55768dc798dbacc00ec6153d73910b139c8059f6_small

Holík Pavel

Skupina Přeborníci 1B
Pohlaví muž
Věk 42 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 8 0 8 8 0.00%
2018/2019 44 22 22 6 50.00%
2017/2018 45 21 23 8 46.67%
2016/2017 44 23 20 2 52.27%
2015/2016 44 25 18 3 56.82%
2014/2015 33 22 11 3 66.67%
Celkem: 218 113 102 30 51.83%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Bystřičan Jiří
Listopad Štefánek Antonín
Listopad Grochal Petr
Listopad Novák Dalibor
Říjen Taraba Róbert Sc:3
Říjen Farník Michal Sc:3
Říjen Kubíček Michal Sc:3
Říjen Hamřík Milan Sc:3
Září Kubíček Aleš Sc:3
Září Jašek Jakub Sc:3
Září Kantor Martin Sc:3
Září Jirková Veronika Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Dehner Marcel 3:2
Červenec / Srpen Farník Michal 3:Sc
Červenec / Srpen Kantor Martin 1:3
Červenec / Srpen Jirka Vladimir Sc:3
Červen Dominec Miroslav 3:Sc
Červen Netolička Jan 3:Sc
Červen Badalová Veronika 3:1
Červen Hulík Radim 3:0
Květen Jašek Jakub Sc:3
Květen Vojtovič Daniel 1:3
Květen Taraba Róbert Sc:3
Květen Jirková Veronika Sc:3
Duben Ciganek Pavel 0:3
Duben Bartusek Jirka 3:1
Duben Kantor Martin 3:0
Duben Jirková Veronika Sc:3
Březen Farník Michal 3:0
Březen Ciganek Pavel 1:3
Březen Sikora Miroslav 1:3
Březen Jašek Jakub 3:0
Únor Kantor Martin 3:Sc
Únor Šeděnka Milan 3:1
Únor Kubíček Michal 1:3
Únor Jirková Veronika 2:3
Leden Dehner Marcel 3:0
Leden Dominec Miroslav 2:3
Leden Sikora Miroslav 0:3
Leden Jašek Jakub 3:1
Prosinec Vojtovič Daniel 1:3
Prosinec Sikora Miroslav 0:3
Prosinec Šeděnka Milan 3:0
Prosinec Ciganek Pavel 3:1
Listopad Dominec Miroslav 3:0
Listopad Jašek Jakub 3:0
Listopad David Martin 0:3
Listopad Jirka Vladimir 1:3
Říjen Krejčí Miroslav 3:0
Říjen Dominec Miroslav Sc:3
Říjen Dehner Marcel 3:1
Říjen Farník Michal 3:1
Září David Martin 1:3
Září Ujfaluši Marcel 3:Sc
Září Mohelník Vojtěch 0:3
Září Vojtovič Daniel 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kantor Martin Sc:Sc
Červenec / Srpen Wrona Tomáš 3:Sc
Červenec / Srpen Jirková Veronika Sc:3
Červenec / Srpen Massignan Larry 2:3
Červen Šimeček Petr 3:0
Červen Jašek Jakub 3:2
Červen Ujfaluši Marcel 0:3
Červen Jirka Vladimir 2:3
Květen Kučeja Václav 3:Sc 1
Květen Brodová Barbora 3:1
Květen Jašek Jakub 3:1
Květen Štefánek Antonín 3:0
Duben Jirka Vladimir 1:3
Duben Massignan Larry 1:3
Duben Jirková Veronika Sc:3
Duben Ujfaluši Marcel Sc:3
Březen Jašek Jakub 3:0
Březen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Březen Vojtovič Daniel 1:3
Březen Massignan Larry 2:3
Únor Kantor Martin 3:1
Únor Šeděnka Milan 3:0
Únor Šimeček Petr 3:1
Únor Massignan Larry 1:3
Leden Wrona Tomáš 0:3
Leden Sikora Miroslav 0:3
Leden Ciganek Pavel 3:2
Leden Ujfaluši Marcel 0:3
Prosinec Badalová Veronika 1:3
Prosinec Kubíček Michal 3:2
Prosinec Kantor Martin 3:0
Prosinec Kučeja Václav 3:2
Listopad Jirka Vladimir Sc:3
Listopad Wrona Tomáš Sc:3
Listopad Vojtovič Daniel Sc:3
Listopad Kantor Martin Sc:3
Říjen Filipčík Pavel 3:0
Říjen Brodová Barbora 3:1
Říjen Šeděnka Milan 3:1
Říjen Badalová Veronika 3:0
Říjen Hlisnikovský Petr 0:3
Září Vojtovič Daniel 1:3
Září Wrona Tomáš 2:3
Září Kantor Martin 3:0
Září Sikora Miroslav 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Wrona Tomáš 0:3
