B79dc6597981aeb0925f726996ea33fa8f9c307c_small

Štefánek Antonín


Squash hraju pro radost, ale o výhru budu bojovat :-)

Skupina Mistři 2B
Pohlaví muž
Věk 32 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 14 7 7 1 50.00%
2017/2018 45 21 24 0 46.67%
2016/2017 45 22 23 0 48.89%
2015/2016 44 25 19 0 56.82%
2014/2015 44 23 21 0 52.27%
2013/2014 16 6 10 0 37.50%
Celkem: 208 104 104 1 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Dominec Miroslav 0:3
Prosinec Mohelník Vojtěch 3:Sc
Prosinec Riger Břetislav
Prosinec Jašek Jakub
Listopad Dehner Marcel 2:3
Listopad Bystřičan Jiří 3:0
Listopad Jüttnerová Sandra 3:2
Listopad Grochal Petr 3:2
Říjen Mrňka Michal 1:3
Říjen Zrasták Robert 3:1
Říjen Sikora Jiří 3:Sc
Říjen Pospisil Vladimir 3:1
Září Grochal Petr Sc:3 1
Září Farník Michal 1:3
Září Dehner Marcel 1:3
Září Dominec Miroslav 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hulík Radim 3:1
Červenec / Srpen Netolička Jan 3:1
Červenec / Srpen Kučeja Václav 3:Sc
Červenec / Srpen Mrňka Michal 1:3
Červen Riger Břetislav 1:3
Červen Kučeja Václav 3:Sc
Červen Grochal Petr 1:3
Červen Rucký Daniel 0:3
Květen Jašek Jakub 0:3
Květen Brodová Barbora 0:3
Květen Kučeja Václav 0:3
Květen Holík Pavel 0:3
Duben Badalová Veronika 3:Sc
Duben Dehner Marcel 3:2
Duben Kučeja Václav 2:3
Duben Bartusek Jirka 0:3
Březen Mrňka Michal 2:3
Březen Hulík Radim 3:0
Březen Jüttnerová Sandra 3:2
Březen Větrovský Lukáš 3:Sc
Únor Kutěj Honza 3:Sc
Únor Tesař Martin 1:3
Únor Grochal Petr 3:2
Únor Pospisil Vladimir 0:3
Leden Jüttnerová Sandra 3:1
Leden Hulík Radim 0:3
Leden Holub Petr 3:1
Leden Macíček Michal 0:3
Prosinec Dehner Marcel 0:3
Prosinec Nesrsta Petr 1:3
Prosinec Hvolka Tomáš 3:Sc
Prosinec Kyjovský Čeněk 0:3
Listopad Dehner Marcel 0:3
Listopad Ciganek Pavel 0:3
Listopad Hlisnikovský Petr 1:3
Listopad David Martin 0:3
Listopad Šimeček Petr 0:3
Říjen Hamřík Milan 3:Sc
Říjen Hulík Radim 3:1
Říjen Mohelník Vojtěch 0:3
Říjen Tesař Martin 3:Sc
Září Mohyla Emil 3:0
Září Ludvík Pavel 3:2 2
Září Hulík Radim 3:2
Září Krišica Petr 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Mach Vladimír 1:3
Červenec/Srpen Krišica Petr 0:3
Červenec/Srpen Jüttnerová Sandra 0:3
Červenec/Srpen Sikora Jiří 3:0
Červen Riger Břetislav 0:3
Červen Balus Pavel 3:Sc
Červen Jüttnerová Sandra 3:1
Červen Kutěj Honza 3:Sc 1
Červen Dehner Marcel 1:3
Květen Broda Kamil 3:Sc 2
Květen Mohelník Vojtěch 3:1
Květen Krišica Petr 1:3
Květen Zrasták Robert 3:1
Duben Šír Robin 0:3
Duben Záruba Patrik 0:3
Duben Grochal Petr 1:3
Duben Riger Břetislav 3:1
Březen Andiel Josef 1:3
Březen Jüttnerová Sandra 3:0
Březen Kašpar Luděk 3:0
Březen Lampa Tomáš 3:1
Únor Lerch Ivan 3:Sc 1
Únor Grochal Petr 3:2
Únor Stypa Kamil 0:3
Únor Ludvík Pavel 1:3
Leden Lampa Tomáš 3:0
Leden Bajgar Václav 0:3
Leden Kašpar Luděk 2:3
Leden Pavlusová Kateřina 3:0
Prosinec Mohyla Emil 2:3
Prosinec Mohelník Vojtěch 0:3
Prosinec Krišica Petr 2:3
Prosinec Bystřičan Jiří 3:1
Listopad Hulík Radim 0:3
Listopad Macíček Michal 0:3
Listopad Šubert Roman 3:Sc 1
Listopad Krišica Petr 3:Sc
Říjen Hamřík Milan 0:3
Říjen Krišica Petr 3:1
Říjen Kučeja Václav 2:3
Říjen Zrasták Robert 3:1
Září Bystřičan Jiří 0:3
Září Krišica Petr 3:2
Září Krupník Lukáš 1:3
Září Andiel Josef 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Holuša Marek 3:Sc
Červenec / Srpen Ciganek Pavel 3:Sc 8
Červenec / Srpen Krupník Lukáš 2:3
Červenec / Srpen Jüttnerová Sandra 2:3
Červen Nesrsta Petr 1:3
Červen Uhlíř Adam 3:Sc 1
Červen Hvolka Tomáš 0:3
Červen Kutěj Honza 3:1 2
Květen Wrona Tomáš 3:Sc
Květen Fabián Dalibor 0:3
Květen Hvolka Tomáš 1:3
Květen Holík Pavel 0:3
Duben Dehner Marcel 3:2 3
Duben Andiel Josef 3:2
Duben Riger Břetislav 3:2
Duben Grigar Martin 1:3
Březen Hýža David 3:1
Březen Šír Robin 3:2
Březen Krupník Lukáš 3:2
Březen Zrasták Robert 3:0
Únor Mach Vladimír 3:0
Únor Bystroň Jan 2:3
Únor Kašpar Luděk 3:0
Únor Krišica Petr 0:3 1
Leden Jüttnerová Sandra 3:1
Leden Hanusek Jaroslav 2:3
Leden Vrága Lukáš 3:2
Leden Čada Josef 3:Sc 1
Prosinec Bystroň Jan 0:3
Prosinec Andiel Josef 0:3
Prosinec Zrasták Robert 1:3
Prosinec Kovaříková Jana 3:1
Listopad Krišica Petr 0:3
Listopad Grochal Petr 1:3
Listopad Krupník Lukáš 3:2
Listopad Kučeja Václav 1:3
Říjen Krišica Petr 1:3 1
Říjen Gorecki Pavel 3:Sc 1
Říjen Holubec Jaromír 3:2 1
Říjen Zrasták Robert 2:3
Září Rechtoris David 3:0
Září Malečíková Jaroslava 3:2
Září Jüttnerová Sandra 3:2
Září Andiel Josef 3:2 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Wollmann Petr 3:Sc
Červenec / Srpen Rechtoris David 0:3
Červenec / Srpen Taraba Róbert 3:Sc
Červenec / Srpen Lukšová Pavla 3:Sc
Červen Ludvík Pavel 0:3
Červen Hýža David 2:3 1
Červen Špalt Libor 0:3
Červen Čada Josef 0:3
Květen Uhlíř Adam 0:3
Květen Zrasták Robert 0:3
Květen Hanusek Jaroslav 3:2
Květen Švidrnoch Marek 0:3
Duben Balus Pavel 3:2
Duben Střondala Tomáš 3:0
Duben Jeřábek Libor 3:2
Duben Juránek Filip 3:Sc
Březen Jüttnerová Sandra 3:1
Březen Vrága Lukáš 1:3
Březen Malý Milan 3:2
Březen Gorecki Pavel 0:3
Únor Binek Zdenek 1:3 2
Únor Uhřík Libor 3:0
Únor Krejčová Hana 3:2
Únor Bystřičan Petr 3:0
Leden Filipčík Pavel 0:3
Leden Linzer Kamila 3:0
Leden Riger Břetislav 0:3
Leden Hanusek Jaroslav 1:3
Prosinec Šandová (Myšková) Hana 3:0
Prosinec Andiel Josef 3:2
Prosinec Malý Milan 0:3
Prosinec Vrága Lukáš 0:3
Listopad Jüttnerová Sandra 3:1
Listopad Bystřičan Jiří 0:3
Listopad Krejčová Hana 3:Sc
Listopad Malečíková Jaroslava 0:3
Říjen Linzer Kamila 3:1
Říjen Lukšová Pavla 3:1
Říjen Jeřábek Libor 3:1
Říjen Peroutík Jiří 3:2
Září Šubert Roman 1:3
Září Hudec Lukáš 3:0
Září Švidrnoch Marek 0:3
Září Jeřábek Libor 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Sikora Jiří 1:3
Červen Šubert Roman 0:3 3
Červen Andiel Josef 2:3 1
Červen Papřok Ondřej 3:Sc
Květen Raška Štěpán 3:0
Květen Pětroš Vojtěch 3:Sc 1
Květen Sochor Tomáš 1:3
Květen Krejcha Martin 1:3
Duben Kantor Martin 0:3
Duben Balus Pavel 1:3
Duben Frnka Viktor 0:3
Duben Mrowiec Jakub 1:3
Březen Sochor Tomáš 3:1
Březen Langrová Pavlína 3:0
Březen Peroutík Jiří 3:1 2
Březen Rechtoris David 0:3

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání