Avatars_small

Hošek Pavel

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 30 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 9 1 8 8 11.11%
2013/2014 48 28 20 2 58.33%
2012/2013 44 32 11 1 72.73%
Celkem: 101 61 39 11 60.40%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Nesladek Petr Sc:3
Říjen Jašek Jakub Sc:3
Říjen Badalová Veronika Sc:3
Říjen Hlisnikovský Petr Sc:3
Říjen Lerch Ivan Sc:3
Září Holuša Marek Sc:3
Září Fabián Dalibor 3:0
Září Kubíček Michal Sc:3
Září Kubíček Aleš Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Němec Martin Sc:3
Červen Kubíček Aleš 3:2
Červen Richtár Dušan 2:3
Červen Badalová Veronika Sc:3
Červen Satke Tomáš 3:0 3
Květen Juráň David 1:3
Květen Ujfaluši Marcel 1:3
Květen Satke Tomáš 1:3 2
Květen Jašek Jakub 3:0
Květen Kubíček Michal 3:0
Duben Richtár Dušan 3:2
Duben Kubíček Michal 2:3
Duben Štěpař Jaroslav 0:3
Duben Šimeček Petr 3:1
Duben Holuša Marek 1:3
Březen Kubíček Aleš 3:2 2
Březen Sikora Miroslav 1:3
Březen Holuša Marek 1:3
Březen Hlisnikovský Petr 3:2
Březen Němec Martin 3:1
Únor Hvolka Tomáš 3:1
Únor Přeček Martin 3:1
Únor Badalová Veronika 3:0
Únor Lerch Ivan 3:1
Únor Jašek Jakub 3:2
Leden Hlisnikovský Petr 1:3
Leden Trojka Aleš 3:0
Leden Riger Stanislav 3:2
Leden Tesař Martin 3:0
Prosinec Jašek Jakub 3:2
Prosinec Šimeček Petr 3:1 2
Prosinec Nesrsta Petr 3:1
Prosinec Bartusek Jirka 3:Sc 1
Prosinec Badalová Veronika 1:3
Listopad Vojtovič Daniel 1:3
Listopad Přeček Martin 3:0
Listopad Kubíček Michal 2:3
Listopad Kubíček Aleš 2:3
Listopad Ujfaluši Marcel 3:2 3
Říjen Kratochvíl Michal 2:3
Říjen Hlisnikovský Petr 3:Sc 1
Říjen Fabián Dalibor 1:3
Říjen Kubíček Aleš 3:1
Říjen Štěpař Jaroslav 1:3
Září Hvolka Tomáš 3:0
Září Tesař Martin 2:3
Září Trojka Aleš 3:2
Září Bartosz Tomáš 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Juráň David 1:3
Červen Satke Tomáš 1:3
Červen Štěpař Jaroslav 2:3
Červen Mihulová Klára 3:1
Červen Ujfaluši Marcel 0:3
Květen Fabián Dalibor 3:2
Květen Mihulová Klára 0:3
Květen Vojtovič Daniel 3:2
Květen Kubíček Michal 3:1
Duben Sobek Tomáš Sc:Sc
Duben Sikora Radim 3:Sc
Duben Nesrsta Petr 3:1
Duben Brynda Pavel 3:0
Březen Holuša Marek 3:0
Březen Hartmann Silvie 3:2
Březen Štift David 2:3 2
Březen Přeček Martin 0:3 2
Březen Kočvara Jan 1:3
Únor Lerch Ivan 3:1 1
Únor Kubíček Aleš 3:2 2
Únor Hruzík Radim 3:0
Únor Švidrnoch Marek 3:0
Leden Šimeček Petr 3:1
Leden Medek Petr 3:1
Leden Bartosz Tomáš 0:3
Leden Sikora Radim 2:3
Prosinec Švidrnoch Marek 3:1
Prosinec Badalová Veronika 3:0
Prosinec Vojtovič Daniel 1:3
Prosinec Zrasták Robert 3:1
Prosinec Broda Kamil 3:0
Listopad Přeček Martin 3:2 2
Listopad Žváček Jiří 3:2
Listopad Riger Břetislav 3:0
Listopad Lasoň Jaroslav 3:0
Říjen Mechelová Gabriela 3:1
Říjen Adámek David 3:Sc 1
Říjen Zobal Martin 3:1
Říjen Hill Martin 3:Sc 1
Září Farago Vojtech 3:Sc
Září Kocmanová Natálie 3:0 2
Září Vojtovič Daniel 3:2 1
Září Pučan Jan 3:Sc
Září Bystroň Jan 3:0