3ef6452d43e5f8ee3a8e3b67bfaf476679175f76_small

Holuša Marek

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 37 let
Úroveň hráč 3.republikové ligy
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 4 0 4 4 0.00%
2015/2016 45 20 21 16 44.44%
2014/2015 30 8 21 9 26.67%
2013/2014 49 28 21 6 57.14%
2012/2013 22 12 10 1 54.55%
Celkem: 150 68 77 36 45.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 0 0 0 0 0.00%
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Bilík Jiří Sc:3
Září Jašek Jakub Sc:3
Září Bartusek Jirka Sc:3
Září Fabián Dalibor Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Jüttnerová Sandra Sc:3
Červenec / Srpen Štefánek Antonín Sc:3
Červenec / Srpen Krupník Lukáš Sc:3
Červenec / Srpen Ciganek Pavel Sc:3
Červen Bartosz Tomáš Sc:3
Červen Dehner Marcel Sc:3
Červen Filipčík Pavel Sc:3
Červen Šír Robin Sc:3
Květen Kučeja Václav Sc:3
Květen Špánik Adam 3:Sc
Květen Kantor Martin Sc:Sc
Květen Nesrsta Petr Sc:Sc
Duben Kubíček Aleš 1:3
Duben Jirka Vladimir 0:3
Duben Tesař Martin Sc:3
Duben Kubíček Michal 2:3
Březen Brynda Pavel 3:Sc
Březen Urban Viktor 3:1
Březen Fabián Dalibor 3:0
Březen Badalová Veronika 3:2
Únor Ujfaluši Marcel 1:3
Únor Juráň David 1:3
Únor Bartosz Tomáš Sc:3
Únor Kubíček Aleš Sc:3
Leden Tesař Martin 3:Sc
Leden Bartusek Jirka 3:2
Leden Urban Viktor 3:0
Leden Jašek Jakub 3:0
Prosinec Sikora Miroslav Sc:Sc
Prosinec Juráň David 1:3
Prosinec Wrona Tomáš 2:3
Prosinec Šimeček Petr 1:3
Listopad Hlisnikovský Petr 2:3
Listopad Kantor Martin 3:2
Listopad Tesař Martin Sc:Sc
Listopad Jašek Jakub 3:0
Říjen Brynda Pavel 3:1
Říjen Hamřík Milan 3:1
Říjen Šeděnka Milan 3:1
Říjen Krupník Lukáš 3:0
Říjen Grigar Martin 3:2
Září Apl Roman 3:1
Září Mohyla Emil 3:0
Září Zrasták Robert 3:0
Září Kašpar Luděk 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Špánik Adam Sc:3
Březen Bartosz Tomáš Sc:3
Březen Nesladek Petr Sc:3
Březen Kantor Martin Sc:3
Únor Wrona Tomáš 0:3
Únor Šimeček Petr 3:2
Únor Nesladek Petr 2:3
Únor Juráň David 1:3
Únor Badalová Veronika 2:3 1
Leden Kubíček Aleš Sc:3
Leden Juráň David Sc:3
Leden Štěpař Jaroslav Sc:3
Leden Ujfaluši Marcel Sc:3
Prosinec Badalová Veronika 3:2
Prosinec Štěpař Jaroslav 0:3
Prosinec Šimeček Petr 3:0
Prosinec Brynda Pavel 3:2
Listopad Juráň David 0:3
Listopad Hálek David Sc:Sc
Listopad Vojtovič Daniel 0:3
Listopad Štěpař Jaroslav 2:3
Listopad Ujfaluši Marcel 0:3
Říjen Šimeček Petr 3:1
Říjen Brynda Pavel 2:3
Říjen Hálek David 1:3
Říjen Wrona Tomáš 3:Sc
Září Hošek Pavel 3:Sc
Září Kubíček Aleš 2:3 3
Září Fabián Dalibor 3:Sc 1
Září Kubíček Michal 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mohyla Emil Sc:3
Červen Wolf Sebastian Sc:3
Červen Jašek Jakub Sc:3
Červen Nesrsta Petr Sc:3
Červen Fabián Dalibor Sc:3
Květen Badalová Veronika 1:3
Květen Brynda Pavel 3:1
Květen Riger Stanislav 3:0
Květen Tesař Martin 3:2
Květen Černý Martin 3:Sc
Duben Kubíček Michal 1:3
Duben Štěpař Jaroslav 1:3
Duben Šimeček Petr 2:3
Duben Richtár Dušan 1:3
Duben Hošek Pavel 3:1
Březen Němec Martin 3:1
Březen Kubíček Aleš 1:3
Březen Hošek Pavel 3:1
Březen Sikora Miroslav 0:3 2
Březen Hlisnikovský Petr 3:0
Únor Satke Tomáš 3:Sc 2
Únor Hlisnikovský Petr Sc:3
Únor Kubíček Michal 1:3
Únor Kratochvíl Michal 3:2
Únor Wrona Tomáš 1:3
Leden Šimeček Petr 2:3 1
Leden Přeček Martin 3:0
Leden Jašek Jakub 3:1
Leden Šeděnka Milan 3:1 2
Leden Wolf Sebastian 3:1 2
Prosinec Vojtovič Daniel 0:3
Prosinec Hlisnikovský Petr 3:1
Prosinec Fabián Dalibor 2:3
Prosinec Juráň David 0:3
Prosinec Ujfaluši Marcel 1:3
Listopad Jašek Jakub 3:1
Listopad Šeděnka Milan 3:2
Listopad Brynda Pavel 3:1
Listopad Kratochvíl Michal 3:1 2
Listopad Badalová Veronika 3:2
Říjen Bartosz Tomáš 2:3
Říjen Riger Stanislav 3:0
Říjen Krišica Petr 3:0
Říjen Čechák Martin 3:1
Říjen Hubert Lukáš 3:0
Září Dehner Marcel 3:0
Září Žváček Jiří 3:0
Září Kašpar Luděk 3:0
Září Hanusek Jaroslav 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Lerch Ivan 1:3
Červen Sikora Radim Sc:3
Červen Vojtovič Daniel 1:3
Červen Hlisnikovský Petr 3:1
Květen Kočvara Jan 0:3
Květen Badalová Veronika 3:2 1
Květen Brynda Pavel 3:1
Květen Jašek Jakub 3:2 1
Duben Hvolka Tomáš 3:1
Duben Medek Petr 3:2
Duben Trojka Aleš 3:Sc
Duben Čechák Martin 3:1
Březen Hošek Pavel 0:3
Březen Přeček Martin 3:1
Březen Kočvara Jan 1:3
Březen Štift David 0:3 1
Březen Hartmann Silvie 1:3
Únor Wrona Tomáš 1:3
Únor Tesař Martin 3:Sc
Únor Bartosz Tomáš 3:0
Únor Trojka Aleš 3:0
Únor Kočvara Jan 0:3

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání