Avatars_small

Jirková Veronika

Skupina Mistři 1B
Pohlaví žena
Věk 27 let
Úroveň hráč 1.republikové ligy
Zkušenosti hraji 10-15 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 8 7 1 0 87.50%
2018/2019 44 34 10 0 77.27%
2017/2018 37 20 17 5 54.05%
Celkem: 89 61 28 5 68.54%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Kubíček Michal
Listopad Kubíček Aleš
Listopad Mikolajek Viktor
Listopad Ciganek Pavel
Říjen Bartusek Jirka 3:Sc
Říjen Badalová Veronika 3:Sc
Říjen Kantor Martin 3:Sc
Říjen Ciganek Pavel 3:Sc
Září Kubíček Aleš 0:3
Září Kantor Martin 3:1
Září Jašek Jakub 3:0
Září Holík Pavel 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vojtovič Daniel 3:Sc
Červenec / Srpen Sikora Miroslav 1:3
Červenec / Srpen Badalová Veronika 3:Sc
Červenec / Srpen Kučeja Václav 3:1
Červen Farník Michal 2:3
Červen Šeděnka Milan 3:Sc
Červen Jirka Vladimir 3:2
Červen Ciganek Pavel 3:0
Květen Taraba Róbert 3:0
Květen Vojtovič Daniel 2:3
Květen Jašek Jakub 3:0
Květen Holík Pavel 3:Sc
Duben Kantor Martin 3:1
Duben Bartusek Jirka 3:Sc
Duben Ciganek Pavel 0:3
Duben Holík Pavel 3:Sc
Březen Kubíček Michal 3:2
Březen Jirka Vladimir 3:0
Březen Vojtovič Daniel 2:3
Březen Kučeja Václav 3:0
Únor Kubíček Michal 3:0
Únor Šeděnka Milan 3:0
Únor Kantor Martin 3:0
Únor Holík Pavel 3:2
Leden Vojtovič Daniel 0:3
Leden Farník Michal 3:1
Leden Jirka Vladimir 3:2
Leden David Martin 3:Sc
Prosinec Netolička Jan 3:0
Prosinec Dehner Marcel 3:0
Prosinec Farník Michal 3:0
Prosinec Krejčí Miroslav 3:0
Listopad Mohelník Vojtěch 3:1
Listopad Massignan Larry 3:2
Listopad Vojtovič Daniel 0:3
Listopad Sikora Miroslav 0:3
Říjen Jašek Jakub 3:0
Říjen Šeděnka Milan 3:0
Říjen Hamřík Milan 3:0
Říjen Ujfaluši Marcel 3:Sc
Září Bartusek Jirka 1:3
Září Kučeja Václav 3:Sc
Září Kubíček Michal 3:Sc
Září Massignan Larry 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Massignan Larry Sc:3
Červenec / Srpen Kantor Martin 3:Sc
Červenec / Srpen Holík Pavel 3:Sc
Červenec / Srpen Wrona Tomáš 3:Sc
Červen Ciganek Pavel 3:0
Červen Sikora Miroslav 1:3
Červen Kubíček Michal 3:0
Červen Vojtovič Daniel 1:3
Květen Bartusek Jirka 3:0
Květen David Martin 3:Sc
Květen Stypa Kamil 3:0
Květen Kubíček Michal 2:3
Duben Ujfaluši Marcel 0:3
Duben Jirka Vladimir 2:3
Duben Holík Pavel 3:Sc
Duben Massignan Larry 1:3
Březen Ujfaluši Marcel 0:3
Březen Badalová Veronika 3:Sc 2
Březen Šimeček Petr 3:0
Březen Kučeja Václav 3:0
Únor Hulík Radim 3:0
Únor Bartusek Jirka 2:3
Únor Nesrsta Petr 3:Sc
Únor Dehner Marcel 3:0
Leden Jašek Jakub Sc:3
Leden Kučeja Václav Sc:3
Leden Kyjovský Čeněk Sc:3
Leden Mohelník Vojtěch Sc:3
Prosinec Šimeček Petr 0:3
Prosinec Sikora Miroslav 0:3
Prosinec Jirka Vladimir 2:3
Prosinec David Martin 3:0
Listopad Mohelník Vojtěch 3:0
Listopad Nesrsta Petr 3:0
Listopad Jašek Jakub 3:0
Listopad Bartusek Jirka 3:Sc
Listopad Stypa Kamil 1:3

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání