Avatars_small

Frnka Viktor

Skupina Z Junior 2B
Pohlaví muž
Věk 39 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 4 0 4 4 0.00%
Letní squashování 2014 4 2 2 2 50.00%
2013/2014 19 15 4 0 78.95%
2012/2013 13 0 13 9 0.00%
2009/2010 17 9 8 1 52.94%
Celkem: 57 26 31 16 45.61%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Gorecki Petr Sc:3
Září Pětroš Vojtěch Sc:3
Září Farník Michal Sc:3
Září Linzer Kamila Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec Hýža David Sc:3
Červenec Šubert Roman 3:0
Červenec Andiel Josef Sc:3
Červenec Raška Štěpán 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Balus Pavel 3:1
Červen Sochor Tomáš 3:0
Červen Peroutík Jiří 3:0
Červen Zrasták Robert 3:2
Květen Beneš Vojtěch 1:3
Květen Binek Zdenek 3:0
Květen Malý Milan 3:1
Květen Apl Roman 0:3
Duben Balus Pavel 3:1
Duben Mrowiec Jakub 1:3
Duben Štefánek Antonín 3:0
Duben Kantor Martin 0:3
Březen Střondala Tomáš 3:1
Březen Krejcha Martin 3:0
Březen Binek Zdenek 3:1
Únor Linzer Kamila 3:0
Únor Šesták Lukáš 3:Sc
Únor Pořízka Luděk 3:0
Únor Gabzdyl Zbigniew 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Bystřičan Jiří Sc:3
Prosinec Hruzík Radim Sc:3
Prosinec Křižka Radek Sc:3
Prosinec Apl Roman Sc:3
Listopad Karpeta Petr 0:3
Listopad Šimeček Petr 0:3
Listopad Slunský Petr 1:3
Listopad Mořkovský Vojtěch Sc:3 2
Listopad Zrasták Robert 0:3
Říjen Rechtoris David Sc:3 1
Říjen Jüttnerová Sandra Sc:3 1
Říjen Bystroň Jan Sc:3 1
Říjen Vašíček Petr Sc:3 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Vitasek Petr 1:3
Březen Ovčačík Martin 2:3
Březen Kočvara Jan 1:3
Březen Zvěřinský Martin 0:3
Březen Prucek Milan 0:3
Únor Farník Michal 3:1
Únor Kubínek David 1:3
Únor Drga Radim 3:Sc
Únor Medek Pavel 2:3
Leden Lasoň Jaroslav 3:0
Leden Střondala Tomáš 3:0
Leden Trojková Lada 3:0
Leden Gregořicová Petra 3:0
Listopad Weber Michal 3:0
Listopad Volfová Zuzana Sc:3
Listopad Kubíček Michal 3:2
Listopad Dlouhý Radim 3:Sc