Cc2d7bb07bd4bb58a5092f8a9354c445057c4c77_small

Štift David

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 51 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 10-15 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2012/2013 33 16 17 3 48.48%
2011/2012 38 18 20 7 47.37%
2010/2011 35 20 15 0 57.14%
2009/2010 28 24 4 1 85.71%
Celkem: 134 78 56 11 58.21%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Drga Radim 3:Sc 3
Červen Sikora Radim 3:1
Červen Kočvara Jan 3:Sc
Červen Fleško Jaroslav 1:3
Červen Satke Tomáš 3:0
Duben Oswald Pavel 3:Sc
Duben Ujfaluši Marcel 2:3
Duben Krejčí Miroslav 2:3 21
Duben Mutina Jan Sc:3 3
Březen Mutina Jan 0:3 2
Březen Štěpař Jaroslav 2:3 1
Březen Ujfaluši Marcel 2:3 1
Březen Marek Roman 3:2 1
Únor Prucek Milan 3:1 1
Únor Satke Tomáš 3:Sc 2
Únor Krejčí Miroslav 3:1 1
Únor Marek Roman 3:0 1
Leden Oswald Pavel Sc:3 2
Leden Fabián Dalibor 3:0 1
Leden Štěpař Jaroslav 1:3 1
Leden Kratochvíl Michal 3:Sc 2
Prosinec Fleško Jaroslav 1:3
Prosinec Satke Tomáš 3:1 2
Prosinec Staviarsky Miroslav 3:Sc 1
Prosinec Krkoška Libor 3:1 2
Prosinec Sobek Tomáš 3:0 1
Listopad Krejčí Miroslav Sc:3
Listopad Kočvara Jan 2:3
Listopad Štěpař Jaroslav 1:3 1
Listopad Brynda Pavel 0:3 1
Říjen Krejčí Miroslav 0:3 1
Říjen Ujfaluši Marcel Sc:3 1
Říjen Oswald Pavel Sc:3 1
Říjen Marek Roman Sc:3 1
Září Fleško Jaroslav 3:1 1
Září Wolf Sebastian 3:0 1
Září Štěpař Jaroslav 2:3 1
Září Krejčí Miroslav Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Sobek Tomáš 3:1 1
Červen Nesrsta Petr 3:0 2
Červen Vavřička Karel 3:Sc
Červen Hvolka Tomáš 3:1 2
Květen Děrgel Ivo 3:0 1
Květen Fajnor Tomáš 3:Sc
Květen Kubíček Michal 3:0 1
Květen Ovčačík Martin 3:0
Duben Pešl Vladan 3:0 1
Duben Holuša Petr 3:0 1
Duben Danisz Radim 3:0 1
Duben Badalová Veronika 3:0
Březen Gregořicová Petra 3:0 1
Březen Štefaník Martin 3:1 1
Březen Ochonski Zdenek 3:0 1
Březen Pleyer Lukáš 3:0 2
Únor Švrček Roman 3:1 1
Únor Přeček Martin 3:0
Únor Pohanka Dejf 0:3 2
Únor Škrobánek Jakub 3:0 1
Leden Fabián Dalibor 0:3
Leden Hlůže Petr 3:Sc
Leden Volfová Zuzana 3:0
Leden Bergel Pavel Sc:3
Listopad Kmin DJ 3:0
Listopad Sváková Denisa 3:0
Listopad Filipčík Pavel 1:3 1
Listopad Bergel Pavel 3:0