Avatars_small

Mohelník Vojtěch

Skupina Mistři 2B
Pohlaví muž
Věk 16 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 16 4 12 4 25.00%
2017/2018 46 31 15 0 67.39%
2016/2017 45 29 16 2 64.44%
2015/2016 16 12 4 0 75.00%
Celkem: 123 76 47 6 61.79%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Riger Břetislav Sc:3
Prosinec Štefánek Antonín Sc:3
Prosinec Dominec Miroslav Sc:3
Prosinec Jašek Jakub Sc:3
Listopad Jirková Veronika 1:3
Listopad Sikora Miroslav 1:3
Listopad Massignan Larry 2:3
Listopad Vojtovič Daniel 1:3
Říjen Brodová Barbora 3:Sc
Říjen Vojtovič Daniel 0:3
Říjen Stypa Kamil 3:1
Říjen David Martin 1:3
Září Ujfaluši Marcel 1:3
Září Vojtovič Daniel 1:3
Září Holík Pavel 3:0
Září David Martin 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Stypa Kamil 3:0
Červenec / Srpen Šimeček Petr 3:Sc
Červenec / Srpen Dehner Marcel 3:1
Červenec / Srpen Kubíček Michal 3:Sc
Červen Brodová Barbora 3:Sc
Červen Kantor Martin 0:3
Červen Wrona Tomáš 2:3 1
Červen Hvolka Tomáš 3:Sc
Květen Vojtovič Daniel 0:3
Květen Wrona Tomáš 3:1
Květen Šimeček Petr 2:3
Květen Ciganek Pavel 1:3
Duben Macíček Michal 3:Sc
Duben Ciganek Pavel 3:0
Duben Dominec Miroslav 3:2
Duben Krejčí Miroslav 3:0
Březen Dominec Miroslav 3:Sc
Březen Sikora Miroslav 0:3
Březen Wrona Tomáš 2:3
Březen Jirka Vladimir 1:3
Únor Badalová Veronika 3:2
Únor Ciganek Pavel 1:3
Únor Dominec Miroslav 3:1
Únor Krejčí Miroslav 3:2
Leden Kyjovský Čeněk 3:Sc
Leden Kučeja Václav 0:3
Leden Jašek Jakub 3:1
Leden Jirková Veronika 3:Sc
Prosinec Ciganek Pavel 0:3
Prosinec Šeděnka Milan 3:2
Prosinec Brodová Barbora 2:3
Prosinec Grochal Petr 3:0
Listopad Jirková Veronika 0:3
Listopad Jašek Jakub 3:1
Listopad Bartusek Jirka 3:1
Listopad Stypa Kamil 1:3
Listopad Nesrsta Petr 3:Sc
Říjen Hulík Radim 3:0
Říjen Tesař Martin 3:Sc
Říjen Štefánek Antonín 3:0
Říjen Hamřík Milan 3:Sc
Září Farník Michal 3:0
Září Taraba Róbert 3:0
Září Pospisil Vladimir 3:2
Září Stypa Kamil 2:3
Září Jüttnerová Sandra 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kyjovský Čeněk 3:1
Červenec/Srpen Fabián Dalibor 3:2
Červenec/Srpen Farník Michal 2:3
Červenec/Srpen Kazík Viťa 1:3
Červen Ludvík Pavel 3:1
Červen Holubec Jaromír 3:1
Červen Bartosz Tomáš 1:3
Červen Mohyla Emil 3:1
Květen Štefánek Antonín 1:3
Květen Zrasták Robert 3:0
Květen Krišica Petr 3:1
Květen Broda Kamil 3:2
Duben Bajgar Václav 3:1
Duben Kašpar Luděk 3:0
Duben Dehner Marcel 0:3
Duben Kutěj Honza 1:3 1
Březen Ciganek Pavel 0:3
Březen Kučeja Václav 3:1
Březen Hlisnikovský Petr 1:3
Březen Záruba Patrik 3:2
Březen Dehner Marcel 3:1
Únor Tesař Martin 3:Sc
Únor Mohyla Emil 3:2
Únor Taraba Róbert 3:0
Únor Filipčík Pavel 2:3
Leden Krupník Lukáš 3:2
Leden Farník Michal 0:3
Leden Andiel Josef 3:1
Leden Hanusek Jaroslav 3:1
Prosinec Krišica Petr 2:3
Prosinec Štefánek Antonín 3:0
Prosinec Mohyla Emil 2:3
Prosinec Bystřičan Jiří 2:3
Listopad Balus Pavel 3:1
Listopad Holubec Jaromír 3:Sc
Listopad Broda Kamil 0:3
Listopad Hýža David 3:0
Říjen Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Říjen Lampa Tomáš 3:0
Říjen Bělíčková Petra 3:Sc
Říjen Čada Josef 3:Sc
Září Žák Igor 3:1
Září Macíček Michal Sc:3
Září Tesař Petr 3:0
Září Slavíček Jakub Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hýža David 2:3
Červenec / Srpen Mach Vladimír 3:1
Červenec / Srpen Rechtoris David 3:1
Červenec / Srpen Kašpar Luděk 1:3
Červen Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Červen Linzer Kamila 3:1
Červen Binek Zdenek 3:Sc
Červen Škapa Jiří 3:0
Květen Slavíček Jakub 0:3
Květen Krejcha Martin 3:0
Květen Sikora Jiří 3:0
Květen Balus Pavel 3:0
Duben Macíček Michal 1:3
Duben Tesař Petr 3:0
Duben Bourek Luboš 3:0
Duben Turčinková Kateřina 3:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání