6ebea74d18c7e118988d23cf9b35fed1a924893b_small

Šandová (Myšková) Hana

Skupina Nadšenci 1B
Pohlaví žena
Věk 40 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 14 6 8 3 42.86%
2017/2018 26 15 11 1 57.69%
2016/2017 12 3 6 8 25.00%
2015/2016 35 15 17 7 42.86%
2014/2015 43 23 20 3 53.49%
2013/2014 38 16 20 2 42.11%
2012/2013 37 14 23 4 37.84%
2011/2012 40 19 21 7 47.50%
2010/2011 31 12 19 5 38.71%
2009/2010 28 7 21 7 25.00%
Celkem: 304 130 166 47 42.76%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Žurková Lenka
Prosinec Jeřábek Libor 3:Sc
Prosinec Vlček Lukáš
Prosinec Jančíková Marie
Listopad Krejčí Roman 3:0
Listopad Brožek Václav 3:0
Listopad Peterková Ivana Sc:3
Listopad Čada Josef Sc:3
Říjen Lampa Tomáš 0:3
Říjen Pavlusová Kateřina 3:Sc
Říjen Čada Josef 0:3
Říjen Bělíčková Petra 3:1
Říjen Malečíková Jaroslava 1:3
Září Spáčil David 2:3
Září Vlček Vojtěch 3:Sc
Září Žurková Lenka Sc:3
Září Švidrnoch Marek 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Broda Kamil 3:Sc
Červenec / Srpen Žurková Lenka 3:1
Červenec / Srpen Štěpnička Jan 3:2
Červenec / Srpen Vlček Lukáš 3:0
Červenec / Srpen Dolkoš Dominik 3:Sc
Červen Malý Milan 3:1
Červen Pelech Michal 0:3
Červen Ludvík Pavel 0:3
Červen Balus Pavel 0:3
Květen Vašíček Petr 3:1
Květen Řeháček Petr 3:2
Květen Demian Matúš 0:3
Květen Spáčil David 3:2
Duben Rechtoris David 1:3
Duben Řeháček Petr 3:1
Duben Langrová Pavlína 1:3
Duben Škapa Jiří Sc:3
Duben Lerch Ivan 3:Sc
Březen Mohyla Emil 1:3
Březen Nový Jan 0:3
Březen Spáčil David 3:1
Březen Ryšavý Filip 2:3
Únor Nový Jan 0:3
Únor Vašíček Petr 3:2
Únor Žurková Lenka 3:Sc
Únor Fiala Lukáš 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Vašíček Petr Sc:3
Listopad Kovaříková Jana Sc:Sc
Listopad Nový Jan Sc:Sc
Listopad Netolička Jan Sc:3
Říjen Mohelník Vojtěch Sc:3
Říjen Čada Josef Sc:3
Říjen Lampa Tomáš Sc:3
Říjen Bělíčková Petra 3:1
Září Fiala Lukáš Sc:Sc
Září Farník Michal 0:3
Září Malý Milan 3:2
Září Vašíček Petr 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Brozek Tomas Sc:Sc
Červenec / Srpen Langrová Pavlína 3:0
Červenec / Srpen Holubec Jaromír Sc:Sc
Červenec / Srpen Broda Kamil Sc:Sc
Červen Mohelník Vojtěch Sc:3
Červen Binek Zdenek 3:Sc
Červen Škapa Jiří 1:3
Červen Linzer Kamila 3:Sc
Květen Mareš Ondřej 3:0
Květen Žák Igor 3:1
Květen Čada Josef 3:2
Květen Malý Milan 1:3
Duben Terzl Václav 0:3
Duben Krejcha Martin Sc:3
Duben Střondala Tomáš 0:3
Duben Rechtoris David 3:2
Březen Tesař Petr 3:0
Březen Ciganek Pavel 0:3
Březen Bourek Luboš 3:0
Prosinec Holešová Kateřina Sc:3
Prosinec Hanusek Jaroslav 1:3
Prosinec Střondala Tomáš Sc:3
Prosinec Malečíková Jaroslava 1:3
Listopad Langrová Pavlína 3:1
Listopad Holešová Kateřina 3:0
Listopad Lyko Pavel 1:3
Listopad Janošíková Zuzana 3:Sc
Říjen Lasoň Jaroslav 1:3
Říjen Nový Jan 0:3
Říjen Rechtoris David 0:3
Říjen Vrága Lukáš 1:3
Září Gorecki Petr 3:1
Září Ludvík Pavel 0:3 1
Září Krejcha Martin 3:1
