792fcfb930588163fae782c69b9275a5080bbfd5_small

Wolf Sebastian

Skupina Mistři 2B
Pohlaví muž
Věk 26 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 16 4 10 7 25.00%
2015/2016 46 18 27 10 39.13%
Letní squashování 2014 8 1 4 7 12.50%
2013/2014 48 37 11 3 77.08%
2012/2013 8 2 5 3 25.00%
2011/2012 40 18 20 14 45.00%
2010/2011 37 20 17 1 54.05%
2009/2010 33 14 19 6 42.42%
Celkem: 236 114 113 51 48.31%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Kazík Viťa Sc:3
Prosinec Šeděnka Milan Sc:3
Prosinec Jašek Jakub Sc:3
Prosinec Bartusek Jirka Sc:3
Listopad Sikora Miroslav 0:3
Listopad Vojtovič Daniel Sc:3
Listopad Tesař Martin 3:Sc
Listopad Ujfaluši Marcel 1:3
Říjen Holík Pavel 2:3
Říjen Dehner Marcel 3:0
Říjen Kazík Viťa 3:1
Říjen Bartusek Jirka 3:0
Září Badalová Veronika Sc:Sc
Září Urban Viktor 2:3
Září Kantor Martin 1:3
Září Šimeček Petr Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kubíček Aleš 0:3
Červenec / Srpen Jirka Vladimir Sc:3
Červenec / Srpen Žák Zdeněk Sc:Sc
Červenec / Srpen Juráň David 2:3
Červen Badalová Veronika 3:2
Červen Šeděnka Milan 3:0
Červen Jašek Jakub 3:0
Červen Holík Pavel 3:0
Květen Ujfaluši Marcel 1:3
Květen Juráň David 2:3
Květen Žák Zdeněk 3:Sc
Květen Jirka Vladimir 1:3
Duben Šimeček Petr 2:3
Duben Holík Pavel 3:0
Duben Jašek Jakub 3:2
Duben Lerch Ivan 3:0
Březen Tesař Martin 2:3
Březen Bartusek Jirka 3:1
Březen Sikora Miroslav 0:3
Březen Bartosz Tomáš 3:2
Únor Špánik Adam 1:3
Únor Holík Pavel 2:3
Únor Šimeček Petr 3:2
Únor Žák Zdeněk 3:Sc
Leden Kubíček Michal 2:3
Leden Juráň David 1:3
Leden Wrona Tomáš 3:Sc
Leden Ujfaluši Marcel 0:3
Prosinec Badalová Veronika 3:Sc
Prosinec Špánik Adam 0:3
Prosinec Žák Zdeněk 3:Sc
Prosinec Holík Pavel 3:0
Listopad Kubíček Aleš 0:3
Listopad Žák Zdeněk 1:3
Listopad Urban Viktor 3:0
Listopad Sikora Miroslav 1:3
Listopad Wrona Tomáš 2:3
Říjen Weiss Marek Sc:3
Říjen Weber Michal Sc:3
Říjen Fusík Maik Sc:3
Říjen Brodová Barbora Sc:3
Říjen Čada Josef Sc:3
Září Grochol Jakub Sc:3
Září Tesař Petr Sc:3
Září Fusík Maik 3:0
Září Fiala Lukáš Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Bystřičan Jiří 3:0
Srpen Šubert Roman Sc:Sc
Srpen Vrága Lukáš Sc:Sc
Srpen Hálek David Sc:3
Červenec Šeděnka Milan Sc:3
Červenec Nesrsta Petr Sc:3
Červenec Hamřík Milan Sc:Sc
Červenec Kučeja Václav Sc:3 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Fabián Dalibor Sc:3
Červen Holuša Marek 3:Sc
Červen Mohyla Emil 3:0
Červen Jašek Jakub 3:Sc
Červen Nesrsta Petr 3:0
Květen Fabián Dalibor 3:0
Květen Šimeček Petr 3:0
Květen Šeděnka Milan 3:0
Květen Trojka Aleš 0:3 1
Květen Němec Martin Sc:3
Duben Fabián Dalibor 0:3
Duben Jašek Jakub 2:3
Duben Bartosz Tomáš 3:2
Duben Hlisnikovský Petr 3:Sc
Duben Riger Stanislav 3:1
Březen Badalová Veronika 3:Sc
Březen Černý Martin 3:Sc
Březen Fabián Dalibor 3:2
Březen Richtár Dušan 3:2
Březen Satke Tomáš 1:3
Únor Kříbek Jarda 3:0
Únor Brynda Pavel 3:2 1
Únor Bartusek Jirka 3:Sc 2
Únor Trojka Aleš 3:Sc
Únor Krišica Petr Sc:3
Leden Přeček Martin 0:3
Leden Šeděnka Milan 3:0
Leden Šimeček Petr 3:2
Leden Jašek Jakub 2:3
Leden Holuša Marek 1:3 2
Prosinec Taraba Róbert 3:0
Prosinec Karpeta Petr 3:Sc
Prosinec Brynda Pavel 1:3
Prosinec Trojka Aleš 3:1
Prosinec Černý Martin 3:0
Listopad Krišica Petr 3:0
Listopad Zrasták Robert 3:0
Listopad Žváček Jiří 3:0
Listopad Apl Roman 3:0
Listopad Nesladek Petr 3:0
Říjen Slunský Petr 3:1
Říjen Hanusek Jaroslav 3:0
Říjen Vrága Lukáš 3:0
Říjen Taraba Róbert 3:1
Září Langrová Pavlína 3:0
Září Hrudová Iva 3:0
Září Peroutík Jiří 3:0
Září Hamříková Jarmila 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Nesrsta Petr Sc:Sc
Říjen Jašek Jakub Sc:3 1
Říjen Juráň David 2:3
Říjen Hubert Lukáš 1:3
Září Kubíček Michal 0:3
Září Brynda Pavel 3:1
Září Sobek Tomáš Sc:3
Září Hartmann Silvie 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hlisnikovský Petr 3:1
Červen Švidrnoch Marek 3:Sc
Červen Karpeta Petr 3:Sc
Květen Bartosz Tomáš Sc:3
Květen Hvolka Tomáš Sc:3
Květen Medek Petr Sc:3
Květen Sobek Tomáš Sc:3
Duben Koutný Jakub 3:0
Duben Hvolka Tomáš 3:0
Duben Konečný Kamil 3:0
Duben Bartusek Jirka 3:0
Březen Hartmann Silvie Sc:3
Březen Mohyla Emil Sc:3
Březen Nesrsta Petr Sc:3
Březen Hubert Lukáš Sc:3
Únor Karpeta Petr 3:0
Únor Kubíček Aleš 3:1 2
Únor Folwarczny Jan 3:Sc
Únor Hubert Lukáš 3:1
Leden Riger Stanislav Sc:Sc
Leden Mohyla Emil 3:0
Leden Sobek Tomáš Sc:3
Leden Kubíček Michal 1:3
Prosinec Kratochvíl Michal Sc:3
Prosinec Hartmann Silvie 1:3
Prosinec Švidrnoch Marek 3:1
Prosinec Brynda Pavel 2:3
Listopad Farník Michal 3:0
Listopad Grigar Martin Sc:3
Listopad Krkoška Libor 3:1
Listopad Sobek Tomáš 2:3
Listopad Kubínek David 3:2
Říjen Mutina Jan 0:3
Říjen Prucek Milan Sc:Sc
Říjen Fabián Dalibor 1:3
Říjen Brynda Pavel Sc:3
Září Krejčí Miroslav 3:0
Září Štift David 0:3 1
Září Fleško Jaroslav 1:3
Září Štěpař Jaroslav 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Prucek Milan 3:Sc
Červen Ujfaluši Marcel 2:3
Červen Holinka Pavel 2:3
Červen Oswald Pavel 0:3
Květen Fabián Dalibor 3:2
Květen Hartmann Silvie 3:Sc
Květen Krkoška Libor 3:2
Květen Sobek Tomáš 3:0
Duben Kočvara Jan 3:2
Duben Štěpař Jaroslav 3:1
Duben Hvolka Tomáš 1:3
Duben Fleško Jaroslav 0:3
Duben Vlček Michal 3:0
Březen Fabián Dalibor 3:1
Březen Holinka Pavel 0:3
Březen Kubínek David 3:1
Březen Trojka Aleš 3:0
Březen Fleško Jaroslav 2:3 2
Únor Brynda Pavel 3:0
Únor Vavřínek Martin 3:Sc
Únor Psotka Petr 3:Sc
Únor Škrobánek Jakub 3:1
Únor Kubíček Michal 3:0
Leden Kočvara Jan 2:3
Leden Štift David 1:3 1
Leden Fabián Dalibor 1:3
Leden Krejčí Miroslav 0:3
Leden Hvolka Tomáš 0:3
Listopad Sobek Tomáš 3:0
Listopad Holuša Petr 3:0
Listopad Hartmann Silvie 3:0
Listopad Medek Petr 3:2
Listopad Lasoň Jaroslav Sc:3
Říjen Fabián Dalibor 2:3
Říjen Vavřínek Martin 1:3
Říjen Holinka Pavel 0:3
Říjen Mihulová Klára 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kubíček Michal 3:0
Červen Fabián Dalibor 0:3
Červen Medek Petr 3:1
Červen Psotka Petr 3:1
Květen Prucek Milan Sc:3
Květen Fleško Jaroslav Sc:3
Květen Sobek Tomáš Sc:3
Květen Kočvara Jan Sc:3
Duben Prucek Milan 1:3
Duben Oswald Pavel 0:3
Duben Mihulová Klára 3:Sc
Duben Medek Pavel 3:0
Březen Psotka Petr 3:0
Březen Slunský Petr 3:0
Březen Rozsypal Jan 3:1
Březen Filipčík Pavel 0:3
Únor Kočvara Jan 1:3
Únor Mihulová Klára 0:3
Únor Štěpař Jaroslav 0:3
Únor Trojka Aleš Sc:3
Únor Holinka Pavel Sc:3
Leden Sládeček Pavel 0:3
Leden Drga Radim 3:Sc
Leden Rozsypal Jan 3:0
Leden Trojka Aleš 1:3
Listopad Hřib Petr 3:1
Listopad Badalová Veronika 3:0
Listopad Farník Michal 3:1
Listopad Střondala Tomáš 3:0
Říjen Vavřička Karel 0:3 1
Říjen Trojka Aleš 2:3 1
Říjen Sikora Radim 0:3
Říjen Fleško Jaroslav 1:3