Avatars_small

Stypa Kamil

Skupina Mistři 1A
Pohlaví muž
Věk 44 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 10-15 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 16 6 10 3 37.50%
2017/2018 46 31 15 8 67.39%
2016/2017 32 27 5 0 84.38%
Celkem: 94 64 30 11 68.09%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec David Martin Sc:3
Prosinec Massignan Larry Sc:3
Prosinec Kantor Martin Sc:3
Prosinec Jirka Vladimir 1:3
Listopad Netolička Jan 1:3
Listopad Šeděnka Milan 3:0
Listopad Rucký Daniel 3:0
Listopad Bartusek Jirka 3:2
Říjen Vojtovič Daniel 0:3
Říjen David Martin 0:3
Říjen Brodová Barbora 2:3
Říjen Mohelník Vojtěch 1:3
Září Hlisnikovský Petr 3:0
Září Kantor Martin 1:3
Září Brodová Barbora 3:1
Září Šeděnka Milan 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Mohelník Vojtěch 0:3
Červenec / Srpen Dehner Marcel 3:0
Červenec / Srpen Kubíček Michal 3:Sc
Červenec / Srpen Šimeček Petr 3:Sc
Červen Dehner Marcel 3:0
Červen Mrňka Michal 3:Sc
Červen Netolička Jan 3:2
Červen Bartusek Jirka 3:1
Květen Kubíček Michal 1:3
Květen Bartusek Jirka 3:2
Květen Jirková Veronika 0:3
Květen David Martin 0:3
Duben Kubíček Michal 3:0
Duben Mrňka Michal 3:0
Duben Netolička Jan 3:0
Duben Šír Robin 3:0
Březen Bartusek Jirka Sc:3
Březen Macíček Michal Sc:3
Březen David Martin Sc:3
Březen Brodová Barbora Sc:3
Únor Hlisnikovský Petr Sc:3
Únor Sikora Miroslav Sc:3
Únor Jašek Jakub Sc:3
Únor Ujfaluši Marcel Sc:3
Leden Šimeček Petr 3:1
Leden Hlisnikovský Petr 3:2
Leden Dehner Marcel 3:1
Leden Bartusek Jirka 3:1
Prosinec Slavíček Jakub 3:Sc
Prosinec Vojtovič Daniel 1:3
Prosinec Ujfaluši Marcel 0:3
Prosinec Wrona Tomáš 0:3
Listopad Jašek Jakub 3:0
Listopad Bartusek Jirka 3:2
Listopad Nesrsta Petr 3:0
Listopad Mohelník Vojtěch 3:1
Listopad Jirková Veronika 3:1
Říjen Macíček Michal 3:0
Říjen Hvolka Tomáš 3:1
Říjen Dehner Marcel 3:0
Říjen Šír Robin 3:1
Září Jüttnerová Sandra 3:0
Září Farník Michal 3:2
Září Taraba Róbert 3:0
Září Mohelník Vojtěch 3:2
Září Pospisil Vladimir 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Macíček Michal 3:Sc
Červenec/Srpen Nesrsta Petr 3:0
Červenec/Srpen Jašek Jakub 3:2
Červenec/Srpen Hamřík Milan 3:1
Červen Wrona Tomáš 1:3
Červen Urban Viktor 1:3
Červen Slavíček Jakub 3:2
Červen Ujfaluši Marcel 0:3
Květen Nesrsta Petr 3:Sc
Květen Tesař Martin 3:0
Květen Kazík Viťa 3:0
Květen Jirka Vladimir 2:3
Duben Kučeja Václav 3:0
Duben Kantor Martin 1:3
Duben Mohyla Emil 3:0
Duben Hvolka Tomáš 3:0
Březen Taraba Róbert 3:0
Březen Bartosz Tomáš 3:0
Březen Hulík Radim 3:0
Březen Farník Michal 3:0
Únor Grochal Petr 3:0
Únor Ludvík Pavel 3:0
Únor Štefánek Antonín 3:0
Únor Lerch Ivan 3:Sc
Leden Broda Kamil 3:0 1
Leden Netolička Jan 3:Sc
Leden Bělíčková Petra 3:Sc
Leden Balus Pavel 3:0
Prosinec Langrová Pavlína 3:Sc
Prosinec Hýža David 3:0
Prosinec Vitasek Petr 3:1
Prosinec Weiss Marek 3:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání