Prosinec Jašek Jakub 0:3
Listopad Macíček Michal 3:Sc
Listopad Kašpar Luděk 3:2
Listopad Hvolka Tomáš 0:3
Listopad Pospisil Vladimir 1:3
Říjen Mohelník Vojtěch 0:3
Říjen Štefánek Antonín 1:3
Říjen Hamřík Milan 3:Sc
Říjen Tesař Martin 3:Sc
Září Krišica Petr 3:Sc
Září Mohyla Emil 3:1
Září Štefánek Antonín 2:3
Září Ludvík Pavel 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Holubec Jaromír 3:0
Červenec/Srpen Hýža David 3:1
Červenec/Srpen Malečíková Jaroslava 3:0
Červenec/Srpen Nový Jan 3:Sc
Červen Hanusek Jaroslav 3:1
Červen Farník Michal 0:3
Červen Nový Jan 3:Sc
Červen Bystřičan Jiří 1:3
Květen Mohyla Emil 2:3
Květen Kutěj Honza 0:3 2
Květen Lerch Ivan 2:3
Květen Brodová Barbora 0:3
Duben Bystřičan Jiří 3:0
Duben Hanusek Jaroslav 3:2
Duben Bartosz Tomáš 0:3
Duben Větrovský Lukáš 3:1
Březen Farník Michal 1:3
Březen Taraba Róbert 3:Sc
Březen Stypa Kamil 0:3
Březen Bartosz Tomáš 0:3
Únor Kašpar Luděk 3:0
Únor Kyjovský Čeněk 0:3
Únor Krupník Lukáš 3:Sc
Únor Zrasták Robert 3:0
Únor Broda Kamil 2:3
Leden Jüttnerová Sandra Sc:3
Leden Bystřičan Jiří Sc:3
Leden Lerch Ivan 3:Sc
Leden Šír Robin Sc:3
Prosinec Grochal Petr 3:1
Prosinec Brodová Barbora 3:Sc
Prosinec Ciganek Pavel 2:3
Prosinec Kučeja Václav 2:3
Listopad Štefánek Antonín 3:0
Listopad Krišica Petr 3:1
Listopad Macíček Michal 0:3
Listopad Šubert Roman 3:Sc
Říjen Kašpar Luděk 3:1
Říjen Kovaříková Jana 3:Sc
Říjen Farník Michal 3:1
Říjen Bajgar Václav 3:1
Září Brodová Barbora 1:3
Září Záruba Patrik 1:3
Září Weiss Marek 3:0
Září Lampa Tomáš 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Slavíček Jakub 0:3
Červenec / Srpen Záruba Patrik 3:0
Červenec / Srpen Bystroň Jan 3:1
Červenec / Srpen Brynda Pavel 3:Sc
Červen Kašpar Luděk 3:1
Červen Krišica Petr 1:3
Červen Jüttnerová Sandra 1:3
Červen Hanusek Jaroslav 3:1
Květen Hýža David 3:0
Květen Jüttnerová Sandra 1:3
Květen Juránek Filip 1:3
Květen Riger Břetislav 2:3 2
Duben Balus Pavel 3:1
Duben Zrasták Robert 2:3
Duben Hanusek Jaroslav 3:1
Duben Holubec Jaromír 3:0
Březen Fiala Lukáš 3:1
Březen Farník Michal 3:Sc
Březen Střondala Tomáš 3:0
Březen Záruba Patrik 3:1 1
Únor Bourek Luboš 3:0
Únor Kosa Adam 3:Sc
Únor Holešová Kateřina 3:0