7649baf031efbc1f328daf14470b994491f6d190_small

Nesladek Petr

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 39 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 50 31 19 5 62.00%
2013/2014 48 31 17 1 64.58%
2012/2013 11 10 1 0 90.91%
Celkem: 109 72 37 6 66.06%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 0 0 0 0 0.00%
2018/2019 0 0 0 0 0.00%
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kantor Martin Sc:3
Červenec / Srpen Přeček Martin Sc:3
Červenec / Srpen Urban Viktor Sc:3
Červenec / Srpen Holík Pavel Sc:3
Červen Wrona Tomáš 0:3
Červen Tesař Martin Sc:3
Červen Špánik Adam 3:Sc
Červen Šimeček Petr 3:1
Květen Badalová Veronika 3:Sc
Květen Špánik Adam 2:3
Květen Hamřík Milan 3:2
Květen Tesař Martin 3:0
Květen Kubíček Michal 2:3
Duben Urban Viktor 3:1
Duben Hamřík Milan 3:2
Duben Přeček Martin 3:0
Duben Holík Pavel 3:2
Březen Bartosz Tomáš 3:0
Březen Kantor Martin 3:1
Březen Špánik Adam 0:3
Březen Holuša Marek 3:Sc
Únor Šimeček Petr 3:0
Únor Badalová Veronika 1:3
Únor Holuša Marek 3:2
Únor Wrona Tomáš 0:3
Únor Juráň David 0:3
Leden Kantor Martin 3:1
Leden Bartosz Tomáš 3:Sc
Leden Brynda Pavel 2:3 1
Leden Hvolka Tomáš 3:1
Leden Hamřík Milan 3:2 3
Prosinec Jašek Jakub 3:2
Prosinec Hlisnikovský Petr 2:3
Prosinec Lerch Ivan 3:1
Prosinec Kučeja Václav 3:2
Prosinec Přeček Martin 3:1
Listopad Jašek Jakub 1:3
Listopad Fabián Dalibor 3:0
Listopad Šeděnka Milan 1:3
Listopad Brynda Pavel 2:3
Listopad Tesař Martin 3:Sc
Říjen Hošek Pavel 3:Sc
Říjen Lerch Ivan 3:1
Říjen Jašek Jakub 3:1
Říjen Badalová Veronika 1:3
Říjen Hlisnikovský Petr 2:3
Září Krišica Petr 3:Sc
Září Nesrsta Petr 3:2
Září Mohyla Emil 3:1
Září Taraba Róbert 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Šimeček Petr 1:3
Červen Přeček Martin 3:0
Červen Tesař Martin 1:3
Červen Brynda Pavel 3:0
Červen Kubíček Michal 1:3
Květen Nesrsta Petr 3:1
Květen Hvolka Tomáš 2:3
Květen Pleyer Lukáš 3:0
Květen Bartosz Tomáš 2:3
Květen Kučeja Václav 3:1
Duben Němec Martin Sc:3
Duben Přeček Martin 3:2
Duben Brynda Pavel 1:3 1
Duben Satke Tomáš 0:3
Duben Tesař Martin 1:3
Březen Lerch Ivan 3:0
Březen Mohyla Emil 3:2
Březen Kříbek Jarda 3:2
Březen Šeděnka Milan 3:2
Březen Bartosz Tomáš 3:1
Únor Kučeja Václav 3:0
Únor Gaura Jiří 3:2
Únor Matějašek David 3:0
Únor Hubert Lukáš 3:0
Únor Šrámek Fredy 3:1
Leden Hamřík Milan 3:0
Leden Hvolka Tomáš 0:3
Leden Richtár Dušan 1:3
Leden Černý Martin 1:3
Leden Bartusek Jirka 2:3
Prosinec Bartosz Tomáš 1:3
Prosinec Grigar Martin 3:2
Prosinec Kříbek Jarda 3:0
Prosinec Riger Stanislav 3:1
Prosinec Šeděnka Milan 2:3
Listopad Žváček Jiří 3:2
Listopad Krišica Petr 3:2
Listopad Apl Roman 3:1
Listopad Zrasták Robert 3:2
Listopad Wolf Sebastian 0:3
Říjen Koutný Jakub 3:0
Říjen Střondala Tomáš 3:0
Říjen Kříbek Jarda 2:3
Říjen Kašpar Luděk 3:1
Září Raška Petr 3:0
Září Krejčová Hana 3:0
Září Ludvík Pavel 3:1
Září Holubec Jaromír 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hájek Jiří 3:1
Červen Špánik Adam 3:Sc
Červen Papřok Ondřej 3:1
Červen Gorecki Pavel 3:1
Květen Binek Zdenek 3:0
Květen Kašprišin David 3:0
Květen Grygar Jiri 3:0
Květen Šandová (Myšková) Hana 3:0
Duben Langer Michaela 3:1
Duben Kříbek Jarda 0:3
Duben Bělíčková Petra 3:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání