Avatars_small

Kubíček Michal


*** Během pracovních dnů preferuji i ranní zápasy (od 7:00 nebo 8:00). Ideálně někde v centru Ostravy. ***

Skupina Z Junior 2A
Pohlaví muž
Věk 34 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2012/2013 40 20 20 7 50.00%
2011/2012 40 22 17 4 55.00%
Celkem: 80 42 37 11 52.50%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hill Martin 3:1
Červen Peroutík Jiří 3:2
Červen Rechtoris David 3:2
Červen Jančar Tomáš 3:1
Květen Klimková Lucie 2:3
Květen Tomášková Markéta 3:0
Květen Bystřičan Jiří Sc:3
Květen Taraba Róbert 1:3
Duben Rechtoris David 3:0
Duben Grygar Jiri Sc:3 1
Duben Hill Martin 3:Sc
Duben Langrová Pavlína 3:0
Březen Malečíková Jaroslava Sc:3
Březen Papřok Ondřej Sc:3
Březen Klimková Lucie Sc:3
Březen Štelar Petr Sc:3
Únor Badalová Veronika Sc:3
Únor Hamřík Milan 3:0
Únor Krišica Petr 0:3
Únor Hanusek Jaroslav 0:3
Leden Bystřičan Jiří 3:2
Leden Balus Pavel 3:0
Leden Bystroň Jan 0:3
Leden Kašpar Luděk 3:Sc
Prosinec Lasoň Jaroslav 1:3
Prosinec Bystroň Jan 2:3
Prosinec Hamříková Jarmila 3:0
Prosinec Krejčová Hana 3:0
Listopad Spáčil David 3:Sc
Listopad Balus Pavel 3:0
Listopad Vašíček Petr 3:Sc
Listopad Hamřík Milan 3:0
Říjen Vojtovič Daniel 0:3
Říjen Křižka Radek 0:3
Říjen Bystřičan Jiří 0:3
Říjen Čechák Martin 0:3 1
Září Riger Břetislav 1:3 2
Září Balus Pavel 3:0 1
Září Střondala Tomáš 3:2
Září Malečíková Jaroslava 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Strachala David 3:2
Červen Šimek Martin 3:0
Červen Čechák Martin 1:3 2
Červen Spáčil David Sc:Sc
Květen Prokop David Sc:3 1
Květen Wrona Tomáš Sc:3 1
Květen Hamříková Jarmila Sc:3
Květen Slunský Petr 0:3
Duben Šandová (Myšková) Hana 3:2
Duben Šrámek Fredy 3:1
Duben Hamříková Jarmila 3:0
Duben Plaček Václav 3:1
Březen Ochonski Zdenek 0:3
Březen Zrasták Robert 0:3
Březen Hruzík Radim 0:3 1
Březen Prokop David 1:3
Únor Hamřík Milan 1:3 1
Únor Peroutík Jiří 3:1
Únor Lukšová Pavla 3:0
Únor Harastej Luboš 3:0
Leden Hamřík Milan 3:1
Leden Plaček Václav 3:Sc 1
Leden Šimek Martin 3:0
Leden Janošíková Zuzana 3:Sc 1
Prosinec Papřok Ondřej 0:3 1
Prosinec Žváček Jiří 2:3 1
Prosinec Klimková Lucie 2:3
Prosinec Sikora Jiří 3:2
Listopad Dehner Marcel 2:3
Listopad Sikora Jiří 3:1
Listopad Větrovský Lukáš 0:3 1
Listopad Badalová Veronika 0:3
Říjen Lázenský Jan 3:2
Říjen Žůrek Vladimír 3:Sc
Říjen Hill Martin 3:1
Říjen Kuchař Marek 3:Sc
Září Karpeta Petr 0:3
Září Langer Michaela 3:0
Září Mikuláštík Jaromír 3:0
Září Langer Petr 3:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání