Avatars_small

Kupka Jaroslav

Skupina Přeborníci 4A
Pohlaví muž
Věk 37 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2012/2013 13 4 9 7 30.77%
2011/2012 41 15 26 19 36.59%
2010/2011 32 20 12 0 62.50%
2009/2010 11 10 1 0 90.91%
Celkem: 97 49 48 26 50.52%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Šrámek Fredy Sc:3
Listopad Švidrnoch Marek Sc:3
Listopad Matějašek David Sc:3
Listopad Hruzík Radim 3:Sc
Listopad Wrona Tomáš Sc:3
Říjen Hartmann Silvie Sc:3
Říjen Grigar Martin Sc:3
Říjen Lerch Ivan 2:3
Říjen Badalová Veronika Sc:3
Září Matějašek David 3:1
Září Zrasták Robert 3:1
Září Hruzík Radim 0:3
Září Mořkovský Vojtěch 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Broda Kamil Sc:3
Červen Mořkovský Vojtěch Sc:3
Červen Papřok Ondřej 3:Sc
Červen Větrovský Lukáš 3:Sc
Květen Bergel Pavel Sc:3
Květen Větrovský Lukáš 1:3
Květen Bartusek Jirka Sc:3 3
Duben Apl Roman 3:2 2
Duben Mořkovský Vojtěch 3:Sc
Duben Slunský Petr 3:0
Duben Broda Kamil 3:0
Březen Peroutík Jiří 3:0
Březen Střondala Tomáš 3:0
Březen Balus Pavel 3:2
Březen Riger Břetislav 3:0
Únor Bartusek Jirka Sc:3 2
Únor Větrovský Lukáš 3:0
Únor Křetinský David 0:3 1
Únor Medek Petr 1:3
Leden Karpeta Petr 2:3
Leden Větrovský Lukáš 3:1
Leden Drga Radim 0:3
Leden Bartosz Tomáš 2:3 2
Prosinec Lukšová Pavla 3:Sc
Prosinec Střondala Tomáš Sc:3
Prosinec Kocián Martin 0:3
Prosinec Balus Pavel Sc:3
Listopad Klimková Lucie Sc:3
Listopad Mechelová Gabriela Sc:3
Listopad Lasoň Jaroslav Sc:3
Listopad Vrága Lukáš Sc:3
Listopad Šrámek Fredy Sc:3
Říjen Malík Karel Sc:3
Říjen Harastej Luboš 3:Sc
Říjen Kašparová Linda 3:Sc
Říjen Sikora Jiří Sc:3
Září Lasoň Jaroslav Sc:3
Září Apl Roman Sc:3
Září Kocián Martin Sc:3
Září Kubíček Aleš Sc:3
Září Staviarsky Miroslav Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Psotka Petr 3:Sc
Červen Tesař Martin 3:0
Červen Konečný Kamil 1:3 1
Červen Koutný Jakub 3:0
Květen Holuša Petr 3:1
Květen Juráň David 3:1
Květen Kocián Martin 2:3
Květen Vojtovič Daniel 3:Sc
Duben Medek Petr 0:3
Duben Mikeska Karel 1:3
Duben Broda Kamil 3:0
Duben Bergel Pavel 3:0
Březen Švidrnoch Marek 1:3
Březen Štefaník Martin 3:2
Březen Vavřínek Martin 0:3
Březen Jašek Jakub 2:3
Únor Hanusek Jaroslav 3:2
Únor Medek Petr 1:3
Únor Vojtovič Daniel 3:1
Únor Urban Michael 3:Sc
Leden Pešl Vladan 3:1 1
Leden Krkoška Libor 1:3
Leden Weber Michal 3:Sc
Leden Juráň David 2:3
Listopad Tesař Martin 1:3
Listopad Bartosz Tomáš 3:2
Listopad Kovář David 3:2 1
Listopad Folwarczny Jan 3:0
Říjen Kocián Martin 2:3 2
Říjen Bartosz Tomáš 3:1
Říjen Šandová (Myšková) Hana 3:0
Říjen Ječmínek Martin 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Dehner Marcel 3:2
Červen Pešl Vladan 1:3
Červen Hanusek Jaroslav 3:1
Červen Lukáš Jan 3:0
Květen Klimša Ladislav 3:Sc
Květen Kramár Lukáš 3:1
Květen Šimáčková Aneta 3:0 2
Duben Jüttnerová Sandra 3:0
Duben Staš Jiří 3:Sc
Duben Kocián Martin 3:0 2
Duben Bartosz Tomáš 3:2