8e01490b2e953ec8ef82c3cfd582f28e7632a8aa_small

Ujfaluši Marcel


.

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 41 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 10-15 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 8 1 7 6 12.50%
2017/2018 44 38 6 0 86.36%
2016/2017 45 34 11 0 75.56%
2015/2016 44 30 14 0 68.18%
2014/2015 46 34 12 0 73.91%
2013/2014 47 30 17 5 63.83%
2012/2013 45 38 7 1 84.44%
2011/2012 40 29 11 1 72.50%
2010/2011 34 17 17 4 50.00%
2009/2010 31 18 13 1 58.06%
Celkem: 384 269 115 18 70.05%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 0 0 0 0 0.00%
2018/2019 0 0 0 0 0.00%
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Jašek Jakub Sc:3
Říjen Hamřík Milan Sc:3
Říjen Šeděnka Milan Sc:3
Říjen Jirková Veronika Sc:3
Září Mohelník Vojtěch 3:1
Září Holík Pavel Sc:3
Září David Martin 2:3
Září Vojtovič Daniel Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen David Martin 2:3
Červenec / Srpen Sikora Miroslav 3:1
Červenec / Srpen Vojtovič Daniel 3:0
Červenec / Srpen Jirka Vladimir 3:1
Červen Jirka Vladimir 3:0
Červen Šimeček Petr 3:0
Červen Holík Pavel 3:0
Červen Jašek Jakub 3:0
Květen Jirka Vladimir 3:1
Květen Massignan Larry 3:2
Květen Sikora Miroslav 1:3
Květen Kantor Martin 3:1
Duben Jirková Veronika 3:0
Duben Massignan Larry 3:0
Duben Jirka Vladimir 3:1
Duben Holík Pavel 3:Sc
Březen Jirková Veronika 3:0
Březen Kučeja Václav 3:1
Březen Badalová Veronika 3:Sc
Březen Šimeček Petr 3:Sc
Únor Jašek Jakub 3:1
Únor Sikora Miroslav 0:3
Únor Hlisnikovský Petr 1:3
Únor Stypa Kamil 3:Sc
Leden Ciganek Pavel 3:0
Leden Sikora Miroslav 3:0
Leden Wrona Tomáš 3:Sc
Leden Holík Pavel 3:0
Prosinec Vojtovič Daniel 3:1
Prosinec Wrona Tomáš 3:0
Prosinec Stypa Kamil 3:0
Prosinec Slavíček Jakub 3:0
Listopad Kubíček Michal 3:Sc
Listopad Sikora Miroslav 3:2
Listopad Badalová Veronika 3:1
Listopad Slavíček Jakub 2:3
Říjen Jirka Vladimir 3:1
Říjen Šimeček Petr 3:0
Říjen Vojtovič Daniel 0:3
Říjen Nesrsta Petr 3:0
Září Jirka Vladimir 3:2
Září Badalová Veronika 3:2
Září Jašek Jakub 3:0
Září Slavíček Jakub 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Sikora Miroslav 3:2
Červenec/Srpen Holík Pavel 3:1
Červenec/Srpen Wrona Tomáš 3:0
Červenec/Srpen Ciganek Pavel 3:0
Červen Wrona Tomáš 3:0
Červen Slavíček Jakub 3:1
Červen Urban Viktor 3:Sc
Červen Stypa Kamil 3:0
Květen Holík Pavel 3:1
Květen Jašek Jakub 3:0
Květen Vojtovič Daniel 3:0
Květen Sikora Miroslav 2:3
Duben Slavíček Jakub 3:0
Duben Sikora Miroslav 2:3
Duben Wrona Tomáš 1:3
Duben Jirka Vladimir 3:1
Březen Badalová Veronika 3:1
Březen Juráň David 1:3
Březen Urban Viktor 3:1
Březen Holík Pavel 3:0
Únor Slavíček Jakub 3:2 1
Únor Sikora Miroslav 1:3
Únor Hamřík Milan 3:Sc
