Cdbe89570a3ee5992ec4cc5d98d3e2da3199d636_small

Hill Martin

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 21 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 38 17 16 12 44.74%
2012/2013 27 9 18 10 33.33%
2011/2012 41 19 20 3 46.34%
2010/2011 8 5 3 1 62.50%
Celkem: 114 50 57 26 43.86%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Langrová Pavlína Sc:Sc
Červen Gabzdyl Zbigniew 3:Sc
Červen Slunský Petr 3:0
Červen Jüttnerová Sandra 2:3
Květen Štefaník Martin 1:3
Květen Rechtoris David 3:1
Květen Andiel Josef 3:0
Květen Vrága Lukáš 3:1
Duben Kružík Jakub 3:0
Duben Beneš Vojtěch 2:3
Duben Gabzdyl Zbigniew 3:0
Duben Hýža David 3:0
Březen Sikora Jiří Sc:3
Březen Urban Viktor 0:3
Březen Ludvík Pavel 1:3
Březen Pětroš Vojtěch 3:2
Únor Balus Pavel Sc:Sc
Únor Malečíková Jaroslava 0:3
Únor Krejcha Martin 3:2
Únor Slunský Petr 3:2
Leden Andiel Josef 3:2 2
Leden Abraham Martin Sc:Sc
Leden Sikora Jiří 3:0
Leden Střondala Tomáš 3:2
Prosinec Langrová Pavlína 3:1
Prosinec Gabzdyl Zbigniew Sc:Sc
Prosinec Martaková Ivana 3:0
Listopad Harastej Luboš Sc:3
Listopad Andiel Josef Sc:3
Listopad Malý Milan Sc:3
Říjen Ludvík Pavel Sc:3
Říjen Gabzdyl Zbigniew Sc:Sc
Říjen Raška Štěpán Sc:3
Říjen Kružík Jakub Sc:3
Září Balus Pavel 1:3
Září Rechtoris David 1:3
Září Bělíčková Petra 3:1
Září Kříbek Jarda 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kubíček Michal 1:3
Červen Jančar Tomáš Sc:3 1
Červen Peroutík Jiří 0:3
Červen Rechtoris David Sc:3
Květen Jüttnerová Sandra 3:Sc
Květen Bělíčková Petra 3:1
Květen Milota Radek 3:1
Duben Langrová Pavlína Sc:3 1
Duben Rechtoris David Sc:3 1
Duben Kubíček Michal Sc:3
Duben Grygar Jiri Sc:3 1
Březen Langer Petr 0:3
Březen Hanusek Jaroslav 1:3
Březen Bystroň Jan 2:3
Březen Balus Pavel 3:0
Únor Dehner Marcel 0:3
Únor Lenart Jan 0:3
Únor Střondala Tomáš 3:2
Únor Bělíčková Petra 3:2
Říjen Zobal Martin Sc:3 1
Říjen Mechelová Gabriela Sc:3 1
Říjen Adámek David Sc:3
Říjen Hošek Pavel Sc:3 1
Září Mrowiec Jakub 0:3
Září Jüttnerová Sandra 3:2
Září Šandová (Myšková) Hana 3:1
Září Langer Petr 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Langer Michaela 3:2
Červen Šímová Žaneta 3:Sc
Červen Hamřík Milan 1:3
Červen Janošíková Zuzana Sc:Sc
Květen Ošťádal Pavel 3:Sc
Květen Macek Tomáš 3:Sc 1
Květen Spáčil David 2:3
Květen Šimek Martin Sc:3 3
Duben Peroutík Jiří 3:0
Duben Langer Petr 1:3
Duben Prokop David 0:3
Duben Střondala Tomáš 2:3 1
Březen Kašpar Luděk 1:3
Březen Jüttnerová Sandra 3:0
Březen Lasoň Jaroslav 3:Sc
Březen Strachala David 1:3
Únor Střondala Tomáš 3:2
Únor Hájek Jiří 0:3
Únor Jüttnerová Sandra 3:1
Únor Malík Karel 0:3
Únor Mechelová Gabriela 1:3 1
Leden Mechelová Gabriela 2:3 1
Leden Pešl Vítek 3:1 1
Leden Hasmanda Robert 3:1
Leden Langer Petr 3:0
Prosinec Malík Karel 2:3 1
Prosinec Vrága Lukáš 0:3
Prosinec Badalová Veronika Sc:Sc
Prosinec Pešl Vladan 0:3
Listopad Janošíková Zuzana 3:0
Listopad Rašková Lenka 2:3
Listopad Langrová Pavlína 3:1
Listopad Malečíková Jaroslava 3:Sc
Říjen Kuchař Marek 3:Sc
Říjen Lázenský Jan 0:3
Říjen Kubíček Michal 1:3
Říjen Žůrek Vladimír 3:Sc
Září Pešl Vítek 0:3
Září Vašíček Petr 3:0 1
Září Badalová Veronika 0:3
Září Mrowiec Jakub 3:2 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Lasoň Jaroslav 0:3
Červen Smotlacha David 3:Sc
Červen Tichá Kateřina 3:Sc
Červen Malečíková Jaroslava 0:3
Květen Bajer Radim 3:Sc 1
Květen Pešl Vítek 3:2
Květen Hájková Hana 3:Sc
Květen Lázenský Jan Sc:3