Bfe63fded9a3e3d07fd80208321ef7189e77f6fa_small

Kocián Martin

Skupina Z Junior 3A
Pohlaví muž
Věk 43 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2011/2012 26 17 9 0 65.38%
2010/2011 33 22 11 0 66.67%
2009/2010 16 11 5 0 68.75%
Celkem: 75 50 25 0 66.67%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Lasoň Jaroslav 3:1
Červen Plaček Václav 3:0
Červen Střondala Tomáš 3:0
Červen Hanusek Jaroslav 3:1
Leden Apl Roman 3:2 1
Leden Matějašek David 3:1
Leden Vrága Lukáš 3:0
Leden Hruzík Radim 3:0
Prosinec Kupka Jaroslav 3:0
Prosinec Balus Pavel 3:0
Prosinec Lukšová Pavla 3:Sc
Prosinec Střondala Tomáš 3:0
Listopad Lerch Ivan 3:2 1
Listopad Karpeta Petr 1:3
Listopad Hájek Jiří 3:2
Listopad Bartusek Jirka 1:3
Říjen Bartosz Tomáš 0:3 2
Říjen Hubert Lukáš 1:3
Říjen Mohyla Emil 2:3
Říjen Šrámek Fredy 3:1
Říjen Kubíček Aleš 1:3
Září Staviarsky Miroslav 1:3
Září Lasoň Jaroslav 3:1
Září Kupka Jaroslav 3:Sc
Září Apl Roman 0:3
Září Kubíček Aleš 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Ječmínek Martin 3:Sc
Červen Slunský Petr 3:1
Červen Pešl Vladan 3:0
Červen Hruzík Radim 3:2
Květen Vojtovič Daniel 3:1
Květen Holuša Petr 1:3
Květen Kupka Jaroslav 3:2
Květen Juráň David 0:3
Duben Ochonski Zdenek 3:Sc
Duben Bartosz Tomáš 3:1 2
Duben Weber Michal 3:2 1
Duben Bartusek Jirka 3:0
Duben Plaček Václav 3:0
Březen Smotlacha David 3:0 1
Březen Pešl Vladan 3:0
Březen Mikeska Karel 1:3
Březen Lasoň Jaroslav 3:0
Únor Vyskočil Stanislav 3:0
Únor Střondala Tomáš 3:0
Únor Matějašek David 3:0
Únor Kratochvíl Michal 0:3 2
Leden Minkovič David 0:3
Leden Kašpar Luděk 2:3
Leden Samek Petr 0:3
Leden Tesař Martin 1:3 1
Listopad Brynda Pavel 1:3
Listopad Krejčová Hana 1:3
Listopad Psotka Petr 2:3
Listopad Hanusek Jaroslav 3:0
Říjen Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Říjen Bartosz Tomáš 3:2
Říjen Ječmínek Martin 3:2 1
Říjen Kupka Jaroslav 3:2 2