F6ba44869c11e27176781959f4e621a8d37f5ff5_small

Badalová Veronika

Skupina Mistři 1A
Pohlaví žena
Věk 26 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 18 10 8 2 55.56%
2017/2018 37 13 24 13 35.14%
2016/2017 45 19 24 5 42.22%
2015/2016 44 21 22 6 47.73%
2014/2015 49 31 17 4 63.27%
2013/2014 48 30 18 5 62.50%
2012/2013 43 22 18 7 51.16%
2011/2012 42 30 11 2 71.43%
2009/2010 32 14 17 6 43.75%
Celkem: 358 190 159 50 53.07%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Sikora Miroslav 2:3
Červenec / Srpen Kučeja Václav 1:3
Červenec / Srpen Jirková Veronika
Červenec / Srpen Vojtovič Daniel
Červen Hulík Radim 3:Sc
Červen Dominec Miroslav 3:Sc
Červen Holík Pavel 1:3
Červen Netolička Jan 3:Sc
Květen Netolička Jan 3:1
Květen Mrňka Michal 3:0
Květen Filipčík Pavel 3:1
Květen Krejčí Miroslav Sc:3
Duben Kučeja Václav 2:3
Duben Farník Michal Sc:3
Duben Netolička Jan 1:3
Duben Jirka Vladimir 0:3
Březen Holubec Jaromír 3:0
Březen Mrňka Michal 3:0
Březen Štefánek Antonín 3:0
Březen Riger Břetislav 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Dehner Marcel 3:0
Květen Holub Petr 3:0
Květen Rucký Daniel Sc:3
Květen Šír Robin 3:0
Duben Štefánek Antonín Sc:3
Duben Bartusek Jirka Sc:3
Duben Dehner Marcel Sc:3
Duben Kučeja Václav Sc:3
Březen Šimeček Petr Sc:3 2
Březen Jirková Veronika Sc:3 2
Březen Ujfaluši Marcel Sc:3
Březen Kučeja Václav Sc:3 2
Únor Mohelník Vojtěch 2:3
Únor Krejčí Miroslav 3:1
Únor Ciganek Pavel 3:1
Únor Dominec Miroslav 1:3
Leden Šeděnka Milan Sc:3
Leden Vojtovič Daniel 1:3
Leden David Martin 0:3
Leden Jirka Vladimir Sc:3
Prosinec Kučeja Václav Sc:3
Prosinec Holík Pavel 3:1
Prosinec Kantor Martin 3:Sc
Prosinec Kubíček Michal 3:Sc
Listopad Slavíček Jakub 2:3
Listopad Kubíček Michal 3:1
Listopad Ujfaluši Marcel 1:3
Listopad Sikora Miroslav 1:3
Říjen Brodová Barbora 3:0
Říjen Šeděnka Milan 3:0
Říjen Hlisnikovský Petr 3:2
Říjen Holík Pavel 0:3
Říjen Filipčík Pavel 3:0
Září Jašek Jakub 2:3
Září Ujfaluši Marcel 2:3
Září Slavíček Jakub Sc:3
Září Jirka Vladimir 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Urban Viktor 1:3
Červenec/Srpen Vojtovič Daniel 0:3
Červenec/Srpen Šimeček Petr 1:3
Červenec/Srpen Juráň David 1:3
Červen Holík Pavel 2:3
Červen Bartusek Jirka 3:Sc
Červen Kantor Martin 3:1
Červen Filipčík Pavel 3:0
Květen Urban Viktor 1:3
Květen Juráň David 2:3
Květen Hlisnikovský Petr 3:1
Květen Wrona Tomáš 1:3
Duben Ciganek Pavel 2:3
Duben Jašek Jakub 3:1
Duben Šeděnka Milan 3:0
Duben Tesař Martin 3:1
