Avatars_small

Vojtovič Daniel

Skupina Mistři 1A
Pohlaví muž
Věk 42 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 8 7 1 0 87.50%
2018/2019 44 34 10 4 77.27%
2017/2018 44 36 8 1 81.82%
2016/2017 45 31 14 1 68.89%
2014/2015 13 7 6 1 53.85%
2013/2014 49 25 24 0 51.02%
2012/2013 42 33 9 2 78.57%
2010/2011 32 15 17 8 46.88%
2009/2010 4 4 0 0 100.00%
Celkem: 281 192 89 17 68.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Farník Michal
Listopad Pernica David
Listopad Hlisnikovský Petr
Listopad Badalová Veronika
Říjen Rucký Daniel 3:0
Říjen Šeděnka Milan 3:1
Říjen Kubíček Aleš 1:3
Říjen Hlisnikovský Petr 3:0
Září Farník Michal 3:Sc
Září Šeděnka Milan 3:1
Září Kubíček Michal 3:Sc
Září Ciganek Pavel 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Jirková Veronika Sc:3
Červenec / Srpen Kučeja Václav Sc:3
Červenec / Srpen Sikora Miroslav 1:3
Červenec / Srpen Badalová Veronika Sc:3
Červen Kantor Martin 3:2
Červen Bartusek Jirka 3:1
Červen Sikora Miroslav 1:3
Červen Taraba Róbert 3:0
Květen Holík Pavel 3:1
Květen Jirková Veronika 3:2
Květen Taraba Róbert 3:0
Květen Jašek Jakub 3:0
Duben Kubíček Michal 3:1
Duben Šeděnka Milan 3:0
Duben Dominec Miroslav 3:0
Duben Sikora Miroslav 3:2
Březen Jirka Vladimir 3:2
Březen Kučeja Václav 3:2
Březen Jirková Veronika 3:2
Březen Kubíček Michal 3:2
Únor Sikora Miroslav 1:3
Únor Jirka Vladimir 3:1
Únor Dominec Miroslav 3:1
Únor Rucký Daniel 3:0
Leden Jirková Veronika 3:0
Leden Jirka Vladimir 3:1
Leden David Martin 3:Sc
Leden Farník Michal 3:1
Prosinec Holík Pavel 3:1
Prosinec Šeděnka Milan 3:0
Prosinec Ciganek Pavel 3:2
Prosinec Sikora Miroslav 0:3
Listopad Massignan Larry 2:3
Listopad Sikora Miroslav Sc:3
Listopad Jirková Veronika 3:0
Listopad Mohelník Vojtěch 3:1
Říjen Stypa Kamil 3:0
Říjen Mohelník Vojtěch 3:0
Říjen David Martin 3:1
Říjen Brodová Barbora 3:1
Září David Martin 1:3
Září Mohelník Vojtěch 3:1
Září Ujfaluši Marcel 3:Sc
Září Holík Pavel 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Jirka Vladimir 3:0
Červenec / Srpen David Martin 1:3
Červenec / Srpen Ujfaluši Marcel 0:3
Červenec / Srpen Sikora Miroslav Sc:3
Červen Ciganek Pavel 3:0
Červen Kubíček Michal 3:2
Červen Sikora Miroslav 1:3
Červen Jirková Veronika 3:1
Květen Mohelník Vojtěch 3:0
Květen Ciganek Pavel 3:1
Květen Wrona Tomáš 3:1
Květen Šimeček Petr 3:0
Duben David Martin 3:Sc
Duben Wrona Tomáš 3:2
Duben Sikora Miroslav 2:3
Duben Brodová Barbora 3:1
Březen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Březen Massignan Larry 3:2
Březen Holík Pavel 3:1
Březen Jašek Jakub 3:0
Únor Wrona Tomáš 3:0
Únor Kučeja Václav 3:1
Únor David Martin 3:Sc
Únor Jirka Vladimir 0:3
Leden Jirka Vladimir 3:1
Leden Badalová Veronika 3:1
Leden Šeděnka Milan 3:0
Leden David Martin 3:2
Prosinec Ujfaluši Marcel 1:3
Prosinec Stypa Kamil 3:1
Prosinec Slavíček Jakub 3:0
Prosinec Wrona Tomáš 3:1
Listopad Wrona Tomáš 3:1
Listopad Kantor Martin 3:2
Listopad Jirka Vladimir 3:1
Listopad Holík Pavel 3:Sc
Říjen Šimeček Petr 3:2
Říjen Nesrsta Petr 3:Sc
Říjen Ujfaluši Marcel 3:0
Říjen Jirka Vladimir 3:0
Září Holík Pavel 3:1
Září Sikora Miroslav 1:3
Září Wrona Tomáš 3:2
Září Kantor Martin 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Šimeček Petr 3:1
Červenec/Srpen Badalová Veronika 3:0
Červenec/Srpen Urban Viktor 3:0
Červenec/Srpen Juráň David 0:3
Červen Macíček Michal 3:1
Červen Juráň David 2:3
Červen Sikora Miroslav 1:3
Červen Jirka Vladimir 3:1
Květen Jašek Jakub 3:0
Květen Sikora Miroslav 3:0
Květen Ujfaluši Marcel 0:3
Květen Holík Pavel 3:1
Duben Macíček Michal 3:1
Duben Juráň David 1:3
Duben Urban Viktor 3:0
Duben Nesrsta Petr 3:1
Březen Bartusek Jirka 3:Sc
Březen Sikora Miroslav 1:3
Březen Jašek Jakub 3:2
Březen Wrona Tomáš 3:2
Únor Urban Viktor 2:3
Únor Šeděnka Milan 3:1
Únor Jirka Vladimir 3:1
Únor Juráň David 1:3
Leden Kantor Martin 3:1
Leden Kazík Viťa 3:0
Leden Ujfaluši Marcel Sc:3
Leden Juráň David 1:3
Prosinec Bilík Jiří 3:Sc
Prosinec Kantor Martin 3:1
Prosinec Juráň David 2:3
Prosinec Sikora Miroslav 2:3
Listopad Ujfaluši Marcel 1:3
Listopad Wolf Sebastian 3:Sc
Listopad Sikora Miroslav 1:3
Listopad Tesař Martin 3:1
Říjen Badalová Veronika 3:1
Říjen Vaněk Martin 3:1
Říjen Urban Viktor 3:1
Říjen Jašek Jakub 3:1
Říjen Sikora Miroslav 3:2
Září Žák Zdeněk 3:1
Září Tesař Martin 3:0
Září Holík Pavel 3:0
Září Wrona Tomáš 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Štěpař Jaroslav 1:3
Listopad Juráň David 2:3
Listopad Holuša Marek 3:0
Listopad Ujfaluši Marcel 2:3
Listopad Hálek David Sc:3
Říjen Kubíček Michal 3:1
Říjen Ujfaluši Marcel 1:3
Říjen Juráň David 3:0
Říjen Kubíček Aleš 3:0
Září Wrona Tomáš 3:1
Září Štěpař Jaroslav 3:Sc
Září Ujfaluši Marcel 3:2
Září Juráň David 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Ujfaluši Marcel 1:3
Červen Štěpař Jaroslav 2:3
Červen Sikora Miroslav 2:3
Červen Juráň David 3:0
Červen Wrona Tomáš 3:Sc 1
Květen Richtár Dušan 3:2 1
Květen Wrona Tomáš 1:3
Květen Sikora Miroslav 2:3
Květen Štěpař Jaroslav 3:2
Květen Kubíček Aleš 3:2
Duben Ujfaluši Marcel 3:0
Duben Juráň David 2:3
Duben Sikora Miroslav 1:3 2
Duben Kubíček Aleš 3:2
Duben Wrona Tomáš 1:3
Březen Ujfaluši Marcel 2:3
Březen Juráň David 1:3
Březen Kubíček Michal 3:2
Březen Wrona Tomáš 2:3
Březen Štěpař Jaroslav 3:2 1
Únor Ujfaluši Marcel 0:3
Únor Kubíček Aleš 3:2
Únor Štěpař Jaroslav 1:3
Únor Němec Martin 3:1
Únor Juráň David 0:3
Leden Kubíček Michal 3:1
Leden Badalová Veronika 3:1
Leden Kratochvíl Michal 0:3
Leden Kubíček Aleš 2:3
Leden Fabián Dalibor 3:0
Prosinec Holuša Marek 3:0
Prosinec Fabián Dalibor 3:2
Prosinec Ujfaluši Marcel 1:3
Prosinec Hlisnikovský Petr 3:2
Prosinec Juráň David 0:3
Listopad Hošek Pavel 3:1
Listopad Kubíček Michal 1:3
Listopad Ujfaluši Marcel 0:3
Listopad Přeček Martin 3:1
Listopad Kubíček Aleš 3:1
Říjen Wrona Tomáš 0:3
Říjen Ujfaluši Marcel 3:Sc
Říjen Juráň David 1:3 2
Říjen Satke Tomáš 2:3 2
Září Fabián Dalibor 3:0
Září Wrona Tomáš 2:3
Září Jašek Jakub 3:1
Září Kubíček Aleš 3:2 1
Září Kubíček Michal 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Červen Lerch Ivan 3:0
Červen Holuša Marek 3:1
Červen Sikora Radim 3:0
Květen Mihulová Klára 0:3
Květen Kubíček Michal 2:3
Květen Fabián Dalibor 3:0
Květen Hošek Pavel 2:3
Duben Tesař Martin 3:2
Duben Hartmann Silvie 3:Sc
Duben Hubert Lukáš 3:2
Duben Jašek Jakub 3:0
Březen Hvolka Tomáš 3:1
Březen Bartosz Tomáš 3:2
Březen Bartusek Jirka 3:1
Březen Nesrsta Petr 2:3
Únor Hubert Lukáš 2:3
Únor Křetinský David 3:2
Únor Čechák Martin 3:0
Únor Přeček Martin 2:3
Leden Mohyla Emil 3:0
Leden Bartusek Jirka Sc:3 1
Leden Hartmann Silvie Sc:3
Leden Trojka Aleš 3:2
Prosinec Švidrnoch Marek 3:2 2
Prosinec Broda Kamil 3:0
Prosinec Badalová Veronika 3:2
Prosinec Hošek Pavel 3:1
Prosinec Zrasták Robert 3:1
Listopad Apl Roman 3:0
Listopad Lenart Jan 3:1
Listopad Medek Petr 3:2 3
Listopad Kubínek David 3:Sc
Říjen Čechák Martin 3:0
Říjen Kubíček Michal 3:0
Říjen Křižka Radek 3:0
Říjen Bystřičan Jiří 3:1
Září Farago Vojtech 3:Sc
Září Kocmanová Natálie 3:Sc
Září Pučan Jan 3:Sc
Září Hošek Pavel 2:3 1
Září Bystroň Jan 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Beer Jaroslav Sc:3
Červen Riger Stanislav Sc:3 1
Červen Hanusek Jaroslav Sc:3
Červen Dehner Marcel Sc:3
Květen Kocián Martin 1:3
Květen Juráň David Sc:3
Květen Holuša Petr Sc:3 1
Květen Kupka Jaroslav Sc:3
Duben Šrámek Fredy 3:1
Duben Folwarczny Jakub 3:Sc
Duben Hanusek Jaroslav 3:0
Duben Ječmínek Martin 3:0
Březen Satke Tomáš 0:3 1
Březen Konečný Kamil 2:3
Březen Mohyla Emil 0:3
Březen Slunský Petr 3:Sc
Únor Medek Petr 0:3
Únor Urban Michael 3:0
Únor Kupka Jaroslav 1:3
Únor Hanusek Jaroslav 3:0
Leden Malík Karel 3:0
Leden Apl Roman 3:0
Leden Hamřík Milan 3:Sc
Leden Dehner Marcel 3:0
Listopad Bajer Radim 3:2
Listopad Vrága Lukáš 3:0
Listopad Apl Roman 3:1
Listopad Juráň David 1:3
Říjen Šrámek Fredy Sc:3
Říjen Hartmann Silvie 0:3 1
Říjen Kubínek David 2:3
Říjen Malík Karel 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Votoček Tomáš 3:1
Červen Hájek Jiří 3:Sc
Červen Weber Michal 3:Sc 2
Červen Kramár Lukáš 3:0