Září Lyko Pavel 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bělíčková Petra 3:Sc
Červenec / Srpen Malý Milan 3:1
Červenec / Srpen Bandyová Ida 3:2
Červenec / Srpen Hanusek Jaroslav 3:Sc
Červen Malý Milan 3:2
Červen Binek Zdenek 1:3
Červen Czopik Jan 2:3
Červen Wollmann Petr 3:2
Květen Vašíček Petr 3:Sc
Květen Taraba Róbert 3:Sc
Květen Rechtoris David 1:3
Květen Malečíková Jaroslava 2:3
Duben Jüttnerová Sandra 2:3
Duben Uhřík Libor 3:1
Duben Krejčová Hana 2:3
Duben Kovaříková Jana 0:3
Březen Jeřábek Libor Sc:3
Březen Uhlíř Adam 2:3
Březen Lukšová Pavla 3:1
Březen Peroutík Jiří Sc:3
Únor Grochal Petr 0:3
Únor Langrová Pavlína 3:1
Únor Wollmann Petr 3:1
Únor Raška Štěpán 3:0
Leden Jüttnerová Sandra 0:3
Leden Uhřík Libor 3:0
Leden Krišica Petr 0:3
Leden Vašíček Petr 3:1
Prosinec Štefánek Antonín 0:3
Prosinec Vrága Lukáš 1:3
Prosinec Andiel Josef 3:2
Prosinec Malý Milan 1:3
Listopad Hudec Lukáš 3:1
Listopad Kozelský Michal 3:Sc
Listopad Bystřičan Petr 3:0
Říjen Hyndrich Martin Sc:3
Říjen Gorecki Pavel 1:3
Říjen Ludvík Pavel 3:Sc
Říjen Žák Zdeněk 0:3
Září Lukšová Pavla 3:1
Září Langrová Pavlína 3:1
Září Binek Zdenek 3:0
Září Jančar Tomáš 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Pětroš Vojtěch 3:1
Červen Kružík Jakub 3:Sc
Červen Ludvík Pavel 3:2
Červen Rechtoris David 0:3
Květen Střondala Tomáš 2:3
Květen Linzer Kamila 3:2
Květen Hýža David 3:2 1
Květen Balus Pavel 1:3
Duben Andiel Josef 3:2
Duben Lukšová Pavla 2:3 1
Duben Šesták Lukáš Sc:Sc
Duben Hrudová Iva Sc:Sc
Březen Malečíková Jaroslava 0:3
Březen Bystřičan Jiří 0:3
Březen Papřok Ondřej 2:3
Březen Raška Petr 0:3
Únor Hamříková Jarmila 3:1
Únor Beneš Vojtěch 0:3
Únor Jaššo Petr 3:2
Únor Hýža David 3:1
Leden Hanusek Jaroslav 1:3
Leden Malečíková Jaroslava 1:3
Leden Papřok Ondřej 0:3
Leden Vrága Lukáš 0:3
Prosinec Mrowiec Jakub 0:3
Prosinec Krejcha Martin 3:0
Prosinec Kružík Jakub 3:0
Listopad Hrudová Iva 3:Sc
Listopad Juránek Filip 1:3
Listopad Sochor Tomáš 2:3
Říjen Richtár Dušan 0:3
Říjen Lasoň Jaroslav 1:3
Říjen Peroutík Jiří 3:0 2
Říjen Šeděnka Milan 0:3
Září Jüttnerová Sandra 3:0
Září Taraba Róbert 0:3
Září Sikora Jiří 3:2
Září Grygar Jiri 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Čada Josef Sc:3
Červen Milota Radek 3:Sc
Červen Bělíčková Petra 3:0
Květen Binek Zdenek 2:3 1
Květen Grygar Jiri 3:0
Květen Kašprišin David 0:3
Květen Nesladek Petr 0:3
Duben Langer Petr 0:3
Duben Vrága Lukáš 1:3
Duben Bystřičan Jiří 1:3
Duben Hamříková Jarmila 3:2
Březen Taraba Róbert Sc:3
Březen Soukupová Tereza 3:Sc
Březen Mechelová Gabriela 0:3
Březen Raška Petr 3:Sc
Únor Bystroň Jan 0:3
Únor Langer Michaela 3:0
Únor Langrová Pavlína 3:2
Leden Krišica Petr 0:3
Leden Mechelová Gabriela Sc:3
Leden Dehner Marcel 2:3 2
Leden Malečíková Jaroslava 0:3
Prosinec Peroutík Jiří 3:Sc 2
Prosinec Langrová Pavlína 3:1
Prosinec Gorecki Pavel 0:3
Listopad Střondala Tomáš Sc:3
Listopad Jüttnerová Sandra 0:3
Listopad Malečíková Jaroslava 0:3
Listopad Klimková Lucie 2:3
Říjen Krejčová Hana 1:3
Říjen Bělíčková Petra 3:0
Říjen Spáčil David 3:0
Říjen Langrová Pavlína 3:1
Září Mrowiec Jakub 3:0
Září Jüttnerová Sandra 0:3
Září Hill Martin 1:3
Září Langer Petr 1:3 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mrowiec Jakub 3:0 2
Červen Harastej Luboš 3:0
Červen Hasmanda Robert 3:1 2
Červen Hrudová Iva 3:Sc
Květen Jüttnerová Sandra 3:Sc 1
Květen Peroutík Jiří Sc:3 2
Květen Sikora Jiří 0:3
Květen Lukšová Pavla 3:2
Duben Kubíček Michal 2:3
Duben Plaček Václav 3:1
Duben Šrámek Fredy 1:3 2
Duben Hamříková Jarmila 1:3
Březen Janošíková Zuzana 3:1
Březen Macek Tomáš 3:Sc 1
Březen Hrudová Iva 3:1 1
Březen Tesař Martin 3:Sc
Únor Krejčová Hana 1:3
Únor Spáčil David 3:0
Únor Šimeček Petr 0:3 2
Leden Jüttnerová Sandra 1:3
Leden Čmuchová Klára 3:1
Leden Střondala Tomáš 1:3 1
Leden Adámek David 3:1
Prosinec Hrudová Iva 3:0
Prosinec Bělíčková Petra 3:Sc
Prosinec Mikuláštík Jaromír 3:Sc
Prosinec Bystřičan Jiří 0:3 2
Listopad Adámek David Sc:3
Listopad Bělíčková Petra Sc:3
Listopad Mikuláštík Jaromír Sc:3
Listopad Kašpar Luděk Sc:3
Listopad Pešl Vítek Sc:3
Říjen Pučan Jan 3:Sc
Říjen Riger Břetislav 2:3
Říjen Mechelová Gabriela 0:3 1
Říjen Lerch Ivan 1:3
Září Hruzík Radim Sc:3
Září Kašparová Linda 1:3
Září Beer Jaroslav 0:3 1
Září Jaššo Petr 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Švidrnoch Marek 0:3
Červen Folwarczny Jan 0:3
Červen Klimková Lucie 2:3
Červen Mechelová Gabriela 1:3 2
Květen Sikora Jiří 3:2 1
Květen Kovář David 3:Sc
Květen Smotlacha David 3:1
Květen Ochonski Zdenek 0:3
Duben Beer Jaroslav 1:3 1
Duben Jaššo Petr 3:1 2
Duben Vašíček Petr 3:0
Duben Kmin DJ 3:Sc
Březen Bartosz Tomáš 0:3
Březen Mechelová Gabriela 1:3 4
Březen Šesták Lukáš 2:3 2
Březen Adámek David 3:1 1
Únor Lukšová Pavla 3:0
Únor Vrzgula Jan 3:Sc
Únor Vašíček Petr 3:0
Leden Bartusek Jirka 1:3
Leden Kuchař Marek 3:0
Leden Smotlacha David 1:3
Leden Vrzgula Jan Sc:3
Listopad Hamřík Milan Sc:3 2
Listopad Jüttnerová Sandra 1:3
Listopad Kmin DJ 3:Sc
Listopad Klimková Lucie 0:3
Říjen Bartosz Tomáš Sc:3
Říjen Kupka Jaroslav 0:3
Říjen Kocián Martin Sc:3
Říjen Ječmínek Martin Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Drga Radim Sc:3
Červen Mechelová Gabriela Sc:3
Červen Dlouhý Radim Sc:3
Červen Matlochová Lucie 0:3
Květen Missigová Šárka 3:Sc
Květen Lukáš Jan Sc:3
Květen Matlochová Lucie Sc:3
Květen Malečíková Jaroslava Sc:3
Duben Vlček Michal 0:3 4
Duben Lukáš Jan 0:3
Duben Votoček Tomáš 1:3
Duben Střondala Tomáš 3:1
Březen Weber Michal 1:3
Březen Dehner Marcel 0:3 2
Březen Jüttnerová Sandra 3:1 1
Březen Lukáš Jan 2:3 2
Únor Štefaník Martin 0:3
Únor Slepčan Lukáš 3:Sc
Únor Kašparová Linda 3:0
Únor Lukas Richard 1:3
Leden Šimáčková Aneta 3:0
Leden Kyjovský Čeněk Sc:3
Leden Vavřínek Martin 0:3
Leden Škrobánek Jakub 0:3
Prosinec Fabián Dalibor 0:3
Prosinec Zvěřinský Martin 0:3
Prosinec Kyjovský Čeněk 0:3
Prosinec Jüttnerová Sandra 3:0