Avatars_small

Hruzík Radim

Skupina Přeborníci 3A
Pohlaví muž
Věk 46 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 49 23 26 0 46.94%
2012/2013 44 23 21 1 52.27%
2011/2012 41 24 17 0 58.54%
2010/2011 17 10 7 2 58.82%
Celkem: 151 80 71 3 52.98%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kučeja Václav 1:3
Červen Kříbek Jarda 1:3
Červen Urban Viktor 0:3
Červen Lerch Ivan 2:3
Červen Raška Petr 3:0
Květen Špánik Adam 2:3
Květen Hanusek Jaroslav 3:2
Květen Mechelová Gabriela 3:2
Květen Grigar Martin 0:3
Květen Hubert Lukáš 1:3
Duben Trojka Aleš 3:1
Duben Dehner Marcel 1:3
Duben Badalová Veronika 0:3
Duben Mohyla Emil 2:3
Duben Hvolka Tomáš 0:3
Březen Nesrsta Petr 0:3
Březen Krišica Petr 3:1
Březen Hanusek Jaroslav 3:0 1
Březen Riger Břetislav 3:1 2
Březen Matějašek David 3:0
Únor Dehner Marcel 2:3
Únor Hamřík Milan 3:1
Únor Mohyla Emil 0:3
Únor Bystroň Jan 3:0
Únor Pleyer Lukáš 0:3
Leden Gaura Jiří 3:1
Leden Žváček Jiří 3:Sc
Leden Apl Roman 3:0 1
Leden Kříbek Jarda 3:2 2
Leden Taraba Róbert 1:3
Prosinec Čechák Martin 3:Sc
Prosinec Zrasták Robert 3:2
Prosinec Richtár Dušan 1:3
Prosinec Hubert Lukáš 1:3
Prosinec Bystroň Jan 3:1
Listopad Tesař Martin 1:3
Listopad Nesrsta Petr 1:3
Listopad Karpeta Petr 0:3
Listopad Riger Stanislav 2:3 3
Listopad Mohyla Emil 3:1
Říjen Hamřík Milan 3:1
Říjen Šrámek Fredy 3:0
Říjen Riger Břetislav 3:1 2
Říjen Bystroň Jan 3:1
Říjen Žváček Jiří 3:2
Září Čechák Martin 1:3
Září Šimeček Petr 0:3
Září Nesrsta Petr 2:3
Září Karpeta Petr 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Karpeta Petr 3:2
Červen Broda Kamil 3:1
Červen Škrobánek Jakub 0:3
Červen Hamřík Milan 3:2
Červen Čechák Martin 0:3
Květen Žváček Jiří 3:1
Květen Matějašek David 3:1
Květen Křižka Radek 1:3
Květen Langer Petr 3:1
Duben Hamřík Milan 3:0
Duben Mechelová Gabriela 3:1
Duben Švidrnoch Marek 1:3
Duben Dehner Marcel 2:3
Březen Apl Roman 2:3
Březen Čechák Martin 1:3
Březen Karpeta Petr 2:3
Březen Šimeček Petr 0:3
Březen Krišica Petr 0:3
Únor Kubíček Aleš 0:3
Únor Švidrnoch Marek 3:2
Únor Hošek Pavel 0:3
Únor Lerch Ivan 0:3
Leden Badalová Veronika 3:Sc
Leden Šrámek Fredy 3:2
Leden Konečný Kamil 3:Sc
Leden Žváček Jiří 3:2
Leden Přeček Martin 1:3
Prosinec Frnka Viktor 3:Sc
Prosinec Bystřičan Jiří 3:0
Prosinec Apl Roman 3:0
Prosinec Křižka Radek 3:0
Listopad Švidrnoch Marek 3:1
Listopad Matějašek David 3:0
Listopad Wrona Tomáš 0:3
Listopad Kupka Jaroslav Sc:3
Listopad Šrámek Fredy 0:3 1
Říjen Slunský Petr 1:3
Říjen Křetinský David 2:3 9
Říjen Mohyla Emil 0:3
Říjen Sobek Tomáš 1:3
Září Matějašek David 3:0
Září Zrasták Robert 3:2 2
Září Kupka Jaroslav 3:0
Září Mořkovský Vojtěch 3:2 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Farník Michal 1:3
Červen Grigar Martin 1:3
Červen Wrona Tomáš 0:3 1
Červen Kubínek David 3:Sc
Květen Matějašek David 3:0
Květen Žváček Jiří 0:3
Květen Hájek Jiří 3:0 2
Květen Švidrnoch Marek 1:3
Duben Zrasták Robert 3:0
Duben Šesták Lukáš 3:0
Duben Farník Michal 1:3
Duben Beer Jaroslav 3:0
Březen Zrasták Robert 1:3
Březen Kubíček Michal 3:0 1
Březen Prokop David 3:1
Březen Ochonski Zdenek 2:3 1
Únor Kašpar Luděk 3:2 1
Únor Badalová Veronika 0:3
Únor Zrasták Robert 3:2 1
Únor Papřok Ondřej 3:2 2
Leden Vrága Lukáš 3:0 1
Leden Matějašek David 3:0 1
Leden Kocián Martin 0:3
Leden Apl Roman 2:3
Prosinec Mrowiec Jakub 3:0 1
Prosinec Zrasták Robert 0:3
Prosinec Dehner Marcel 3:2 1
Prosinec Bartusek Jirka 1:3 2
Prosinec Riger Břetislav 3:2 2
Listopad Mohyla Emil 0:3
Listopad Apl Roman 0:3
Listopad Folwarczny Jan 3:2
Listopad Malík Karel 3:0
Říjen Střondala Tomáš 3:1
Říjen Koutný Jakub 1:3
Říjen Slunský Petr 0:3
Říjen Dehner Marcel 3:1 1
Září Kašparová Linda 3:0 1
Září Beer Jaroslav 3:0 1
Září Jaššo Petr 3:0
Září Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Pešl Vladan 0:3
Červen Ječmínek Martin Sc:3
Červen Slunský Petr Sc:3
Červen Kocián Martin 2:3
Květen Weber Michal 1:3 2
Květen Hanusek Jaroslav 3:2 1
Květen Krejčová Hana 3:1
Květen Malík Karel 3:0 2
Květen Bergel Pavel 0:3
Duben Lázenský Jan 3:2 3
Duben Riger Stanislav 3:2 2
Duben Šesták Lukáš 3:Sc
Duben Dehner Marcel 2:3 3
Březen Bajer Radim 3:Sc 1
Březen Wrona Jakub 3:Sc
Březen Malík Karel 3:1 5
Březen Jaššo Petr 3:0