Avatars_small

Prucek Milan

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 10 let
Úroveň hráč 3.republikové ligy
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2011/2012 41 19 20 11 46.34%
2010/2011 36 20 16 3 55.56%
2009/2010 17 14 3 0 82.35%
Celkem: 94 53 39 14 56.38%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Bergel Pavel 3:0
Červen Kubíček Michal Sc:3
Červen Bartosz Tomáš 3:Sc
Červen Riger Stanislav Sc:Sc
Květen Satke Tomáš Sc:3
Květen Kubíček Aleš 3:2
Květen Jašek Jakub 2:3
Květen Kubíček Michal 3:1
Duben Medek Petr 3:0
Duben Hubert Lukáš 3:0
Duben Kubíček Aleš 3:0
Duben Grigar Martin 3:Sc
Březen Satke Tomáš Sc:3
Březen Trojka Aleš Sc:3
Březen Juráň David Sc:3
Březen Grigar Martin Sc:3
Březen Riger Stanislav Sc:3 1
Únor Štift David 1:3 1
Únor Satke Tomáš 3:Sc 1
Únor Krejčí Miroslav 1:3
Únor Marek Roman 1:3
Leden Krejčí Miroslav 1:3
Leden Kočvara Jan Sc:3
Leden Mutina Jan 0:3
Leden Ujfaluši Marcel Sc:3
Prosinec Marek Roman 3:1
Prosinec Grigar Martin 3:2
Prosinec Kočvara Jan 3:Sc
Prosinec Fabián Dalibor 1:3
Listopad Trojka Aleš 3:0
Listopad Juráň David 3:1
Listopad Fleško Jaroslav 3:1
Listopad Kratochvíl Michal 3:Sc 2
Říjen Mutina Jan 0:3
Říjen Brynda Pavel 3:1
Říjen Wolf Sebastian Sc:Sc
Říjen Fabián Dalibor 3:1
Září Ujfaluši Marcel 1:3
Září Marek Roman 3:2
Září Holinka Pavel 2:3
Září Oswald Pavel 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Holinka Pavel 3:1
Červen Ujfaluši Marcel Sc:3
Červen Oswald Pavel 1:3
Červen Wolf Sebastian Sc:3
Květen Sládeček Pavel 0:3
Květen Ujfaluši Marcel 2:3
Květen Mutina Jan 1:3
Květen Marek Roman Sc:3
Duben Zvěřinský Martin 3:1
Duben Marek Roman 2:3
Duben Holinka Pavel 3:Sc
Duben Hartmann Silvie 3:0
Březen Štěpař Jaroslav 2:3
Březen Ujfaluši Marcel 1:3
Březen Štift David 3:0 1
Březen Oswald Pavel 2:3
Únor Drga Radim 3:1
Únor Fabián Dalibor 3:0
Únor Trojka Aleš 3:1
Únor Mihulová Klára 3:Sc
Únor Grigar Martin 3:0
Leden Medek Pavel 3:Sc
Leden Holinka Pavel 2:3
Leden Vlček Dobroslav 1:3
Leden Oswald Pavel 1:3
Leden Ujfaluši Marcel 1:3
Listopad Kočvara Jan 3:1
Listopad Štift David 3:1
Listopad Hvolka Tomáš 3:1
Listopad Koutný Jakub 3:0
Listopad Grigar Martin 3:1
Říjen Marek Roman 2:3 1
Říjen Kyjovský Čeněk 3:0
Říjen Kubíček Michal 3:0
Říjen Nesrsta Petr 3:0
Říjen Farník Michal 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Rohun Patrik 3:Sc
Červen Holinka Pavel 2:3
Červen Krejčí Miroslav 3:1
Červen Grigar Martin 3:1
Květen Kočvara Jan 3:1
Květen Wolf Sebastian 3:Sc
Květen Fleško Jaroslav 3:1
Květen Sobek Tomáš 3:1
Duben Medek Pavel 3:2
Duben Wolf Sebastian 3:1
Duben Oswald Pavel 1:3
Duben Mihulová Klára 3:Sc
Březen Kočvara Jan 3:1
Březen Zvěřinský Martin 1:3
Březen Ovčačík Martin 3:0
Březen Vitasek Petr 3:0
Březen Frnka Viktor 3:0