Cb1f0d5a70dd6284ccce9c4bf8bbaa0885a81156_small

Šimeček Petr

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 34 let
Úroveň hráč 2.republikové ligy
Zkušenosti hraji 10-15 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 4 0 4 1 0.00%
2017/2018 46 23 23 6 50.00%
2016/2017 21 11 9 4 52.38%
2015/2016 45 27 18 1 60.00%
2014/2015 45 21 23 1 46.67%
2013/2014 47 26 21 0 55.32%
2012/2013 44 27 16 1 61.36%
2011/2012 27 22 5 1 81.48%
Celkem: 279 157 119 15 56.27%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 0 0 0 0 0.00%
2018/2019 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Ciganek Pavel 1:3
Září Jašek Jakub 0:3
Září Jirka Vladimir Sc:3
Září Sikora Miroslav 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kubíček Michal Sc:3
Červenec / Srpen Mohelník Vojtěch Sc:3
Červenec / Srpen Stypa Kamil Sc:3
Červenec / Srpen Dehner Marcel Sc:3
Červen Holík Pavel 0:3
Červen Ujfaluši Marcel 0:3
Červen Jirka Vladimir 0:3
Červen Jašek Jakub 3:2
Květen Wrona Tomáš 3:2
Květen Ciganek Pavel Sc:3
Květen Mohelník Vojtěch 3:2
Květen Vojtovič Daniel 0:3
Duben Jašek Jakub 3:2
Duben Šeděnka Milan 3:0
Duben Kantor Martin 1:3
Duben Hlisnikovský Petr 3:Sc
Březen Badalová Veronika 3:Sc 2
Březen Kučeja Václav 3:1
Březen Jirková Veronika 0:3
Březen Ujfaluši Marcel Sc:3
Únor Massignan Larry 0:3
Únor Kantor Martin 3:2
Únor Holík Pavel 1:3
Únor Šeděnka Milan 3:1
Leden Stypa Kamil 1:3
Leden Bartusek Jirka 3:1
Leden Hlisnikovský Petr 1:3
Leden Dehner Marcel 3:0
Prosinec Jirková Veronika 3:0
Prosinec Jirka Vladimir 0:3
Prosinec David Martin 0:3
Prosinec Sikora Miroslav 1:3
Listopad Hlisnikovský Petr 2:3
Listopad David Martin 3:1
Listopad Ciganek Pavel 3:1
Listopad Dehner Marcel 3:0
Listopad Štefánek Antonín 3:0
Říjen Vojtovič Daniel 2:3
Říjen Ujfaluši Marcel 0:3
Říjen Jirka Vladimir 0:3
Říjen Nesrsta Petr 3:0
Září Kazík Viťa 3:1
Září Dehner Marcel 3:0
Září Nesrsta Petr 3:1
Září Macíček Michal 3:0
Září Hamřík Milan 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Vojtovič Daniel 1:3
Červenec/Srpen Juráň David 0:3
Červenec/Srpen Badalová Veronika 3:1
Červenec/Srpen Urban Viktor 3:1
Červen Hlisnikovský Petr 0:3
Červen Jašek Jakub 3:1
Červen Ciganek Pavel 3:2
Červen Šeděnka Milan 3:0
Červen Tesař Martin 3:Sc
Listopad Wrona Tomáš 0:3
Listopad Juráň David 2:3 2
Listopad Kazík Viťa 3:0
Listopad Vaněk Martin 0:3
Říjen Lerch Ivan 3:2
Říjen Fabián Dalibor 3:Sc
Říjen Tesař Martin 3:2
Říjen Šeděnka Milan 3:0
Září Badalová Veronika Sc:3
Září Kantor Martin Sc:3 1
Září Urban Viktor Sc:3
Září Wolf Sebastian Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Urban Viktor 3:0
Červenec / Srpen Badalová Veronika 1:3
Červenec / Srpen Ujfaluši Marcel 1:3
Červenec / Srpen Sikora Miroslav 1:3
Červen Žák Zdeněk 3:1
Červen Fabián Dalibor 3:1
Červen Bartusek Jirka 3:0
Červen Šubert Roman 3:1 1
Květen Sikora Miroslav 3:0
Květen Kubíček Michal 2:3
Květen Badalová Veronika 1:3
Květen Kubíček Aleš 1:3
Duben Wolf Sebastian 3:2
Duben Jašek Jakub 3:0
Duben Lerch Ivan 3:0
Duben Holík Pavel 0:3
Březen Hvolka Tomáš 3:0
Březen Kosa Adam 3:1
Březen Ludvík Pavel 3:0
Březen Grigar Martin 3:1
Březen Šeděnka Milan 3:1
Únor Holík Pavel 1:3
Únor Žák Zdeněk 3:1
Únor Špánik Adam 1:3
Únor Wolf Sebastian 2:3
Leden Vaněk Martin 0:3
Leden Kantor Martin Sc:3
Leden Badalová Veronika 3:Sc
Leden Bartosz Tomáš 3:1
Prosinec Sikora Miroslav 2:3
Prosinec Wrona Tomáš 1:3
Prosinec Juráň David 0:3
Prosinec Holuša Marek 3:1
Listopad Bartusek Jirka 3:1
Listopad Filipčík Pavel 3:0
Listopad Fabián Dalibor 3:2
Listopad Brynda Pavel 3:1
Říjen Sikora Miroslav 2:3
Říjen Jašek Jakub 3:Sc
Říjen Badalová Veronika 2:3
Říjen Ujfaluši Marcel 0:3
Září Tesař Martin 3:Sc
Září Bartusek Jirka 3:2
Září Špánik Adam 3:1
Září Šeděnka Milan 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Ujfaluši Marcel 0:3
Červenec / Srpen Wrona Tomáš 3:Sc
Červenec / Srpen Kubíček Aleš 0:3
Červenec / Srpen Juráň David 0:3
Červen Wrona Tomáš 2:3
Červen Špánik Adam 3:Sc
Červen Tesař Martin 3:Sc
Červen Nesladek Petr 1:3
Květen Hvolka Tomáš 3:1
Květen Šeděnka Milan 3:0
Květen Urban Viktor 3:0
Květen Filipčík Pavel 3:1
Duben Wrona Tomáš 1:3
Duben Hlisnikovský Petr Sc:Sc
Duben Špánik Adam 1:3
Duben Kubíček Aleš 2:3
Březen Přeček Martin 3:0
Březen Jašek Jakub 3:0
Březen Nesrsta Petr 3:1
Březen Lerch Ivan 3:1
Únor Nesladek Petr 0:3
Únor Holuša Marek 2:3
Únor Juráň David 1:3
Únor Badalová Veronika 2:3
Únor Wrona Tomáš 1:3
Leden Hlisnikovský Petr 0:3
Leden Kubíček Michal 2:3
Leden Hálek David 3:Sc
Leden Richtár Dušan 0:3
Prosinec Brynda Pavel 3:0
Prosinec Badalová Veronika 3:2
Prosinec Holuša Marek 0:3
Prosinec Štěpař Jaroslav 0:3
Listopad Hlisnikovský Petr 3:2
Listopad Richtár Dušan 2:3 2
Listopad Kubíček Michal 3:Sc
Listopad Kubíček Aleš 1:3 1
Říjen Holuša Marek 1:3
Říjen Wrona Tomáš 3:Sc
Říjen Brynda Pavel 3:1
Říjen Hálek David 0:3
Září Hlisnikovský Petr 3:1 1
Září Přeček Martin 3:2
Září Richtár Dušan 2:3
Září Krupník Lukáš 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Nesladek Petr 3:1
Červen Tesař Martin 1:3
Červen Kubíček Michal 1:3
Červen Přeček Martin 2:3
Červen Brynda Pavel 3:1
Květen Šeděnka Milan 3:0
Květen Wolf Sebastian 0:3
Květen Němec Martin 1:3
Květen Fabián Dalibor 3:0
Květen Trojka Aleš 3:0
Duben Štěpař Jaroslav 1:3
Duben Richtár Dušan 2:3
Duben Holuša Marek 3:2
Duben Hošek Pavel 1:3
Duben Kubíček Michal 0:3
Březen Tesař Martin 3:0
Březen Hvolka Tomáš 3:0
Březen Kratochvíl Michal 3:Sc
Březen Brynda Pavel 3:1
Březen Jašek Jakub 3:1
Únor Bartosz Tomáš 3:1
Únor Riger Stanislav 3:1
Únor Fabián Dalibor 3:0
Únor Richtár Dušan 0:3
Únor Sikora Miroslav 0:3
Leden Holuša Marek 3:2 1
Leden Jašek Jakub 3:2
Leden Wolf Sebastian 2:3
Leden Přeček Martin 1:3
Leden Šeděnka Milan 3:1
Prosinec Badalová Veronika 2:3 2
Prosinec Hošek Pavel 1:3 2
Prosinec Bartusek Jirka 3:Sc 2
Prosinec Jašek Jakub 0:3
Prosinec Nesrsta Petr 3:2
Listopad Lerch Ivan 3:0
Listopad Trojka Aleš 2:3 1
Listopad Hlisnikovský Petr 1:3
Listopad Bartosz Tomáš 3:1
Říjen Mohyla Emil 2:3
Říjen Hvolka Tomáš 3:2
Říjen Přeček Martin 2:3
Říjen Jašek Jakub 3:1
Září Karpeta Petr 3:Sc
Září Hruzík Radim 3:0
Září Čechák Martin 3:1
Září Nesrsta Petr 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červen Přeček Martin 0:3
Červen Mohyla Emil 2:3
Červen Brynda Pavel Sc:Sc
Květen Kašpar Luděk 3:1
Květen Medek Petr 3:1
Květen Karpeta Petr 3:2
Květen Bartusek Jirka 1:3
Květen Dehner Marcel 3:1 2
Duben Badalová Veronika 1:3
Duben Hlisnikovský Petr 0:3
Duben Lerch Ivan 3:2
Duben Přeček Martin 3:1
Březen Karpeta Petr 3:0
Březen Krišica Petr 3:2
Březen Čechák Martin 2:3 2
Březen Hruzík Radim 3:0
Březen Apl Roman 3:2 1
Únor Prokop David 3:1
Únor Bartusek Jirka 3:2
Únor Matějašek David 1:3
Únor Žváček Jiří 3:1
Únor Broda Kamil 2:3
Leden Hošek Pavel 1:3
Leden Bartosz Tomáš 3:2
Leden Sikora Radim 2:3 1
Leden Medek Petr 1:3 2
Prosinec Mořkovský Vojtěch 3:1
Prosinec Lerch Ivan 3:2 1
Prosinec Wrona Tomáš 1:3
Prosinec Konečný Kamil 3:Sc
Listopad Frnka Viktor 3:0
Listopad Slunský Petr 3:Sc
Listopad Zrasták Robert 3:1
Listopad Mořkovský Vojtěch 1:3 3
Listopad Karpeta Petr 3:1
Říjen Karpeta Petr 0:3 1
Říjen Hlisnikovský Petr 1:3
Říjen Hanusek Jaroslav 3:0 1
Říjen Kubínek David 3:Sc
Září Hlisnikovský Petr 2:3 2
Září Kašpar Luděk 3:1 1
Září Mechelová Gabriela 3:2 2
Září Lasoň Jaroslav 3:1 2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání