Bc0cb1a86fd4a0bc54163201e5b17881394f083c_small

Wrona Tomáš

Skupina Mistři 1B
Pohlaví muž
Věk 34 let
Úroveň hráč 2.republikové ligy
Zkušenosti hraji více než 20 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 44 21 23 7 47.73%
2016/2017 45 27 18 4 60.00%
2015/2016 37 14 23 14 37.84%
2014/2015 39 13 26 15 33.33%
2013/2014 46 29 17 3 63.04%
2012/2013 44 33 11 0 75.00%
2011/2012 17 17 0 0 100.00%
Celkem: 272 154 118 43 56.62%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Holík Pavel Sc:3
Červenec / Srpen Massignan Larry Sc:3
Červenec / Srpen Jirková Veronika Sc:3
Červenec / Srpen Kantor Martin Sc:3
Červen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červen Brodová Barbora 3:0
Červen Mohelník Vojtěch 3:2 1
Červen Kantor Martin 0:3
Květen Šimeček Petr 2:3
Květen Mohelník Vojtěch 1:3
Květen Vojtovič Daniel 1:3
Květen Ciganek Pavel 3:0
Duben Sikora Miroslav 0:3
Duben Vojtovič Daniel 2:3
Duben David Martin 3:Sc
Duben Brodová Barbora 3:1
Březen Sikora Miroslav 0:3
Březen Jirka Vladimir 2:3
Březen Mohelník Vojtěch 3:2
Březen Dominec Miroslav 3:1
Únor Vojtovič Daniel 0:3
Únor Jirka Vladimir 3:2
Únor Kučeja Václav 3:1
Únor David Martin 3:Sc
Leden Holík Pavel 3:0
Leden Ciganek Pavel 3:0
Leden Ujfaluši Marcel Sc:3
Leden Sikora Miroslav Sc:3
Prosinec Slavíček Jakub 3:Sc
Prosinec Ujfaluši Marcel 0:3
Prosinec Vojtovič Daniel 1:3
Prosinec Stypa Kamil 3:0
Listopad Vojtovič Daniel 1:3
Listopad Holík Pavel 3:Sc
Listopad Kantor Martin 3:Sc
Listopad Jirka Vladimir 0:3
Říjen Slavíček Jakub 0:3
Říjen Bartusek Jirka 3:1
Říjen Ciganek Pavel 3:0
Říjen Sikora Miroslav Sc:3
Září Kantor Martin 3:1
Září Holík Pavel 3:2
Září Vojtovič Daniel 2:3
Září Sikora Miroslav 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Holík Pavel 3:0
Červenec/Srpen Ciganek Pavel 1:3 2
Červenec/Srpen Sikora Miroslav 3:1
Červenec/Srpen Ujfaluši Marcel 0:3
Červen Stypa Kamil 3:1
Červen Ujfaluši Marcel 0:3
Červen Urban Viktor 2:3
Červen Slavíček Jakub 3:0
Květen Hlisnikovský Petr 3:0
Květen Juráň David 0:3
Květen Urban Viktor 3:1
Květen Badalová Veronika 3:1
Duben Jirka Vladimir 3:0
Duben Slavíček Jakub 3:1
Duben Ujfaluši Marcel 3:1
Duben Sikora Miroslav 2:3
Březen Jašek Jakub 3:0
Březen Sikora Miroslav 1:3
Březen Bartusek Jirka 3:0
Březen Vojtovič Daniel 2:3
Únor Ciganek Pavel 3:0
Únor Kantor Martin 3:1
Únor Kutěj Honza 3:0 2
Únor Badalová Veronika 3:1
Leden Bartusek Jirka 3:1
Leden Hamřík Milan Sc:3
Leden Sikora Miroslav Sc:3
Leden Jirka Vladimir Sc:3
Prosinec Jirka Vladimir 2:3
Prosinec Urban Viktor 3:0
Prosinec Ujfaluši Marcel 0:3
Prosinec Vaněk Martin 3:Sc
Listopad Šimeček Petr 3:0
Listopad Kazík Viťa 3:0
Listopad Vaněk Martin 0:3
Listopad Juráň David 1:3 1
Říjen Kantor Martin 3:1
Říjen Ujfaluši Marcel Sc:3
Říjen Jirka Vladimir 3:2
Říjen Bilík Jiří 3:Sc
Říjen Juráň David 0:3
Září Žák Zdeněk 3:0
Září Holík Pavel 3:1
Září Tesař Martin 3:0
Září Vojtovič Daniel 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Štefánek Antonín Sc:3
Květen Holík Pavel Sc:3
Květen Fabián Dalibor Sc:3
Květen Hvolka Tomáš Sc:3
Duben Badalová Veronika Sc:3
Duben Šeděnka Milan Sc:3
Duben Kantor Martin Sc:3
Duben Žák Zdeněk Sc:3
Březen Ujfaluši Marcel Sc:3
Březen Kubíček Aleš Sc:3
Březen Holík Pavel Sc:3
Březen Kubíček Michal Sc:3
Únor Jašek Jakub 3:1
Únor Nesrsta Petr 3:Sc
Únor Klimíček Igor 3:0
Únor Fabián Dalibor 3:0
Leden Ujfaluši Marcel 0:3
Leden Kubíček Michal 2:3
Leden Wolf Sebastian Sc:3
Leden Juráň David 0:3
Prosinec Juráň David 0:3
Prosinec Šimeček Petr 3:1
Prosinec Sikora Miroslav 1:3
Prosinec Holuša Marek 3:2
Listopad Žák Zdeněk 3:0
Listopad Urban Viktor 3:1
Listopad Sikora Miroslav 2:3
Listopad Kubíček Aleš 0:3 1
Listopad Wolf Sebastian 3:2
Říjen Juráň David 2:3
Říjen Bartusek Jirka 3:0
Říjen Kubíček Aleš 0:3 2
Říjen Kantor Martin 3:0
Září Hlisnikovský Petr 3:Sc
Září Kubíček Michal 3:Sc
Září Badalová Veronika 3:Sc
Září Sikora Miroslav Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kubíček Aleš 3:Sc 2
Červenec / Srpen Šimeček Petr Sc:3
Červenec / Srpen Ujfaluši Marcel Sc:3
Červenec / Srpen Juráň David 1:3
Červen Šimeček Petr 3:2
Červen Nesladek Petr 3:0
Červen Špánik Adam 3:Sc
Červen Tesař Martin 3:Sc
Květen Kubíček Aleš Sc:3
Květen Juráň David Sc:3
Květen Štěpař Jaroslav 1:3
Květen Klimek Lukáš Sc:3
Květen Ujfaluši Marcel Sc:3
Duben Šimeček Petr 3:1
Duben Kubíček Aleš 1:3
Duben Hlisnikovský Petr 3:1
Duben Špánik Adam 3:1
Březen Štěpař Jaroslav 0:3
Březen Ujfaluši Marcel 0:3
Březen Juráň David 0:3
Březen Kubíček Aleš 2:3
Únor Holuša Marek 3:0
Únor Juráň David 0:3
Únor Badalová Veronika 3:2
Únor Nesladek Petr 3:0
Únor Šimeček Petr 3:1
Listopad Nesrsta Petr Sc:3
Listopad Hvolka Tomáš Sc:3
Listopad Badalová Veronika Sc:3
Listopad Bartosz Tomáš Sc:3
Listopad Přeček Martin Sc:3
Říjen Hálek David Sc:3
Říjen Šimeček Petr Sc:3
Říjen Holuša Marek Sc:3
Říjen Brynda Pavel Sc:3
Září Vojtovič Daniel 1:3
Září Juráň David 1:3
Září Štěpař Jaroslav 3:Sc
Září Ujfaluši Marcel 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Štěpař Jaroslav 1:3
Červen Sikora Miroslav Sc:3 1
Červen Juráň David 3:0
Červen Ujfaluši Marcel 1:3
Červen Vojtovič Daniel Sc:3 1
Květen Kubíček Aleš 3:1 1
Květen Vojtovič Daniel 3:1
Květen Richtár Dušan 3:0 2
Květen Sikora Miroslav 2:3
Květen Štěpař Jaroslav 0:3
Duben Kubíček Aleš 3:1
Duben Ujfaluši Marcel 1:3
Duben Juráň David 3:2
Duben Sikora Miroslav 2:3
Duben Vojtovič Daniel 3:1
Březen Štěpař Jaroslav 3:2
Březen Kubíček Michal 3:0
Březen Ujfaluši Marcel 0:3
Březen Vojtovič Daniel 3:2
Březen Juráň David 0:3
Únor Kubíček Michal 2:3
Únor Kratochvíl Michal 3:Sc
Únor Hlisnikovský Petr 3:0
Únor Satke Tomáš 3:Sc 2
Únor Holuša Marek 3:1
Leden Ujfaluši Marcel 2:3
Leden Juráň David 1:3
Leden Satke Tomáš Sc:3 2
Leden Štěpař Jaroslav 0:3
Prosinec Kubíček Michal 3:0
Prosinec Satke Tomáš 3:2
Prosinec Kubíček Aleš 3:1 1
Prosinec Štěpař Jaroslav 1:3 2
Listopad Fabián Dalibor 3:Sc
Listopad Juráň David 3:0 1
Listopad Satke Tomáš 3:1 2
Listopad Štěpař Jaroslav 1:3 1
Říjen Vojtovič Daniel 3:0
Říjen Juráň David 3:2 2
Říjen Satke Tomáš 3:1 1
Říjen Ujfaluši Marcel 3:Sc 1
Září Kubíček Aleš 3:1 5
Září Vojtovič Daniel 3:2
Září Fabián Dalibor 3:1
Září Kubíček Michal 3:0
Září Jašek Jakub 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kubíček Michal 3:0
Červen Kubíček Aleš 3:2
Červen Kratochvíl Michal 3:2
Červen Kočvara Jan 3:0
Květen Satke Tomáš 1:3
Květen Štěpař Jaroslav 1:3
Květen Juráň David 1:3
Květen Ujfaluši Marcel 0:3 1
Květen Kratochvíl Michal 0:3
Duben Kratochvíl Michal 3:0
Duben Mihulová Klára 3:0
Duben Juráň David 2:3
Duben Kubíček Michal 1:3
Duben Ujfaluši Marcel 1:3
Březen Kubíček Michal 0:3
Březen Sikora Radim 3:2
Březen Fabián Dalibor 3:1 1
Březen Jašek Jakub 3:0
Únor Holuša Marek 3:1
Únor Kočvara Jan 3:0
Únor Tesař Martin 3:0
Únor Bartosz Tomáš 3:0
Únor Trojka Aleš 3:2 2
Leden Hubert Lukáš 3:0
Leden Hvolka Tomáš 3:2 2
Leden Juráň David 0:3
Leden Kubíček Aleš 3:2 2
Prosinec Lerch Ivan 1:3 2
Prosinec Konečný Kamil 3:0
Prosinec Šimeček Petr 3:1
Prosinec Mořkovský Vojtěch 3:1 1
Listopad Hruzík Radim 3:0
Listopad Šrámek Fredy 3:0
Listopad Matějašek David 3:0 2
Listopad Švidrnoch Marek 3:0
Listopad Kupka Jaroslav 3:Sc
Říjen Missigová Šárka 3:0
Říjen Apl Roman 3:0
Říjen Matějašek David 3:0
Říjen Mrowiec Jakub 3:Sc 3
Září Přeček Martin 3:0
Září Spáčil David 3:0
Září Hamřík Milan 3:0
Září Hasmanda Robert 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kubínek David 3:Sc
Červen Farník Michal 3:0
Červen Grigar Martin 3:0
Červen Hruzík Radim 3:0 1
Květen Kubíček Michal 3:Sc 1
Květen Hamříková Jarmila 3:0
Květen Slunský Petr 3:0 2
Květen Prokop David 3:0
Duben Hrudová Iva 3:0
Duben Hamřík Milan 3:Sc 1
Duben Rašková Lenka 3:Sc
Duben Papřok Ondřej 3:0
Březen Beneš Tomáš 3:0
Březen Langrová Pavlína 3:0
Březen Sikora Jiří 3:0
Březen Čmuchová Klára 3:0
Březen Ošťádal Pavel 3:0