Avatars_small

Holuša Petr

Skupina Nadšenci 4A
Pohlaví muž
Věk 49 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2011/2012 13 2 11 5 15.38%
2010/2011 36 17 19 0 47.22%
2009/2010 24 13 11 0 54.17%
Celkem: 73 32 41 5 43.84%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Hamřík Milan Sc:3
Prosinec Palánková Andrea Sc:3 2
Prosinec Figura Daniel Sc:3
Prosinec Migdalová Markéta Sc:3
Prosinec Šimeček Petr Sc:3
Říjen Broda Kamil 3:1
Říjen Minkovič David 1:3
Říjen Tesař Martin 0:3
Říjen Staviarsky Miroslav 1:3
Září Farník Michal 0:3
Září Medek Petr 3:1
Září Švidrnoch Marek 0:3 1
Září Satke Tomáš 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Medek Petr 1:3
Červen Weber Michal 3:Sc 1
Červen Škrobánek Jakub 3:Sc
Červen Broda Kamil 3:0
Květen Kupka Jaroslav 1:3
Květen Kocián Martin 3:1
Květen Vojtovič Daniel 3:Sc 1
Květen Juráň David 0:3
Duben Psotka Petr 1:3
Duben Hubert Lukáš 3:2
Duben Mohyla Emil 1:3
Duben Švidrnoch Marek 2:3
Březen Farník Michal 1:3
Březen Mihulová Klára 0:3
Březen Hvolka Tomáš 0:3
Březen Kubíček Michal 3:1
Březen Krkoška Libor 2:3
Únor Samek Petr 2:3
Únor Tesař Martin 3:2 2
Únor Koutný Jakub 3:1
Únor Konečný Kamil 3:1
Leden Kubíček Michal 2:3
Leden Škrobánek Jakub 2:3
Leden Švidrnoch Marek 2:3
Leden Grigar Martin 0:3
Leden Sobek Tomáš 2:3
Listopad Hartmann Silvie 1:3
Listopad Wolf Sebastian 0:3
Listopad Medek Petr 3:2 1
Listopad Lasoň Jaroslav 3:1
Listopad Sobek Tomáš 3:1 1
Říjen Bergel Pavel 3:2 1
Říjen Jašek Jakub 1:3
Říjen Ochonski Zdenek 3:1 1
Říjen Krejčová Hana 3:0 1
Říjen Štefaník Martin 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Vlček Michal 2:3 2
Červen Kašpar Luděk 3:Sc 1
Červen Vlček Dobroslav 0:3
Červen Koutný Jakub 2:3
Květen Koutný Jakub 0:3
Květen Rozsypal Jan 3:2 2
Květen Švidrnoch Marek 0:3
Květen Hanusek Jaroslav 3:1 1
Duben Badalová Veronika 3:Sc
Duben Danisz Radim 1:3 2
Duben Pešl Vladan 3:1 1
Duben Štift David 0:3 1
Březen Nesrsta Petr 1:3
Březen Krejčová Hana 3:1 1
Březen Kašpar Luděk 1:3
Březen Jaššo Petr 3:0 1
Únor Konečný Kamil 3:1 2
Únor Kocmanová Natálie 3:Sc
Únor Vrága Lukáš 3:0
Únor Votoček Tomáš 3:1 1
Leden Dehner Marcel 3:0 2
Leden Lukas Richard 3:0 1
Leden Pohanka Dejf 0:3 2
Leden Pleyer Lukáš 0:3 2