Březen Ujfaluši Marcel 1:3
Březen Urban Viktor 2:3
Březen Holík Pavel Sc:Sc
Březen Juráň David 1:3
Únor Kutěj Honza 3:2 1
Únor Kantor Martin 3:1
Únor Ciganek Pavel 3:2
Únor Wrona Tomáš 1:3
Leden Kučeja Václav 3:0
Leden Filipčík Pavel 3:Sc
Leden Nesrsta Petr 3:1
Leden Fabián Dalibor 3:Sc
Prosinec Holík Pavel 3:1
Prosinec Hamřík Milan Sc:3
Prosinec Tesař Martin Sc:3
Prosinec Žák Zdeněk Sc:3
Listopad Hvolka Tomáš 3:2
Listopad Bilík Jiří 2:3
Listopad Urban Viktor 2:3
Listopad Bartosz Tomáš 3:2
Říjen Vojtovič Daniel 1:3
Říjen Jašek Jakub 1:3
Říjen Sikora Miroslav 1:3
Říjen Urban Viktor 2:3
Říjen Vaněk Martin 0:3
Září Wolf Sebastian Sc:Sc
Září Šimeček Petr 3:Sc
Září Urban Viktor 2:3
Září Kantor Martin 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Šimeček Petr 3:1
Červenec / Srpen Sikora Miroslav 1:3
Červenec / Srpen Ujfaluši Marcel 1:3
Červenec / Srpen Urban Viktor 3:2
Červen Holík Pavel 3:0
Červen Wolf Sebastian 2:3
Červen Jašek Jakub 3:2
Červen Šeděnka Milan 3:Sc
Květen Kubíček Michal 2:3
Květen Kubíček Aleš 1:3
Květen Šimeček Petr 3:1
Květen Sikora Miroslav 0:3
Duben Wrona Tomáš 3:Sc
Duben Kantor Martin 3:1
Duben Žák Zdeněk 3:0
Duben Šeděnka Milan 3:1
Březen Fabián Dalibor 3:2
Březen Urban Viktor 0:3
Březen Brynda Pavel 3:0
Březen Holuša Marek 2:3
Únor Bartusek Jirka 2:3
Únor Kučeja Václav 3:2
Únor Lerch Ivan 3:2
Únor Grigar Martin 3:0
Leden Kantor Martin Sc:3
Leden Bartosz Tomáš Sc:3
Leden Vaněk Martin Sc:Sc
Leden Šimeček Petr Sc:3
Prosinec Holík Pavel 3:Sc
Prosinec Wolf Sebastian Sc:3
Prosinec Žák Zdeněk 3:Sc
Prosinec Špánik Adam 0:3
Listopad Vaněk Martin 2:3
Listopad Kubíček Michal 1:3
Listopad Juráň David 1:3
Listopad Ujfaluši Marcel 0:3
Říjen Ujfaluši Marcel 0:3
Říjen Sikora Miroslav 0:3 2
Říjen Šimeček Petr 3:2
Říjen Jašek Jakub 3:2
Září Kubíček Michal 3:Sc
Září Sikora Miroslav 0:3
Září Wrona Tomáš Sc:3
Září Hlisnikovský Petr 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Nesrsta Petr 3:0
Červenec / Srpen Špánik Adam 3:Sc
Červenec / Srpen Šeděnka Milan 3:2
Červenec / Srpen Dehner Marcel 3:1
Červen Lerch Ivan 3:2
Červen Fabián Dalibor 3:2
Červen Urban Viktor 0:3
Červen Žák Zdeněk 3:0
Květen Nesladek Petr Sc:3
Květen Kubíček Michal 0:3
Květen Špánik Adam Sc:3
Květen Hamřík Milan 3:0
Květen Tesař Martin Sc:3
Duben Ujfaluši Marcel 0:3
Duben Štěpař Jaroslav 2:3
Duben Kubíček Michal 2:3
Duben Juráň David 2:3
Březen Holík Pavel 3:Sc
Březen Tesař Martin 3:Sc
Březen Kubíček Michal 2:3
Březen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Únor Juráň David 1:3
Únor Nesladek Petr 3:1
Únor Wrona Tomáš 2:3
Únor Šimeček Petr 3:2
Únor Holuša Marek 3:2 1
Leden Fabián Dalibor 3:2
Leden Lerch Ivan 3:2 1
Leden Šeděnka Milan 3:0
Leden Jašek Jakub 3:0
Leden Tesař Martin 3:Sc
Prosinec Holuša Marek 2:3
Prosinec Šimeček Petr 2:3
Prosinec Brynda Pavel Sc:Sc
Prosinec Štěpař Jaroslav 0:3
Listopad Přeček Martin 3:1
Listopad Bartosz Tomáš 3:2
Listopad Wrona Tomáš 3:Sc
Listopad Nesrsta Petr 3:Sc
Listopad Hvolka Tomáš 3:2
Říjen Lerch Ivan 3:0
Říjen Hlisnikovský Petr 2:3
Říjen Hošek Pavel 3:Sc
Říjen Nesladek Petr 3:1
Říjen Jašek Jakub 3:2
Září Brynda Pavel 1:3
Září Šeděnka Milan 3:Sc
Září Bartosz Tomáš 3:2
Září Tesař Martin 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Richtár Dušan 3:2
Červen Němec Martin Sc:3
Červen Satke Tomáš 2:3
Červen Hošek Pavel 3:Sc
Červen Kubíček Aleš 1:3
Květen Holuša Marek 3:1
Květen Černý Martin 1:3
Květen Brynda Pavel 3:2
Květen Riger Stanislav 3:0
Květen Tesař Martin 3:2
Duben Mohyla Emil 3:0
Duben Trojka Aleš 3:2
Duben Hruzík Radim 3:0
Duben Hvolka Tomáš 3:1
Duben Dehner Marcel 3:0 1
Březen Wolf Sebastian Sc:3
Březen Fabián Dalibor Sc:3
Březen Satke Tomáš Sc:3 1
Březen Černý Martin 2:3
Březen Richtár Dušan Sc:3
Únor Lerch Ivan 3:2
Únor Jašek Jakub 3:0
Únor Hošek Pavel 0:3
Únor Přeček Martin 3:0
Únor Hvolka Tomáš 3:0
Leden Kratochvíl Michal 1:3
Leden Vojtovič Daniel 1:3
Leden Fabián Dalibor 3:Sc 1
Leden Kubíček Michal 3:2 2
Leden Kubíček Aleš 0:3
Prosinec Šimeček Petr 3:2 2
Prosinec Bartusek Jirka 3:Sc 1
Prosinec Jašek Jakub 3:2
Prosinec Nesrsta Petr 3:1
Prosinec Hošek Pavel 3:1
Listopad Šeděnka Milan 3:0
Listopad Kratochvíl Michal 2:3
Listopad Jašek Jakub 2:3
Listopad Brynda Pavel 3:2
Listopad Holuša Marek 2:3
Říjen Dehner Marcel 3:0 1
Říjen Lerch Ivan 3:2
Říjen Tesař Martin 3:2
Říjen Zrasták Robert 3:1 1
Září Šrámek Fredy 3:0
Září Matějašek David 3:1
Září Bartusek Jirka 2:3
Září Přeček Martin 2:3 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Bartusek Jirka 3:1
Červen Bartosz Tomáš 3:0
Červen Sobek Tomáš 3:Sc
Červen Trojka Aleš 3:Sc
Květen Holuša Marek 2:3 1
Květen Jašek Jakub 0:3
Květen Brynda Pavel Sc:Sc
Květen Kočvara Jan 1:3
Duben Přeček Martin 2:3
Duben Šimeček Petr 3:1
Duben Lerch Ivan 1:3
Duben Hlisnikovský Petr 3:1
Březen Křetinský David 3:1 1
Březen Broda Kamil 3:1 1
Březen Medek Petr 3:1
Březen Gorecki Pavel Sc:3
Březen Švidrnoch Marek 3:0
Únor Kubíček Michal 3:Sc
Únor Krišica Petr 3:1
Únor Hanusek Jaroslav 3:0
Únor Hamřík Milan 3:1
