Avatars_small

Mrňka Michal

Skupina Mistři 2A
Pohlaví muž
Věk 41 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 15-20 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 11 5 6 0 45.45%
2018/2019 44 26 18 0 59.09%
2017/2018 41 25 16 3 60.98%
Celkem: 96 56 40 3 58.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Šeděnka Milan
Listopad Štěpař Jaroslav 0:3
Listopad Stypa Kamil 1:3
Listopad Rucký Daniel 1:3
Listopad Kantor Martin
Říjen Kučeja Václav 3:Sc
Říjen Pospisil Vladimir 1:3
Říjen Bystřičan Jiří 3:0
Říjen Stypa Kamil 0:3
Září Štefánek Antonín 1:3
Září Švidrnoch Marek 3:0
Září Krišica Petr 3:1
Září Weiss Marek 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Poloch Martin 2:3
Červenec / Srpen Švidrnoch Marek 3:0
Červenec / Srpen Andiel Josef 3:0
Červenec / Srpen Sikora Jiří 3:0
Červen Kvasnička Václav 1:3
Červen Fabián Dalibor 2:3
Červen Andiel Josef 3:0
Červen Riger Břetislav 0:3
Květen Filipčík Pavel 3:1
Květen Badalová Veronika 0:3
Květen Krejčí Miroslav 3:1
Květen Netolička Jan 0:3
Duben Zrasták Robert 3:0
Duben Kašpar Luděk 3:1
Duben Bystřičan Jiří 3:1
Duben Hýža David 3:1
Březen Štefánek Antonín 2:3
Březen Badalová Veronika 0:3
Březen Holubec Jaromír 3:0
Březen Riger Břetislav 1:3
Únor Weiss Marek 3:1
Únor Hýža David 3:0
Únor Rechtoris David 3:1
Únor Hlisnikovský Petr 3:Sc
Leden Bystřičan Jiří 3:0
Leden Demian Matúš 3:Sc
Leden Hanusek Jaroslav 3:1
Leden Hlisnikovský Petr 3:Sc
Prosinec Pernica David 0:3
Prosinec Šlachta Michal 3:0
Prosinec Pospisil Vladimir 1:3
Prosinec Jüttnerová Sandra 1:3
Listopad Taraba Róbert 1:3
Listopad Pospisil Vladimir 3:2
Listopad Riger Břetislav 0:3
Listopad Farník Michal 1:3
Říjen Štefánek Antonín 3:1
Říjen Pospisil Vladimir 1:3
Říjen Zrasták Robert 3:1
Říjen Sikora Jiří 3:Sc
Září Jüttnerová Sandra 3:0
Září Netolička Jan 0:3
Září Taraba Róbert 0:3
Září Ludvík Pavel 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kučeja Václav 3:Sc
Červenec / Srpen Netolička Jan 0:3
Červenec / Srpen Hulík Radim Sc:3
Červenec / Srpen Štefánek Antonín 3:1
Červen Stypa Kamil Sc:3
Červen Bartusek Jirka 1:3
Červen Netolička Jan 1:3
Červen Dehner Marcel 2:3
Květen Pospisil Vladimir 2:3
Květen Dominec Miroslav 3:Sc
Květen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Květen Farník Michal 0:3
Duben Netolička Jan 3:Sc
Duben Stypa Kamil 0:3
Duben Kubíček Michal Sc:3
Duben Šír Robin 1:3
Březen Štefánek Antonín 3:2
Březen Větrovský Lukáš 3:0
Březen Hulík Radim 1:3
Březen Jüttnerová Sandra 3:2
Únor Netolička Jan 2:3
Únor Hanusek Jaroslav 3:0
Únor Andiel Josef 3:0
Únor Ludvík Pavel 3:Sc
Leden Malečíková Jaroslava 3:0
Leden Apl Roman 3:0
Leden Zrasták Robert 3:0
Leden Hanusek Jaroslav 3:0
Prosinec Rechtoris David 3:1
Prosinec Čechák Vojtěch 3:0
Prosinec Langrová Pavlína 3:0
Prosinec Bradáč Martin 3:0
Listopad Lampa Tomáš 3:Sc
Listopad Bradáč Martin 3:0
Listopad Sikora Jiří 3:1
Listopad Krejcha Martin 3:1
Listopad Rucký Daniel 0:3
Říjen Rucký Daniel 0:3
Říjen Harastej Luboš 3:0
Říjen Čechák Vojtěch 3:0
Říjen David Martin 1:3