Cbb62e73a3c572b6708e6e527de270f81976a0fd_small

Zrasták Robert

Skupina Přeborníci 4B
Pohlaví muž
Věk 58 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 14 5 9 0 35.71%
2017/2018 44 24 19 4 54.55%
2016/2017 46 22 24 2 47.83%
2015/2016 44 22 22 0 50.00%
2014/2015 45 20 25 0 44.44%
2013/2014 43 21 22 0 48.84%
2012/2013 44 20 24 0 45.45%
2011/2012 37 27 10 0 72.97%
Celkem: 317 161 155 6 50.79%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Rechtoris David
Prosinec Zvereaca Dmitrii
Prosinec Střondala Tomáš 3:1
Prosinec Švidrnoch Marek 0:3
Listopad Sikora Jiří 2:3
Listopad Šlachta Michal 1:3
Listopad Švidrnoch Marek 3:Sc
Listopad Kašpar Luděk 1:3
Říjen Sikora Jiří 3:0
Říjen Štefánek Antonín 1:3
Říjen Mrňka Michal 1:3
Říjen Pospisil Vladimir 0:3
Září Hanusek Jaroslav 3:0
Září Nový Jan 0:3
Září Sikora Jiří 2:3
Září Andiel Josef 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Andiel Josef 1:3
Červenec / Srpen Weiss Marek 3:2
Červenec / Srpen Taraba Róbert 3:Sc
Červenec / Srpen Sikora Jiří 0:3
Červen Nový Jan 0:3
Červen Sikora Jiří 3:0
Červen Jüttnerová Sandra 0:3
Červen Šlachta Michal 0:3
Květen Hýža David 0:3
Květen Tesař Martin 3:Sc
Květen Větrovský Lukáš 0:3
Květen Kvasnička Václav 3:Sc
Duben Kašpar Luděk 3:Sc
Duben Krejcha Martin 3:0
Duben Sikora Jiří 3:0
Duben Mohyla Emil 1:3
Březen Malečíková Jaroslava 3:0
Březen Apl Roman 3:2
Březen Broda Kamil 3:2
Březen Žák Igor 3:0
Únor Malý Milan 3:0
Únor Jeřábek Libor 3:Sc
Únor Krejcha Martin 3:1
Únor Šlachta Michal 1:3
Leden Apl Roman Sc:3
Leden Hanusek Jaroslav Sc:3
Leden Malečíková Jaroslava 3:0
Leden Mrňka Michal 0:3
Prosinec Kovaříková Jana 3:Sc
Prosinec Hýža David 1:3
Prosinec Nový Jan 3:1
Prosinec Andiel Josef 1:3
Listopad Pavlusová Kateřina 3:0
Listopad Vašíček Petr 3:0
Listopad Pácl Petr 3:0
Listopad Žák Igor 3:0
Říjen Kovaříková Jana 3:Sc
Říjen Balus Pavel 1:3
Říjen Massignan Larry 0:3
Říjen Sikora Jiří Sc:3
Září Balus Pavel 0:3
Září Broda Kamil 3:2
Září Hanusek Jaroslav 1:3
Září Holubec Jaromír Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Ludvík Pavel 3:Sc
Červenec/Srpen Balus Pavel 0:3
Červenec/Srpen Větrovský Lukáš 1:3
Červenec/Srpen Andiel Josef 3:1
Červen Kašpar Luděk 3:2
Červen Mach Vladimír 3:0
Červen Rechtoris David 3:1
Červen Weiss Marek 3:0
Květen Krišica Petr 1:3
Květen Mohelník Vojtěch 0:3
Květen Broda Kamil 3:Sc 1
Květen Štefánek Antonín 1:3
Duben Nový Jan 2:3
Duben Mach Vladimír 3:1
Duben Balus Pavel 3:2
Duben Lampa Tomáš 3:Sc
Duben Ryšavý Filip 3:1
Březen Bajgar Václav 0:3
Březen Balus Pavel 2:3
Březen Grochal Petr 1:3
Březen Broda Kamil 3:2
Únor Kyjovský Čeněk 0:3
Únor Krupník Lukáš 3:Sc
Únor Broda Kamil 3:1
Únor Hulík Radim 0:3
Únor Kašpar Luděk 3:2
Leden Ludvík Pavel 2:3
Leden Macíček Michal Sc:3
Leden Mohyla Emil 0:3
Leden Brodová Barbora Sc:3
Prosinec Broda Kamil 3:2
Prosinec Mach Vladimír 3:1
Prosinec Andiel Josef 3:0
Prosinec Jüttnerová Sandra 0:3
Listopad Bajgar Václav 3:0
Listopad Jüttnerová Sandra 3:1
Listopad Šír Robin 1:3
Listopad Ciganek Pavel 2:3
Říjen Hamřík Milan 1:3
Říjen Kučeja Václav 1:3
Říjen Krišica Petr 1:3
Říjen Štefánek Antonín 1:3
Září Jüttnerová Sandra 3:0
Září Hýža David 2:3
Září Kašpar Luděk 3:2
Září Mach Vladimír 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Uhlíř Adam 3:Sc
Červenec / Srpen Lerch Ivan 2:3
Červenec / Srpen Krišica Petr 0:3
Červenec / Srpen Šír Robin 0:3
Červen Ciganek Pavel 2:3
Červen Terzl Václav 1:3
Červen Hýža David 3:1
Červen Bystřičan Jiří 3:2
Květen Kašpar Luděk 3:0
Květen Bystřičan Jiří 3:1
Květen Krupník Lukáš 0:3
Květen Andiel Josef 2:3
Duben Hanusek Jaroslav 3:1
Duben Hulík Radim 3:2
Duben Balus Pavel 3:2
Duben Holubec Jaromír 3:1
Březen Krupník Lukáš 1:3
Březen Hýža David 2:3 3
Březen Štefánek Antonín 0:3
Březen Šír Robin 3:0
Únor Grochal Petr 2:3
Únor Vrága Lukáš 3:2
Únor Uhlíř Adam 1:3
Únor Andiel Josef 1:3
Leden Binek Zdenek 3:1
Leden Sikora Jiří 1:3
Leden Kovaříková Jana 3:0
Leden Kašpar Luděk 3:0
Prosinec Andiel Josef 1:3
Prosinec Kovaříková Jana 3:Sc
Prosinec Bystroň Jan 1:3
Prosinec Štefánek Antonín 3:1
Listopad Mohyla Emil 3:1
Listopad Hamřík Milan 3:1
Listopad Bystroň Jan 2:3
Listopad Grigar Martin 0:3
Říjen Holubec Jaromír 3:2
Říjen Gorecki Pavel 3:Sc
Říjen Krišica Petr 0:3
Říjen Štefánek Antonín 3:2
Září Kašpar Luděk 0:3
Září Apl Roman 1:3
Září Holuša Marek 0:3
Září Mohyla Emil 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Uhlíř Adam 3:0
Červenec / Srpen Bystřičan Jiří 3:2
Červenec / Srpen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červenec / Srpen Filipčík Pavel 0:3
Červen Jančar Tomáš 2:3
Červen Kašpar Luděk 3:1
Červen Šubert Roman 2:3
Červen Brynda Pavel 3:Sc
Květen Švidrnoch Marek 2:3
Květen Štefánek Antonín 3:0
Květen Uhlíř Adam 3:1
Květen Hanusek Jaroslav 3:0
Duben Richtár Dušan 3:Sc
Duben Kašpar Luděk 1:3
Duben Riger Břetislav 2:3
Duben Fabián Dalibor 0:3
Březen Juránek Filip 3:Sc
Březen Krišica Petr 3:1
Březen Kutěj Honza 2:3
Březen Kratochvíl Michal 3:Sc
Únor Bystroň Jan 1:3
Únor Žák Zdeněk 1:3
Únor Kutěj Honza 3:2
Únor Kučeja Václav 1:3
Leden Juránek Filip 0:3
Leden Špánik Adam 0:3
Leden Kučeja Václav 0:3
Leden Švidrnoch Marek 1:3
Leden Holík Pavel 1:3
Prosinec Tesař Martin 0:3
Prosinec Černý Martin 3:Sc
Prosinec Grigar Martin 3:1
Prosinec Hvolka Tomáš 0:3
Listopad Hanusek Jaroslav 3:2
Listopad Kašpar Luděk 3:1
Listopad Štefaník Martin 1:3
Listopad Žváček Jiří 2:3
Říjen Tesař Martin 0:3
Říjen Grigar Martin 0:3
Říjen Kučeja Václav 2:3
Říjen Přeček Martin 0:3
Září Dehner Marcel 0:3
Září Matějašek David 3:Sc
Září Bystroň Jan 3:0
Září Apl Roman 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Peroutík Jiří 3:0
Červen Balus Pavel 3:1
Červen Frnka Viktor 2:3
Červen Sochor Tomáš 3:1
Květen Malečíková Jaroslava 3:0
Květen Urban Viktor 1:3
Květen Bystroň Jan 3:2
Květen Juránek Filip 1:3
Duben Sochor Tomáš 3:0
Duben Krejčová Hana 3:1
Duben Holubec Jaromír 2:3
Duben Ludvík Pavel 3:1
Březen Kašpar Luděk 0:3
Březen Štefaník Martin 3:2
Březen Bystroň Jan 2:3
Březen Kučeja Václav 2:3
Únor Žváček Jiří 3:1
Únor Raška Petr 3:2
Únor Juránek Filip 0:3
Únor Hanusek Jaroslav 3:2
Leden Grigar Martin 0:3
Leden Krišica Petr 1:3
Leden Karpeta Petr 3:Sc
Leden Matějašek David 3:1
Leden Pleyer Lukáš 2:3
Prosinec Richtár Dušan 0:3
Prosinec Hruzík Radim 2:3
Prosinec Hubert Lukáš 2:3
Prosinec Bystroň Jan 3:0
Prosinec Čechák Martin 3:Sc
Listopad Apl Roman 3:2
Listopad Wolf Sebastian 0:3
Listopad Krišica Petr 2:3
Listopad Nesladek Petr 2:3
Listopad Žváček Jiří 1:3
Říjen Dehner Marcel 3:1
Říjen Tesař Martin 0:3
Říjen Lerch Ivan 2:3
Říjen Badalová Veronika 1:3 1
Září Krišica Petr 3:2
Září Slunský Petr 3:2
Září Apl Roman 3:1
Září Hamřík Milan 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mechelová Gabriela 3:2
Červen Žváček Jiří 3:1
Červen Kašpar Luděk 2:3
Červen Taraba Róbert 1:3
Květen Přeček Martin 2:3
Květen Křetinský David 3:Sc
Květen Broda Kamil 1:3
Květen Švidrnoch Marek 1:3
Květen Trojka Aleš 2:3
Duben Gorecki Pavel 3:0
Duben Karpeta Petr 0:3
Duben Klimková Lucie 3:0
Duben Bystroň Jan 3:0
Březen Vrága Lukáš 3:1
Březen Škrobánek Jakub 0:3
Březen Prokop David 3:1
Březen Lenart Jan 3:0
Únor Nesrsta Petr 1:3
Únor Šrámek Fredy 3:Sc
Únor Medek Petr 1:3
Únor Apl Roman 0:3
Únor Mohyla Emil 1:3
Leden Slunský Petr 3:Sc
Leden Prokop David 3:1
Leden Karpeta Petr 1:3
Leden Škrobánek Jakub 3:1
Prosinec Badalová Veronika 1:3 1
Prosinec Broda Kamil 3:0
Prosinec Hošek Pavel 1:3
Prosinec Švidrnoch Marek 0:3
Prosinec Vojtovič Daniel 1:3
Listopad Slunský Petr 3:2 2
Listopad Šimeček Petr 1:3
Listopad Karpeta Petr 1:3
Listopad Frnka Viktor 3:0
Listopad Mořkovský Vojtěch 1:3
Říjen Šrámek Fredy 3:1
Říjen Hájek Jiří 3:Sc
Říjen Riger Břetislav 3:2
Říjen Lasoň Jaroslav 1:3
Září Matějašek David 3:1
Září Hruzík Radim 2:3 2
Září Kupka Jaroslav 1:3
Září Mořkovský Vojtěch 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Dehner Marcel 3:2
Červen Koutný Jakub 3:2
Červen Prokop David 3:1
Červen Šrámek Fredy 3:0
Květen Střondala Tomáš 3:0
Květen Ochonski Zdenek 0:3
Květen Papřok Ondřej 1:3 1
Květen Kašpar Luděk 3:1
Duben Šesták Lukáš 3:Sc 1
Duben Farník Michal 3:0
Duben Hruzík Radim 0:3
Duben Beer Jaroslav 3:0
Březen Prokop David 3:1
Březen Kubíček Michal 3:0
Březen Ochonski Zdenek 2:3
Březen Hruzík Radim 3:1
Únor Papřok Ondřej 3:Sc
Únor Badalová Veronika 1:3
Únor Kašpar Luděk 3:1
Únor Hruzík Radim 2:3 1
Leden Mořkovský Vojtěch 3:1
Leden Krejčová Hana 3:0
Leden Badalová Veronika 0:3
Leden Žváček Jiří 3:0
Leden Hanusek Jaroslav 3:2
Prosinec Mrowiec Jakub 3:0
Prosinec Hruzík Radim 3:0
Prosinec Riger Břetislav 3:0
Prosinec Dehner Marcel 1:3
Prosinec Bartusek Jirka 2:3
Listopad Spáčil David 3:0
Listopad Pešl Vladan 3:0
Listopad Kašparová Linda 3:0
Listopad Balus Pavel 3:0
Říjen Prokop David 0:3
Říjen Bystřičan Jiří 3:0
Říjen Šimek Martin 3:0