Leden Hruzík Radim Sc:3
Leden Přeček Martin Sc:3
Leden Šrámek Fredy Sc:Sc
Leden Konečný Kamil Sc:Sc
Leden Žváček Jiří Sc:3
Prosinec Hošek Pavel 0:3
Prosinec Broda Kamil 3:0
Prosinec Zrasták Robert 3:1 1
Prosinec Vojtovič Daniel 2:3
Prosinec Švidrnoch Marek 0:3
Listopad Tesař Martin 0:3
Listopad Bartusek Jirka 3:2
Listopad Trojka Aleš 2:3
Listopad Bartosz Tomáš 3:1
Říjen Lerch Ivan 2:3
Říjen Grigar Martin 1:3
Říjen Hartmann Silvie 0:3
Říjen Kupka Jaroslav 3:Sc
Září Hájek Jiří 3:Sc
Září Broda Kamil 2:3
Září Slunský Petr 3:1
Září Apl Roman 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Nesrsta Petr 2:3
Červen Bartusek Jirka 0:3 1
Červen Křetinský David 3:Sc
Červen Brynda Pavel 3:2 1
Květen Kubínek David 3:Sc
Květen Nesrsta Petr 0:3
Květen Apl Roman 3:2
Květen Grigar Martin 3:Sc
Duben Matějašek David 3:1
Duben Bergel Pavel 2:3
Duben Mechelová Gabriela 3:1
Duben Ochonski Zdenek 3:1
Březen Hájek Jiří 2:3 1
Březen Folwarczny Jan 1:3
Březen Koutný Jakub 2:3
Březen Malík Karel 3:0
Únor Kašpar Luděk 3:1
Únor Hruzík Radim 3:0
Únor Zrasták Robert 3:1
Únor Papřok Ondřej 3:0
Leden Žváček Jiří 3:1
Leden Hanusek Jaroslav 3:2
Leden Krejčová Hana 3:0
Leden Mořkovský Vojtěch 0:3
Leden Zrasták Robert 3:0
Prosinec Vrága Lukáš 3:2
Prosinec Hill Martin Sc:Sc
Prosinec Pešl Vladan 3:0
Prosinec Malík Karel 3:0
Listopad Sikora Jiří 3:1
Listopad Větrovský Lukáš 0:3 1
Listopad Dehner Marcel 3:1
Listopad Kubíček Michal 3:0
Říjen Krejčová Hana 3:0
Říjen Folwarczny Jan 2:3 3
Říjen Pešl Vladan 3:Sc
Říjen Hájek Jiří 3:0
Říjen Šesták Lukáš 3:0
Září Mrowiec Jakub Sc:3
Září Hill Martin 3:0
Září Pešl Vítek 3:0
Září Vašíček Petr 3:0 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Trojková Lada 3:1
Červen Krejčová Hana 3:Sc
Červen Ječmínek Martin 1:3
Červen Bergel Pavel 3:2
Květen Bergel Pavel 3:1
Květen Konečný Kamil 3:0 1
Květen Jaššo Petr 3:Sc
Květen Štefaník Martin 0:3
Duben Pešl Vladan 2:3
Duben Štift David 0:3
Duben Danisz Radim 0:3
Duben Holuša Petr Sc:3
Březen Drga Radim Sc:Sc
Březen Medek Petr 0:3
Březen Lasoň Jaroslav Sc:3
Březen Fabián Dalibor Sc:3
Únor Zvěřinský Martin 1:3
Únor Krejčová Hana 3:0
Únor Psotka Petr 0:3
Únor Klimša Ladislav 3:Sc
Leden Ovčačík Martin Sc:3
Leden Jaššo Petr Sc:3
Leden Děrgel Ivo 2:3
Leden Štěpař Jaroslav 0:3 1
Listopad Hřib Petr 3:0
Listopad Wolf Sebastian 0:3
Listopad Střondala Tomáš 3:1
Listopad Farník Michal 1:3
Říjen Gregořicová Petra 3:0
Říjen Volfová Zuzana 3:0
Říjen Trojková Lada 3:1
Říjen Malečíková Jaroslava 3:0