Avatars_small

Moravec Mojmir

Skupina Přeborníci 2A
Pohlaví muž
Věk 29 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 21 3 10 8 14.29%
2022/2023 42 9 22 17 21.43%
2021/2022 20 7 8 5 35.00%
Celkem: 83 19 40 30 22.89%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Gebauerová Elen
Únor Crhonek Filip
Únor Závacký Patrik
Únor Hulík Radim
Leden Bělíčková Petra 3:0
Leden Smejkal Kamil 0:3
Leden Závacký Patrik Sc:Sc
Leden Vítek Lukáš 1:3
Leden Crhonek Filip Sc:Sc
Prosinec Tesař Martin Sc:Sc
Prosinec Mikesková Adéla Sc:Sc
Prosinec Hulík Radim Sc:Sc
Listopad Brodová Jana 0:3
Listopad Střondala Tomáš 3:2
Listopad Mach Vladimír 0:3
Listopad Závacký Patrik 0:3
Říjen Vítek Lukáš 0:3
Říjen Pernica David 1:3
Říjen Dvořák Michal 0:3
Říjen Mach Vladimír Sc:Sc
Říjen Lýsková Klára Sc:Sc
Září Zrasták Robert 1:3
Září Střondala Tomáš 3:0
Září Tesař Martin Sc:Sc
Září Jančíková Marie 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec + Srpen Hanusek Jaroslav 3:Sc
Červenec + Srpen Gottvald Daniel Sc:3
Červenec + Srpen Kocur Aleš Sc:Sc
Červenec + Srpen Sendžo Lukáš 0:3
Červen Tesař Martin Sc:Sc
Červen Střondala Tomáš 3:0
Červen Dědek Jiří 0:3
Červen Mach Vladimír Sc:Sc
Květen Střondala Tomáš 3:1
Květen Burian Tomáš 3:1
Květen Jeřábek Libor Sc:Sc
Duben Krušina Miroslav 2:3
Duben Mikesková Adéla Sc:Sc
Duben Gottvald Daniel 1:3
Duben Duda Jiří 0:3
Březen Kocur Aleš 2:3
Březen Dědek Jiří Sc:Sc
Březen Žurková Lenka Sc:Sc
Březen Duda Jiří Sc:3
Únor Kocur Aleš 0:3
Únor Vašák Lukáš 3:0
Únor Žurková Lenka Sc:Sc
Leden Žurková Lenka Sc:Sc
Leden Jančíková Marie 1:3
Leden Mikesková Adéla 0:3
Leden Sendžo Lukáš 0:3
Prosinec Gottvald Daniel Sc:3
Prosinec Jeřábek Libor Sc:3
Prosinec Vítek Lukáš 0:3
Prosinec Pískala Jan 0:3
Listopad Bajgar Václav Sc:3
Listopad Střondala Tomáš Sc:3
Listopad Hlisnikovský Petr Sc:Sc
Listopad Grygar Jiri 3:Sc
Říjen Jelínek Jan 1:3
Říjen Žák Igor 0:3
Říjen Jančíková Marie 1:3
Říjen Burian Tomáš 2:3
Říjen Mikesková Adéla 3:0
Září Grygar Jiri 3:Sc
Září Fiala Lukáš Sc:Sc
Září Vašíček Petr 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - Srpen Hlisnikovský Petr Sc:Sc
Červenec - Srpen Krystyn Jan Sc:Sc
Červenec - Srpen Pískala Jan 0:3
Červenec - Srpen Klimíček Igor Sc:Sc
Červen Vičan Petr 3:Sc
Červen Žák Igor Sc:Sc
Červen Jeřábek Libor 2:3
Červen Krňávek Jan 1:3
Květen Tesař Martin 3:Sc
Květen Žurková Lenka Sc:Sc
Květen Mikesková Adéla 3:1
Květen Krňávek Jan 2:3
Duben Sendžo Lukáš 2:3
Duben Zrasták Robert 0:3
Duben Hluchník Petr 3:Sc
Duben Krystyn Jan 2:3
Březen Burian Tomáš 3:1
Březen Bandyová Ida 3:2
Březen Tietzova Michaela 3:Sc
Březen Krňávek Jan 2:3