F2823df5f85eb5c3b2ff59e250790d20f3eef3ac_small

Satke Tomáš

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 34 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 45 24 21 5 53.33%
2012/2013 46 25 21 0 54.35%
2011/2012 44 25 19 5 56.82%
2010/2011 28 22 6 0 78.57%
Celkem: 163 96 67 10 58.90%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kubíček Aleš 1:3
Červen Richtár Dušan 0:3
Červen Badalová Veronika 3:2
Červen Němec Martin 3:0
Červen Hošek Pavel 0:3 3
Květen Ujfaluši Marcel 2:3 1
Květen Jašek Jakub 3:0
Květen Hošek Pavel 3:1 2
Květen Kubíček Michal 0:3
Květen Juráň David 0:3
Duben Přeček Martin 3:0
Duben Tesař Martin 3:0 1
Duben Němec Martin 3:0
Duben Nesladek Petr 3:0
Duben Brynda Pavel 3:1
Březen Černý Martin 3:Sc 1
Březen Richtár Dušan 1:3
Březen Badalová Veronika 3:Sc 1
Březen Fabián Dalibor 3:0
Březen Wolf Sebastian 3:1
Únor Holuša Marek Sc:3 2
Únor Kubíček Michal Sc:3 1
Únor Kratochvíl Michal Sc:3 1
Únor Wrona Tomáš Sc:3 2
Únor Hlisnikovský Petr Sc:3 1
Leden Juráň David 1:3
Leden Štěpař Jaroslav 2:3
Leden Wrona Tomáš 3:Sc 2
Leden Ujfaluši Marcel 0:3
Prosinec Kubíček Aleš 1:3
Prosinec Wrona Tomáš 2:3
Prosinec Kubíček Michal 3:2 1
Prosinec Štěpař Jaroslav 3:2 1
Listopad Juráň David 3:1 1
Listopad Štěpař Jaroslav 3:1
Listopad Wrona Tomáš 1:3 2
Listopad Fabián Dalibor 3:Sc
Říjen Juráň David 2:3 2
Říjen Ujfaluši Marcel 3:Sc 1
Říjen Wrona Tomáš 1:3 1
Říjen Vojtovič Daniel 3:2 2
Září Ujfaluši Marcel 0:3
Září Juráň David 3:2 2
Září Štěpař Jaroslav 3:1
Září Kratochvíl Michal 3:2 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mihulová Klára 3:Sc 2
Červen Hošek Pavel 3:1
Červen Juráň David 2:3
Červen Ujfaluši Marcel 2:3
Červen Štěpař Jaroslav 1:3
Květen Wrona Tomáš 3:1
Květen Kratochvíl Michal 3:0 2
Květen Ujfaluši Marcel 0:3
Květen Štěpař Jaroslav 3:1
Květen Juráň David 3:2
Duben Fabián Dalibor 3:0
Duben Kubíček Aleš 3:0
Duben Štěpař Jaroslav 2:3
Duben Kočvara Jan 3:2
Březen Juráň David 1:3
Březen Mihulová Klára 2:3
Březen Kratochvíl Michal 0:3 2
Březen Ujfaluši Marcel 0:3
Březen Štěpař Jaroslav 1:3
Únor Kubíček Michal 3:1
Únor Jašek Jakub 3:Sc
Únor Kratochvíl Michal 0:3
Únor Štěpař Jaroslav 3:2
Únor Ujfaluši Marcel 1:3
Leden Fabián Dalibor 2:3
Leden Ujfaluši Marcel 3:2
Leden Štift David 3:1
Leden Štěpař Jaroslav 1:3
Leden Kratochvíl Michal 3:2 3
Prosinec Kočvara Jan 3:2
Prosinec Štift David 3:1 2
Prosinec Štěpař Jaroslav 3:2
Prosinec Ujfaluši Marcel 1:3
Prosinec Mihulová Klára 1:3
Listopad Hvolka Tomáš 3:1
Listopad Kočvara Jan 1:3
Listopad Sikora Radim 3:1 1
Listopad Juráň David 3:2 2
Říjen Fabián Dalibor 3:0 2
Říjen Kubíček Aleš 3:0 2
Říjen Kubíček Michal 2:3
Říjen Štěpař Jaroslav 0:3
Září Trojka Aleš 3:0 1
Září Juráň David 3:1 2
Září Sikora Radim 1:3
Září Kratochvíl Michal 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kočvara Jan 3:Sc
Červen Fleško Jaroslav 2:3
Červen Drga Radim 3:Sc 1
Červen Sikora Radim Sc:3
Červen Štift David 0:3
Květen Prucek Milan 3:Sc
Květen Kubíček Michal 2:3
Květen Kubíček Aleš 3:0 2
Květen Jašek Jakub 3:2 2
Duben Hartmann Silvie 3:Sc 1
Duben Fleško Jaroslav 1:3
Duben Brynda Pavel 1:3 1
Duben Sikora Radim 2:3
Duben Juráň David 3:1 1
Březen Prucek Milan 3:Sc
Březen Grigar Martin 3:Sc
Březen Trojka Aleš 0:3 1
Březen Riger Stanislav 3:2 1
Březen Juráň David 1:3
Únor Prucek Milan Sc:3 1
Únor Krejčí Miroslav Sc:3 1
Únor Marek Roman Sc:3 1
Únor Štift David Sc:3 2
Leden Juráň David 3:2 2
Leden Brynda Pavel 3:1
Leden Hartmann Silvie 3:1
Leden Grigar Martin 3:0
Prosinec Sobek Tomáš 2:3 1
Prosinec Staviarsky Miroslav 3:Sc
Prosinec Štift David 1:3 2
Prosinec Krkoška Libor 3:2
Prosinec Fleško Jaroslav 3:1
Listopad Kubíček Michal 1:3
Listopad Staviarsky Miroslav 3:0
Listopad Bergel Pavel 3:1
Listopad Sikora Radim 3:1 1
Říjen Hartmann Silvie 3:1 1
Říjen Kočvara Jan 0:3
Říjen Fleško Jaroslav 1:3
Říjen Sobek Tomáš 1:3
Září Švidrnoch Marek 3:1
Září Holuša Petr 3:1
Září Farník Michal 3:1 1
Září Medek Petr 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Zvěřinský Martin 2:3
Červen Fabián Dalibor 2:3 2
Červen Štěpař Jaroslav 0:3
Červen Vlček Michal 3:1 1
Květen Trojka Aleš 3:2 1
Květen Tesař Martin 3:Sc
Květen Mohyla Emil 3:2 1
Květen Hvolka Tomáš 3:0 2
Duben Kratochvíl Michal 3:1 2
Duben Juráň David 3:0
Duben Nesrsta Petr 3:0 1
Duben Farník Michal 3:0
Březen Konečný Kamil 3:1
Březen Vojtovič Daniel 3:0 1
Březen Mohyla Emil 3:1 1
Březen Slunský Petr 3:Sc
Únor Mechelová Gabriela 3:0 2
Únor Ječmínek Martin 3:0
Únor Dehner Marcel 3:0 2
Únor Vrága Lukáš 3:0
Leden Kovář David 3:2 1
Leden Mikeska Karel 3:0 1
Leden Kratochvíl Michal 0:3 2
Leden Jaššo Petr 3:Sc
Listopad Mohyla Emil 1:3 1
Listopad Kratochvíl Michal 0:3 2
Listopad Frantová Lenka 3:0
Listopad Adámek David 3:0 1