3bc84751eded0f3e0213b4103b4a45df2361538f_small

Tesař Martin

Skupina Přeborníci 3A
Pohlaví muž
Věk 40 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 10-15 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 24 8 16 13 33.33%
2016/2017 46 14 31 20 30.43%
2015/2016 44 23 20 10 52.27%
2014/2015 47 23 24 14 48.94%
2013/2014 46 25 21 0 54.35%
2012/2013 33 14 17 5 42.42%
2011/2012 34 5 29 26 14.71%
2010/2011 34 23 11 1 67.65%
Celkem: 308 135 169 89 43.83%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Větrovský Lukáš Sc:3
Květen Zrasták Robert Sc:3
Květen Kvasnička Václav 3:Sc
Květen Hýža David Sc:3
Duben Taraba Róbert Sc:3
Duben Nesrsta Petr Sc:3
Duben Kvasnička Václav 3:Sc
Duben Farník Michal Sc:3
Březen Pospisil Vladimir 3:Sc
Březen Ciganek Pavel 2:3
Březen Dehner Marcel 2:3
Březen Kantor Martin 2:3
Únor Grochal Petr 3:Sc
Únor Štefánek Antonín 3:1
Únor Pospisil Vladimir 3:2
Únor Kutěj Honza 3:Sc
Říjen Mohelník Vojtěch Sc:3
Říjen Hamřík Milan 3:Sc
Říjen Štefánek Antonín Sc:3
Říjen Hulík Radim Sc:3
Září Ciganek Pavel Sc:3
Září Bartusek Jirka Sc:3
Září Hvolka Tomáš Sc:3
Září Šeděnka Milan Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Riger Břetislav Sc:3 1
Červenec/Srpen Bartusek Jirka 3:Sc
Červenec/Srpen Lerch Ivan Sc:3
Červenec/Srpen Taraba Róbert Sc:3
Červen Šeděnka Milan Sc:3
Červen Hlisnikovský Petr Sc:3
Červen Jašek Jakub Sc:3
Červen Ciganek Pavel Sc:3
Červen Šimeček Petr Sc:3
Květen Kazík Viťa 3:Sc
Květen Stypa Kamil 0:3
Květen Nesrsta Petr 3:2
Květen Jirka Vladimir 0:3
Duben Šeděnka Milan 3:2
Duben Jašek Jakub 2:3
Duben Ciganek Pavel 3:1
Duben Badalová Veronika 1:3
Březen Kutěj Honza 3:Sc 1
Březen Kazík Viťa Sc:Sc
Březen Riger Břetislav 3:0
Březen Filipčík Pavel 3:0
Březen Šír Robin 3:Sc
Únor Mohelník Vojtěch Sc:3
Únor Filipčík Pavel Sc:3
Únor Mohyla Emil Sc:3
Únor Taraba Róbert Sc:3
Leden Dehner Marcel Sc:3
Leden Ciganek Pavel 1:3
Leden Hvolka Tomáš 3:2
Leden Riger Břetislav Sc:3
Prosinec Hamřík Milan Sc:3
Prosinec Žák Zdeněk Sc:3
Prosinec Badalová Veronika 3:Sc
Prosinec Holík Pavel Sc:3
Listopad Ujfaluši Marcel 1:3
Listopad Sikora Miroslav 0:3
Listopad Wolf Sebastian Sc:3
Listopad Vojtovič Daniel 1:3
Říjen Fabián Dalibor 3:Sc
Říjen Šeděnka Milan 3:1
Říjen Šimeček Petr 2:3
Říjen Lerch Ivan 2:3
Září Holík Pavel Sc:3
Září Vojtovič Daniel 0:3
Září Žák Zdeněk 3:Sc
Září Wrona Tomáš 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kubíček Michal 3:Sc
Červenec / Srpen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červenec / Srpen Fabián Dalibor 3:2
Červenec / Srpen Filipčík Pavel Sc:3
Červen Jirka Vladimir 0:3
Červen Sikora Miroslav 0:3
Červen Kučeja Václav 3:1
Červen Kubíček Aleš 0:3
Květen Urban Viktor 2:3
Květen Bartusek Jirka 3:1
Květen Jašek Jakub 3:0
Květen Bartosz Tomáš 3:1
Duben Kubíček Michal 1:3
Duben Kubíček Aleš 1:3
Duben Holuša Marek 3:Sc
Duben Jirka Vladimir 1:3
Březen Wolf Sebastian 3:2
Březen Bartosz Tomáš 3:0
Březen Bartusek Jirka 3:2
Březen Sikora Miroslav 0:3
Únor Ludvík Pavel 3:0
Únor Vaněk Martin 3:Sc
Únor Hamřík Milan 3:Sc
Únor Brynda Pavel 3:0
Leden Holuša Marek Sc:3
Leden Urban Viktor 0:3
Leden Jašek Jakub 0:3
Leden Bartusek Jirka 3:0
Prosinec Hamřík Milan Sc:3
Prosinec Kučeja Václav 3:1
Prosinec Brynda Pavel 3:Sc
Prosinec Kantor Martin Sc:3
Listopad Jašek Jakub 3:1
Listopad Hlisnikovský Petr 1:3
Listopad Holuša Marek Sc:Sc
Listopad Kantor Martin 3:2
Říjen Kučeja Václav 3:0
Říjen Mohyla Emil 3:0
Říjen Nesrsta Petr 3:1
Říjen Filipčík Pavel Sc:3
Září Šimeček Petr Sc:3
Září Špánik Adam Sc:3
Září Šeděnka Milan Sc:3
Září Bartusek Jirka Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hlisnikovský Petr 0:3
Červenec / Srpen Fabián Dalibor 0:3
Červenec / Srpen Kubíček Michal 3:Sc
Červenec / Srpen Štěpař Jaroslav 0:3
Červen Špánik Adam 3:Sc
Červen Nesladek Petr 3:Sc
Červen Šimeček Petr Sc:3
Červen Wrona Tomáš Sc:3
Květen Špánik Adam Sc:3
Květen Hamřík Milan 3:2
Květen Kubíček Michal 1:3
Květen Nesladek Petr 0:3
Květen Badalová Veronika 3:Sc
Duben Kantor Martin 3:1
Duben Brynda Pavel 3:Sc
Duben Jašek Jakub 3:0
Duben Hvolka Tomáš 3:2
Březen Kubíček Michal 2:3
Březen Badalová Veronika Sc:3
Březen Holík Pavel 3:Sc
Březen Hlisnikovský Petr Sc:3
Únor Špánik Adam 3:1
Únor Brynda Pavel 3:Sc
Únor Hvolka Tomáš 3:2
Únor Přeček Martin 2:3
Leden Šeděnka Milan 3:0
Leden Fabián Dalibor 3:1
Leden Jašek Jakub 3:1
Leden Lerch Ivan 3:1
Leden Badalová Veronika Sc:3
Prosinec Zrasták Robert 3:0
Prosinec Hvolka Tomáš 1:3
Prosinec Černý Martin 3:Sc
Prosinec Grigar Martin 3:2
Listopad Brynda Pavel Sc:3
Listopad Šeděnka Milan Sc:3
Listopad Jašek Jakub Sc:3
Listopad Fabián Dalibor 1:3
Listopad Nesladek Petr Sc:3
Říjen Zrasták Robert 3:0
Říjen Přeček Martin 2:3
Říjen Grigar Martin 3:0
Říjen Kučeja Václav 3:0 1
Září Brynda Pavel Sc:3
Září Bartosz Tomáš Sc:3
Září Šeděnka Milan Sc:3
Září Badalová Veronika Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Brynda Pavel 3:1
Červen Šimeček Petr 3:1
Červen Nesladek Petr 3:1
Červen Kubíček Michal 0:3
Červen Přeček Martin 3:2
Květen Brynda Pavel 2:3
Květen Riger Stanislav 3:1
Květen Černý Martin 3:Sc
Květen Holuša Marek 2:3
Květen Badalová Veronika 2:3
Duben Brynda Pavel 3:2
Duben Satke Tomáš 0:3 1
Duben Přeček Martin 2:3
Duben Němec Martin 1:3
Duben Nesladek Petr 3:1
Březen Šimeček Petr 0:3
Březen Brynda Pavel 2:3
Březen Hvolka Tomáš 3:2
Březen Jašek Jakub 3:1
Březen Kratochvíl Michal 3:Sc
Únor Grigar Martin 3:1
Únor Černý Martin 1:3
Únor Nesrsta Petr 3:1
Únor Šeděnka Milan 3:2
Únor Taraba Róbert 3:0
Leden Riger Stanislav 2:3
Leden Trojka Aleš 3:2
Leden Hlisnikovský Petr 1:3
Leden Hošek Pavel 0:3
Prosinec Přeček Martin 2:3
Prosinec Hvolka Tomáš 3:0
Prosinec Kratochvíl Michal 1:3
Prosinec Lerch Ivan 3:Sc
Listopad Hruzík Radim 3:1
Listopad Mohyla Emil 3:2
Listopad Riger Stanislav 3:0
Listopad Nesrsta Petr 2:3
Listopad Karpeta Petr 3:0
Říjen Lerch Ivan 2:3
Říjen Zrasták Robert 3:0
Říjen Dehner Marcel 3:2
Říjen Badalová Veronika 2:3
Září Trojka Aleš 1:3
Září Hošek Pavel 3:2
Září Hvolka Tomáš 0:3
Září Bartosz Tomáš 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hartmann Silvie 3:Sc
Červen Hubert Lukáš Sc:Sc
Červen Jašek Jakub 1:3
Červen Fabián Dalibor Sc:Sc
Květen Hlisnikovský Petr 2:3
Květen Bartosz Tomáš 3:0
Květen Nesrsta Petr 3:1
Květen Škrobánek Jakub 0:3
Duben Jašek Jakub Sc:3
Duben Vojtovič Daniel 2:3
Duben Hubert Lukáš 2:3
Duben Hartmann Silvie 3:Sc
Březen Matějašek David 3:0
Březen Lerch Ivan 3:1
Březen Brynda Pavel 2:3
Březen Mohyla Emil 3:2
Únor Trojka Aleš 2:3
Únor Holuša Marek Sc:3
Únor Wrona Tomáš 0:3
Únor Kočvara Jan 1:3
Únor Bartosz Tomáš 1:3
Leden Křetinský David 3:0
Leden Lerch Ivan 3:2
Leden Sobek Tomáš 1:3
Leden Hlisnikovský Petr 2:3
Prosinec Hubert Lukáš Sc:3
Prosinec Nesrsta Petr 3:1
Prosinec Šrámek Fredy 3:1
Prosinec Mohyla Emil 3:2
Listopad Badalová Veronika 3:0
Listopad Trojka Aleš 3:2
Listopad Bartosz Tomáš 1:3
Listopad Bartusek Jirka 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Rechtoris David Sc:3
Květen Holubec Jaromír Sc:3
Květen Čmuchová Klára Sc:3
Květen Forgačová Aneta 3:Sc
Duben Beneš Tomáš Sc:3
Duben Macek Tomáš Sc:3
Duben Jüttnerová Sandra Sc:3
Duben Spáčil David Sc:3
Duben Harastej Luboš Sc:3
Březen Šandová (Myšková) Hana Sc:3
Březen Janošíková Zuzana Sc:3
Březen Macek Tomáš Sc:3
Březen Hrudová Iva Sc:3
Leden Křetinský David Sc:3
Leden Balus Pavel Sc:3
Leden Dehner Marcel Sc:3
Leden Papřok Ondřej Sc:3
Leden Hvolka Tomáš Sc:3
Prosinec Broda Kamil Sc:3
Prosinec Karpeta Petr Sc:3
Prosinec Lasoň Jaroslav Sc:3
Prosinec Mořkovský Vojtěch Sc:3
Listopad Slunský Petr Sc:3
Listopad Jašek Jakub Sc:3
Listopad Kubíček Aleš 3:Sc
Listopad Nesrsta Petr Sc:3
Říjen Holuša Petr 3:0
Říjen Broda Kamil 3:1
Říjen Staviarsky Miroslav 1:3
Říjen Minkovič David 2:3
Září Kubínek David 3:Sc
Září Kočvara Jan Sc:3
Září Nesrsta Petr Sc:3
Září Kubíček Michal 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Konečný Kamil 3:1
Červen Kupka Jaroslav 0:3
Červen Koutný Jakub 3:1
Červen Psotka Petr 3:Sc
Květen Hvolka Tomáš 1:3
Květen Satke Tomáš Sc:3
Květen Mohyla Emil 2:3
Květen Trojka Aleš 1:3 1
Duben Kubínek David 1:3
Duben Štift David 0:3 1
Duben Krejčí Miroslav 1:3
Duben Mihulová Klára 3:Sc
Duben Fabián Dalibor 1:3
Březen Sobek Tomáš 3:0
Březen Drga Radim 3:1 1
Březen Psotka Petr 3:Sc 1
Březen Juráň David 3:2 2
Březen Vlček Michal 1:3 2
Únor Holuša Petr 2:3 2
Únor Koutný Jakub 3:1
Únor Konečný Kamil 3:0
Únor Samek Petr 3:1
Leden Minkovič David 3:1 2
Leden Kašpar Luděk 3:Sc
Leden Samek Petr 3:2
Leden Kocián Martin 3:1 1
Listopad Kovář David 3:0
Listopad Bartosz Tomáš 3:0
Listopad Kupka Jaroslav 3:1
Listopad Folwarczny Jan 3:0
Říjen Krkoška Libor 3:1
Říjen Frantová Lenka 3:0
Říjen Hamřík Milan 3:0
Říjen Klimková Lucie 3:0