Únor Jašek Jakub 3:1
Leden Kazík Viťa 3:0
Leden Juráň David 1:3
Leden Vojtovič Daniel 3:Sc
Leden Kantor Martin 3:Sc
Prosinec Urban Viktor 3:2
Prosinec Vaněk Martin 3:2
Prosinec Wrona Tomáš 3:0
Prosinec Jirka Vladimir 1:3
Listopad Tesař Martin 3:1
Listopad Vojtovič Daniel 3:1
Listopad Sikora Miroslav 0:3
Listopad Wolf Sebastian 3:1
Říjen Bilík Jiří 3:Sc
Říjen Wrona Tomáš 3:Sc
Říjen Kantor Martin 3:0
Říjen Juráň David 1:3
Říjen Jirka Vladimir 3:1
Září Sikora Miroslav 2:3
Září Kubíček Aleš 3:2
Září Vaněk Martin 3:0
Září Juráň David 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Sikora Miroslav 1:3
Červenec / Srpen Urban Viktor 3:0
Červenec / Srpen Šimeček Petr 3:1
Červenec / Srpen Badalová Veronika 3:1
Červen Urban Viktor 3:1
Červen Kantor Martin 3:0
Červen Kubíček Michal 3:0
Červen Juráň David 3:1
Květen Wolf Sebastian 3:1
Květen Žák Zdeněk 3:0
Květen Jirka Vladimir 1:3 1
Květen Juráň David 0:3
Duben Sikora Miroslav 1:3
Duben Špánik Adam 3:1
Duben Juráň David 0:3
Duben Urban Viktor 3:0
Březen Wrona Tomáš 3:Sc
Březen Holík Pavel 3:0
Březen Kubíček Michal 3:Sc
Březen Kubíček Aleš 1:3
Únor Holuša Marek 3:1
Únor Bartosz Tomáš 3:0
Únor Kubíček Aleš 0:3
Únor Juráň David 2:3 3
Leden Wrona Tomáš 3:0
Leden Juráň David 1:3
Leden Kubíček Michal 2:3
Leden Wolf Sebastian 3:0
Prosinec Hlisnikovský Petr 3:Sc
Prosinec Bartusek Jirka 3:0
Prosinec Kubíček Aleš 1:3
Prosinec Vaněk Martin 3:2 4
Listopad Juráň David 0:3
Listopad Vaněk Martin 1:3
Listopad Badalová Veronika 3:0
Listopad Kubíček Michal 3:1
Říjen Badalová Veronika 3:0
Říjen Jašek Jakub 3:1
Říjen Sikora Miroslav 3:0
Říjen Šimeček Petr 3:0
Září Kubíček Aleš 3:1
Září Juráň David 1:3
Září Vaněk Martin 3:2
Září Klimíček Igor 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Šimeček Petr 3:0
Červenec / Srpen Juráň David 1:3 1
Červenec / Srpen Wrona Tomáš 3:Sc
Červenec / Srpen Kubíček Aleš 1:3
Červen Kubíček Michal 3:0
Červen Štěpař Jaroslav 3:0
Červen Kubíček Aleš 3:2
Červen Juráň David 3:2
Květen Klimek Lukáš 3:0 1
Květen Kubíček Aleš 3:1
Květen Juráň David 0:3
Květen Štěpař Jaroslav 3:1
Květen Wrona Tomáš 3:Sc
Duben Badalová Veronika 3:0
Duben Juráň David 2:3
Duben Štěpař Jaroslav 2:3
Duben Kubíček Michal 3:0
Březen Juráň David 2:3
Březen Wrona Tomáš 3:0
Březen Štěpař Jaroslav 3:2
Březen Kubíček Aleš 3:2
Únor Hlisnikovský Petr 3:0
Únor Štěpař Jaroslav 2:3
Únor Kubíček Aleš 1:3
Únor Kubíček Michal 3:1
Leden Kubíček Aleš 3:1
Leden Štěpař Jaroslav 1:3 1
Leden Juráň David 3:0
Leden Holuša Marek 3:Sc
Prosinec Hálek David 3:Sc
Prosinec Kubíček Aleš 2:3 2
Prosinec Juráň David 3:1
Prosinec Richtár Dušan 3:Sc
Listopad Hálek David 0:3
Listopad Štěpař Jaroslav 3:2
Listopad Juráň David 3:0
Listopad Vojtovič Daniel 3:2
Listopad Holuša Marek 3:0
Říjen Vojtovič Daniel 3:1
Říjen Kubíček Aleš 3:0
Říjen Juráň David 3:2 3
Říjen Kubíček Michal 3:1
Září Štěpař Jaroslav 3:Sc
Září Juráň David 3:0
Září Vojtovič Daniel 2:3
Září Wrona Tomáš 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Vojtovič Daniel 3:1
Červen Juráň David 3:2
Červen Štěpař Jaroslav 3:1 2
Červen Wrona Tomáš 3:1
Červen Sikora Miroslav 3:0
Květen Satke Tomáš 3:2 1
Květen Hošek Pavel 3:1
Květen Kubíček Michal 3:0
Květen Juráň David 1:3
Květen Jašek Jakub 3:0
Duben Vojtovič Daniel 0:3
Duben Wrona Tomáš 3:1
Duben Kubíček Aleš 1:3
Duben Juráň David 3:1
Duben Sikora Miroslav 2:3
Březen Vojtovič Daniel 3:2
Březen Štěpař Jaroslav 1:3 4
Březen Wrona Tomáš 3:0
Březen Juráň David 2:3
Březen Kubíček Michal 3:Sc
Únor Vojtovič Daniel 3:0
Únor Štěpař Jaroslav 3:2
Únor Juráň David 1:3
Únor Kubíček Aleš 3:2
Únor Němec Martin 3:Sc
Leden Wrona Tomáš 3:2
Leden Štěpař Jaroslav 1:3
Leden Juráň David 2:3
Leden Satke Tomáš 3:0
Prosinec Hlisnikovský Petr 3:0
Prosinec Juráň David 2:3
Prosinec Vojtovič Daniel 3:1
Prosinec Fabián Dalibor 3:1
Prosinec Holuša Marek 3:1
Listopad Přeček Martin 3:1
Listopad Kubíček Aleš 1:3
Listopad Vojtovič Daniel 3:0
Listopad Kubíček Michal 3:2
Listopad Hošek Pavel 2:3 3
Říjen Vojtovič Daniel Sc:3
Říjen Satke Tomáš Sc:3 1
Říjen Juráň David Sc:3
Říjen Wrona Tomáš Sc:3 1
Září Satke Tomáš 3:0
Září Štěpař Jaroslav 3:0
Září Kratochvíl Michal 3:0
Září Juráň David Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Štěpař Jaroslav 3:1
Červen Juráň David 2:3
Červen Mihulová Klára 3:1
Červen Satke Tomáš 3:2
Červen Hošek Pavel 3:0
Květen Kratochvíl Michal 3:0
Květen Juráň David 2:3
Květen Satke Tomáš 3:0
Květen Wrona Tomáš 3:0 1
Květen Štěpař Jaroslav 3:2
Duben Juráň David 3:1
Duben Kratochvíl Michal 3:0
Duben Kubíček Michal 3:0
Duben Mihulová Klára 3:1
Duben Wrona Tomáš 3:1
Březen Štěpař Jaroslav 3:0
Březen Kratochvíl Michal 3:0 1
Březen Juráň David 2:3
Březen Satke Tomáš 3:0
Březen Mihulová Klára 3:1
Únor Štěpař Jaroslav 3:1
Únor Kubíček Michal 3:0
Únor Jašek Jakub 3:Sc
Únor Kratochvíl Michal 3:0 1
Únor Satke Tomáš 3:1
Leden Štěpař Jaroslav 3:0
Leden Satke Tomáš 2:3
Leden Kratochvíl Michal Sc:3
Leden Štift David 3:1
Leden Fabián Dalibor 3:0
Prosinec Štift David 3:0 1
Prosinec Mihulová Klára 3:0
Prosinec Štěpař Jaroslav 3:0
Prosinec Kočvara Jan 3:1
Prosinec Satke Tomáš 3:1
Listopad Štěpař Jaroslav 3:2
Listopad Mihulová Klára 3:0
Listopad Kubíček Michal 3:1
Listopad Kratochvíl Michal 3:2
Listopad Štift David 3:1 2
Říjen Štift David 3:2
Říjen Sikora Radim 3:2
Říjen Mihulová Klára 2:3
Říjen Kočvara Jan 3:0
Říjen Kratochvíl Michal 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Fabián Dalibor 3:Sc
Červen Kratochvíl Michal 3:1
Červen Krejčí Miroslav 3:1
Červen Mutina Jan 0:3
Květen Krejčí Miroslav 2:3
Květen Kočvara Jan 3:0
Květen Mutina Jan 0:3
Květen Drga Radim 3:1
Duben Krejčí Miroslav 3:1
Duben Štift David 3:2
Duben Mutina Jan 0:3
Duben Oswald Pavel 3:Sc
Březen Štěpař Jaroslav 3:0
Březen Marek Roman 3:0
Březen Štift David 3:2 1
Březen Mutina Jan Sc:3
Únor Kočvara Jan 3:1
Únor Štěpař Jaroslav 3:0
Únor Oswald Pavel 3:0
Únor Mutina Jan 0:3
Leden Kočvara Jan 3:1
Leden Krejčí Miroslav 3:0
Leden Mutina Jan 0:3
Leden Prucek Milan 3:Sc
Prosinec Štěpař Jaroslav 3:1
Prosinec Mutina Jan 3:Sc
Prosinec Oswald Pavel 3:Sc
Prosinec Krejčí Miroslav 3:1
Listopad Mutina Jan 0:3
Listopad Oswald Pavel 2:3
Listopad Marek Roman 3:2
Listopad Fabián Dalibor 3:0
Říjen Krejčí Miroslav 3:0
Říjen Štift David 3:Sc 1
Říjen Marek Roman 2:3
Říjen Oswald Pavel 2:3
Září Marek Roman 3:2
Září Oswald Pavel 3:1
Září Prucek Milan 3:1
Září Holinka Pavel 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Prucek Milan 3:Sc
Červen Wolf Sebastian 3:2
Červen Holinka Pavel 1:3
Červen Oswald Pavel 2:3
Květen Mutina Jan 0:3
Květen Prucek Milan 3:2
Květen Marek Roman 3:2
Květen Sládeček Pavel 2:3
Duben Oswald Pavel 3:1
Duben Klímek Lumír 3:Sc
Duben Mutina Jan 1:3
Duben Sládeček Pavel 0:3
Březen Oswald Pavel 3:0
Březen Štift David 3:0 1
Březen Štěpař Jaroslav 3:0
Březen Prucek Milan 3:1
Únor Sládeček Pavel Sc:3
Únor Mutina Jan 0:3
Únor Oswald Pavel 1:3
Únor Klímek Lumír 0:3
Leden Oswald Pavel 3:2
Leden Vlček Dobroslav Sc:3
Leden Medek Pavel 3:Sc
Leden Holinka Pavel 3:0
Leden Prucek Milan 3:1
Listopad Medek Pavel 3:0
Listopad Špalek Jarda Sc:3
Listopad Sládeček Pavel Sc:3
Listopad Mutina Jan 0:3
Listopad Zvěřinský Martin 1:3
Říjen Mutina Jan 0:3
Říjen Štěpař Jaroslav 3:1
Říjen Krejčí Miroslav 3:0
Říjen Sládeček Pavel 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Klímek Lumír 0:3
Červen Šichnárek Jakub 0:3
Červen Štěpař Jaroslav 2:3
Červen Sládeček Pavel 1:3
Červen Mutina Jan 0:3
Květen Sládeček Pavel 0:3
Květen Rohun Patrik 3:Sc
Květen Holinka Pavel 3:0
Květen Klímek Lumír 1:3
Květen Šichnárek Jakub Sc:3
Duben Vavřička Karel 3:Sc
Duben Holinka Pavel 3:0
Duben Fleško Jaroslav 3:0
Duben Štěpař Jaroslav 3:0
Březen Vavřička Karel 3:1
Březen Klímek Lumír 0:3
Březen Sikora Radim 3:Sc
Březen Krejčí Miroslav 2:3
Březen Holinka Pavel 3:2
Únor Střelec Kvido 0:3
Únor Mutina Jan 1:3
Únor Šichnárek Jakub 0:3
Únor Sikora Radim 3:0
Leden Kočvara Jan 3:1
Leden Slunský Petr 3:0
Leden Střelec Kvido 3:1
Leden Krejčí Miroslav 3:1 1
Listopad Vavřička Karel 3:0 1
Listopad Pešl Vladan 3:0
Listopad Štěpař Jaroslav 3:1 1
Listopad Klimša Ladislav 3:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání