D0f4dedb99eb07b691bd8c442db4578a1b73c587_small

Bystroň Jan

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 39 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 44 20 24 4 45.45%
2014/2015 44 21 23 4 47.73%
Letní squashování 2013 8 5 3 0 62.50%
2013/2014 46 18 28 3 39.13%
2012/2013 41 26 14 1 63.41%
Celkem: 183 90 92 12 49.18%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Záruba Patrik 1:3
Červenec / Srpen Brynda Pavel 3:Sc
Červenec / Srpen Hulík Radim 1:3
Červenec / Srpen Slavíček Jakub 3:Sc
Červen Riger Břetislav 2:3
Červen Grochal Petr 1:3
Červen Ludvík Pavel Sc:3
Červen Krupník Lukáš 1:3
Květen Mohyla Emil 2:3
Květen Grochal Petr 3:2
Květen Dehner Marcel 0:3
Květen Kutěj Honza 0:3 1
Duben Šubert Roman 1:3
Duben Bartosz Tomáš 0:3
Duben Nesrsta Petr 1:3
Duben Brynda Pavel 3:Sc
Březen Kučeja Václav 1:3
Březen Kutěj Honza 3:2 1
Březen Grochal Petr 3:0
Březen Hamřík Milan 3:Sc
Únor Krišica Petr 1:3
Únor Štefánek Antonín 3:2
Únor Mach Vladimír 3:1
Únor Kašpar Luděk 3:1
Leden Grochal Petr 3:2
Leden Kutěj Honza 0:3 1
Leden Grigar Martin Sc:3
Leden Brynda Pavel 0:3
Prosinec Kovaříková Jana 3:Sc
Prosinec Štefánek Antonín 3:0
Prosinec Zrasták Robert 3:1
Prosinec Andiel Josef 2:3
Listopad Hamřík Milan Sc:3
Listopad Grigar Martin 0:3
Listopad Zrasták Robert 3:2
Listopad Mohyla Emil Sc:3
Říjen Bystřičan Jiří 3:0
Říjen Andiel Josef 3:2
Říjen Kašpar Luděk 3:2
Říjen Grochal Petr 3:1
Září Riger Břetislav 1:3
Září Žváček Jiří 3:2
Září Filipčík Pavel 0:3
Září Krupník Lukáš 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Šrámek Fredy 0:3
Červenec / Srpen Krišica Petr 3:Sc
Červenec / Srpen Nový Jan 3:0
Červenec / Srpen Grigar Martin 0:3
Červen Žváček Jiří 3:Sc
Červen Holubec Jaromír 3:2
Červen Bystřičan Jiří 0:3
Červen Šrámek Fredy 3:2
Květen Krupník Lukáš 2:3
Květen Dehner Marcel 1:3
Květen Janoško Zdeněk 3:Sc
Květen Kučeja Václav 2:3
Duben Švidrnoch Marek 3:Sc
Duben Raška Petr 0:3
Duben Kutěj Honza 3:2
Duben Mohyla Emil 1:3
Březen Hanusek Jaroslav 3:2
Březen Bystřičan Jiří 3:2
Březen Štefaník Martin 3:Sc
Březen Riger Břetislav 0:3 1
Únor Zrasták Robert 3:1
Únor Kutěj Honza 1:3
Únor Kučeja Václav 0:3
Únor Žák Zdeněk 0:3
Leden Lasoň Jaroslav 3:1
Leden Balus Pavel 3:Sc
Leden Taraba Róbert 3:Sc
Leden Kašpar Luděk 2:3
Prosinec Jančar Tomáš 0:3
Prosinec Čada Josef 3:2
Prosinec Rechtoris David 3:1
Prosinec Štefaník Martin 0:3
Listopad Gorecki Pavel 1:3
Listopad Nový Jan 3:Sc
Listopad Raška Štěpán 3:0
Listopad Jeřábek Libor 3:0
Říjen Hanusek Jaroslav Sc:3
Říjen Balus Pavel Sc:3
Říjen Bystřičan Jiří Sc:3
Říjen Urban Viktor Sc:3
Září Apl Roman 0:3
Září Dehner Marcel 0:3
Září Zrasták Robert 0:3
Září Matějašek David 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Binek Zdenek 3:0
Srpen Holubec Jaromír 3:2
Srpen Jüttnerová Sandra 3:0
Srpen Beneš Vojtěch 3:2
Červenec Vrága Lukáš 0:3
Červenec Holubec Jaromír 3:1
Červenec Hamřík Milan 0:3
Červenec Riger Břetislav 1:3 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Špánik Adam Sc:3
Červen Kantor Martin Sc:3
Červen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Červen Krišica Petr 0:3
Červen Pleyer Lukáš 3:Sc
Květen Urban Viktor 1:3
Květen Juránek Filip 3:2
Květen Zrasták Robert 2:3
Květen Malečíková Jaroslava 3:2
Duben Mechelová Gabriela 0:3
Duben Šrámek Fredy 0:3
Duben Taraba Róbert 0:3
Duben Kučeja Václav 2:3
Duben Kříbek Jarda 0:3
Březen Štefaník Martin 3:Sc
Březen Kučeja Václav 2:3
Březen Zrasták Robert 3:2
Březen Kašpar Luděk 3:1
Únor Mohyla Emil Sc:3
Únor Dehner Marcel 1:3
Únor Pleyer Lukáš 1:3
Únor Hruzík Radim 0:3
Únor Hamřík Milan 2:3
Leden Šrámek Fredy 3:1 3
Leden Lasoň Jaroslav 3:1
Leden Mach Vladimír 1:3
Leden Slunský Petr 3:2
Prosinec Hubert Lukáš 3:Sc 2
Prosinec Richtár Dušan 0:3
Prosinec Čechák Martin 3:Sc
Prosinec Zrasták Robert 0:3
Prosinec Hruzík Radim 1:3
Listopad Raška Petr 3:2
Listopad Koutný Jakub 3:Sc
Listopad Beneš Vojtěch 1:3
Listopad Matějašek David 2:3
Říjen Žváček Jiří 1:3
Říjen Riger Břetislav 1:3 1
Říjen Hamřík Milan 2:3
Říjen Hruzík Radim 1:3
Říjen Šrámek Fredy 3:Sc 1
Září Lasoň Jaroslav 3:1
Září Malečíková Jaroslava 3:2
Září Vrága Lukáš 3:2
Září Mechelová Gabriela 1:3 1
Září Koutný Jakub 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Prokop David 3:Sc
Červen Vrága Lukáš 1:3
Červen Dehner Marcel 1:3
Červen Lenart Jan 1:3
Květen Šrámek Fredy 1:3 1
Květen Hamřík Milan 1:3
Květen Prokop David 2:3 2
Květen Apl Roman Sc:Sc
Květen Hájek Jiří 3:Sc
Duben Klimková Lucie 3:1
Duben Gorecki Pavel 3:2
Duben Zrasták Robert 0:3
Duben Karpeta Petr 0:3
Březen Hanusek Jaroslav 3:2
Březen Balus Pavel 3:0
Březen Hill Martin 3:2
Březen Langer Petr 3:2
Únor Šandová (Myšková) Hana 3:0
Únor Langrová Pavlína 3:0
Únor Langer Michaela 3:0
Leden Kašpar Luděk 0:3
Leden Bystřičan Jiří 2:3
Leden Kubíček Michal 3:0
Leden Balus Pavel 3:0
Prosinec Hamříková Jarmila 3:2
Prosinec Krejčová Hana 3:1
Prosinec Lasoň Jaroslav 1:3
Prosinec Kubíček Michal 3:2
Listopad Langer Michaela 3:0
Listopad Mrowiec Jakub 3:1
Listopad Hájek Jiří 3:Sc
Listopad Křižka Radek 0:3
Říjen Rechtoris David 3:2
Říjen Frnka Viktor 3:Sc 1
Říjen Jüttnerová Sandra 3:1
Říjen Vašíček Petr 3:Sc
Září Farago Vojtech 3:Sc
Září Kocmanová Natálie 3:0
Září Vojtovič Daniel 0:3
Září Pučan Jan 3:Sc
Září Hošek Pavel 0:3