Červenec/Srpen Ujfaluši Marcel 1:3
Červenec/Srpen Ciganek Pavel 0:3
Červenec/Srpen Sikora Miroslav 2:3
Červen Filipčík Pavel 3:0
Červen Badalová Veronika 3:2
Červen Kantor Martin 2:3
Červen Bartusek Jirka 3:0
Květen Ujfaluši Marcel 1:3
Květen Sikora Miroslav 2:3
Květen Jašek Jakub 2:3
Květen Vojtovič Daniel 1:3
Duben Bartusek Jirka 3:0
Duben Hlisnikovský Petr 3:0
Duben Hamřík Milan 3:1
Duben Filipčík Pavel Sc:3
Březen Urban Viktor 3:2
Březen Juráň David 2:3
Březen Badalová Veronika Sc:Sc
Březen Ujfaluši Marcel 0:3
Únor Dehner Marcel 2:3
Únor Nesrsta Petr 3:1
Únor Kazík Viťa 3:0
Únor Bartusek Jirka 3:1
Leden Slavíček Jakub 2:3
Leden Bartosz Tomáš 3:Sc
Leden Bilík Jiří 3:Sc
Leden Urban Viktor 1:3
Prosinec Badalová Veronika 1:3
Prosinec Žák Zdeněk 3:Sc
Prosinec Hamřík Milan 2:3 1
Prosinec Tesař Martin 3:Sc
Listopad Ludvík Pavel 3:1
Listopad Kučeja Václav 3:1
Listopad Fabián Dalibor 3:Sc
Listopad Bartusek Jirka 3:2
Říjen Wolf Sebastian 3:2
Říjen Kazík Viťa 0:3
Říjen Bartusek Jirka 3:1
Říjen Dehner Marcel 3:1
Září Tesař Martin 3:Sc
Září Wrona Tomáš 1:3
Září Vojtovič Daniel 0:3
Září Žák Zdeněk 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bartosz Tomáš 3:0
Červenec / Srpen Nesrsta Petr 3:1
Červenec / Srpen Kučeja Václav 3:2
Červenec / Srpen Kantor Martin 3:Sc
Červen Badalová Veronika 0:3
Červen Jašek Jakub 3:2
Červen Šeděnka Milan 3:Sc
Červen Wolf Sebastian 0:3
Květen Wrona Tomáš 3:Sc
Květen Hvolka Tomáš 3:0
Květen Fabián Dalibor 2:3
Květen Štefánek Antonín 3:0
Duben Lerch Ivan 3:1
Duben Wolf Sebastian 0:3
Duben Šimeček Petr 3:0
Duben Jašek Jakub 2:3 1
Březen Kubíček Michal 1:3
Březen Ujfaluši Marcel 0:3
Březen Wrona Tomáš 3:Sc
Březen Kubíček Aleš 2:3 1
Únor Šimeček Petr 3:1
Únor Wolf Sebastian 3:2
Únor Žák Zdeněk 3:Sc
Únor Špánik Adam 2:3
Leden Fabián Dalibor 3:1
Leden Dehner Marcel 3:0
Leden Hamřík Milan 3:1
Leden Hvolka Tomáš 3:0
Prosinec Badalová Veronika Sc:3
Prosinec Žák Zdeněk Sc:Sc
Prosinec Špánik Adam Sc:3
Prosinec Wolf Sebastian 0:3
Listopad Apl Roman 3:0
Listopad Bartosz Tomáš 0:3
Listopad Nesrsta Petr 3:1
Listopad Hvolka Tomáš 3:0
Říjen Urban Viktor 2:3
Říjen Hlisnikovský Petr 0:3
Říjen Špánik Adam 2:3
Říjen Vaněk Martin 0:3
Září Dehner Marcel 3:0
Září Grigar Martin 3:1
Září Žák Zdeněk 0:3
Září Kučeja Václav 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kantor Martin 3:Sc
Červenec / Srpen Urban Viktor 2:3
Červenec / Srpen Přeček Martin 3:Sc
Červenec / Srpen Nesladek Petr 3:Sc
Červen Filipčík Pavel 3:1
Červen Bartosz Tomáš 3:1
Červen Raška Petr 3:2
Červen Dehner Marcel 2:3
Květen Lerch Ivan 1:3
Květen Hlisnikovský Petr 2:3
Květen Kantor Martin 2:3
Květen Nesrsta Petr 3:2
Duben Přeček Martin 3:1
Duben Urban Viktor 2:3
Duben Nesladek Petr 2:3
Duben Hamřík Milan 3:1
Březen Badalová Veronika Sc:3
Březen Hlisnikovský Petr Sc:3
Březen Tesař Martin Sc:3
Březen Kubíček Michal 1:3
Únor Hamřík Milan 3:2
Únor Richtár Dušan 3:Sc
Únor Nesrsta Petr 3:0
Únor Fabián Dalibor 3:2
Leden Špánik Adam 3:1
Leden Kučeja Václav 3:0
Leden Švidrnoch Marek 3:1
Leden Juránek Filip 3:1
Leden Zrasták Robert 3:1
Prosinec Wollmann Petr 3:2
Prosinec Krejcha Martin 3:1
Prosinec Vašíček Petr 3:0
Prosinec Nový Jan 3:Sc

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání