Avatars_small

Krkoška Libor

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 58 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2011/2012 27 10 17 5 37.04%
2010/2011 34 25 9 0 73.53%
Celkem: 61 35 26 5 57.38%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Jašek Jakub 2:3
Únor Bartosz Tomáš 2:3
Únor Kubínek David Sc:3
Únor Brynda Pavel 3:2 1
Leden Trojka Aleš 0:3
Leden Jašek Jakub 3:1
Leden Sikora Radim Sc:3
Leden Marek Roman Sc:3
Leden Fleško Jaroslav Sc:3
Prosinec Staviarsky Miroslav 2:3
Prosinec Fleško Jaroslav 1:3
Prosinec Štift David 1:3 2
Prosinec Satke Tomáš 2:3
Prosinec Sobek Tomáš 3:Sc
Listopad Sobek Tomáš 2:3
Listopad Wolf Sebastian 1:3
Listopad Grigar Martin 3:2
Listopad Farník Michal 3:2
Listopad Kubínek David 3:1
Říjen Nesrsta Petr 1:3
Říjen Kratochvíl Michal 2:3 1
Říjen Sikora Radim 3:1
Říjen Hvolka Tomáš 3:Sc
Září Sobek Tomáš Sc:3
Září Jašek Jakub 3:Sc
Září Brynda Pavel 3:1
Září Grigar Martin 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Drga Radim 3:Sc
Červen Trojka Aleš 3:1
Červen Kratochvíl Michal 0:3 1
Červen Fleško Jaroslav 1:3
Květen Sobek Tomáš 3:0
Květen Fabián Dalibor 0:3
Květen Wolf Sebastian 2:3
Květen Hartmann Silvie 3:1 1
Duben Vavřínek Martin 3:Sc
Duben Trojka Aleš 3:0
Duben Drga Radim 2:3
Duben Škrobánek Jakub 3:2
Duben Grigar Martin 3:Sc
Březen Mihulová Klára 3:0
Březen Hvolka Tomáš 0:3
Březen Farník Michal 3:1
Březen Holuša Petr 3:2
Březen Kubíček Michal 2:3
Únor Ochonski Zdenek 3:0
Únor Slunský Petr 3:Sc
Únor Švidrnoch Marek 3:1
Únor Juráň David 3:0
Leden Juráň David 0:3
Leden Kupka Jaroslav 3:1
Leden Pešl Vladan 3:0
Leden Weber Michal 3:1
Listopad Minkovič David 3:2 1
Listopad Malečíková Jaroslava 3:0
Listopad Žůrek Vladimír 3:0
Listopad Šesták Lukáš 3:1
Říjen Tesař Martin 1:3
Říjen Frantová Lenka 3:0
Říjen Klimková Lucie 3:0
Říjen Hamřík Milan 3:0