7cfa4a8222ad5b08ec159c1d0e91128f10301a6d_small

Netolička Jan


Prosím nejlépe zápasy pátek až neděle

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 16 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 14 9 5 1 64.29%
2017/2018 46 23 22 4 50.00%
2016/2017 18 10 8 4 55.56%
2015/2016 10 1 6 9 10.00%
Celkem: 88 43 41 18 48.86%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Jirková Veronika 0:3
Prosinec Krejčí Miroslav
Prosinec Dehner Marcel
Prosinec Farník Michal 0:3
Listopad Stypa Kamil 3:1
Listopad Bartusek Jirka 3:Sc
Listopad Šeděnka Milan Sc:3
Listopad Rucký Daniel 3:1
Říjen Kučeja Václav 3:2
Říjen Filipčík Pavel 1:3
Říjen Krišica Petr 3:Sc
Říjen Rucký Daniel 3:2
Září Ludvík Pavel 3:1
Září Mrňka Michal 3:0
Září Jüttnerová Sandra 3:1
Září Taraba Róbert 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Mrňka Michal 3:0
Červenec / Srpen Štefánek Antonín 1:3
Červenec / Srpen Hulík Radim 3:1
Červenec / Srpen Kučeja Václav 3:Sc
Červen Bartusek Jirka 1:3
Červen Dehner Marcel 1:3
Červen Stypa Kamil 2:3
Červen Mrňka Michal 3:1
Květen Taraba Róbert 3:Sc
Květen Jüttnerová Sandra 3:0
Květen Krišica Petr 3:1
Květen Riger Břetislav 1:3
Duben Mrňka Michal Sc:3
Duben Šír Robin 3:1
Duben Stypa Kamil 0:3
Duben Kubíček Michal 1:3
Březen Šír Robin 2:3
Březen Riger Břetislav 3:0
Březen Nesrsta Petr 3:Sc
Březen Kyjovský Čeněk 3:Sc
Únor Ludvík Pavel 1:3
Únor Mrňka Michal 3:2
Únor Andiel Josef 3:1
Únor Hanusek Jaroslav 3:2
Leden Balus Pavel 3:Sc
Leden Bystřičan Jiří 0:3
Leden Kašpar Luděk 3:1
Leden Demian Matúš 3:0
Prosinec Macíček Michal 0:3
Prosinec Kašpar Luděk Sc:Sc
Prosinec Větrovský Lukáš 3:2
Prosinec Hanusek Jaroslav 0:3
Listopad Malý Milan 3:0
Listopad Větrovský Lukáš 2:3
Listopad Weiss Marek 3:0
Listopad Hýža David 3:0 2
Říjen Mohyla Emil 0:3
Říjen Nový Jan 2:3
Říjen Krišica Petr Sc:3
Říjen Kyjovský Čeněk 0:3
Říjen Weiss Marek Sc:3
Září Krejčí Miroslav 0:3
Září Vašíček Petr 3:0
Září Větrovský Lukáš 2:3
Září Apl Roman 1:3 1
Září Vacková Klára 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Bělíčková Petra 3:Sc
Leden Stypa Kamil Sc:3
Leden Broda Kamil Sc:3
Leden Balus Pavel Sc:3
Prosinec Hanusek Jaroslav 0:3
Prosinec Holubec Jaromír 3:Sc
Prosinec Rechtoris David 1:3
Prosinec Bajgar Václav 3:Sc
Listopad Nový Jan 0:3
Listopad Kovaříková Jana 3:Sc
Listopad Vašíček Petr 3:0
Listopad Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Říjen Vašíček Petr 3:0
Říjen Langrová Pavlína 3:1
Říjen Malý Milan 2:3
Září Milota Radek Sc:3
Září Bělíčková Petra 3:Sc
Září Turčinková Kateřina 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Lampa Tomáš Sc:3 1
Leden Fusík Maik Sc:Sc
Leden Záruba Patrik Sc:3 1
Prosinec Mikesková Adéla Sc:Sc
Prosinec Bajgar Václav Sc:3
Prosinec Broda Kamil Sc:3
Listopad Čada Josef Sc:3
Listopad Weber Michal 3:Sc
Listopad Žák Igor Sc:Sc
Listopad Čechák Vojtěch Sc:3

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání