3cced50e8844f9804b7ce6b65fa0f9ffd6369343_small

Štěpař Jaroslav

Skupina Mistři 2A
Pohlaví muž
Věk 37 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 3 3 0 0 100.00%
2014/2015 42 22 20 4 52.38%
2013/2014 46 29 16 1 63.04%
2012/2013 47 27 19 1 57.45%
2011/2012 36 20 16 1 55.56%
2010/2011 34 20 14 1 58.82%
2009/2010 35 24 11 1 68.57%
Celkem: 243 145 96 9 59.67%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Rucký Daniel
Listopad Mrňka Michal 3:0
Listopad Kantor Martin
Listopad Stypa Kamil 3:1
Listopad Šeděnka Milan 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kubíček Michal 2:3
Červenec / Srpen Hlisnikovský Petr 3:2
Červenec / Srpen Tesař Martin 3:0
Červenec / Srpen Fabián Dalibor 3:0
Červen Kubíček Aleš 0:3
Červen Ujfaluši Marcel 0:3
Červen Kubíček Michal 3:0
Červen Juráň David 1:3
Květen Juráň David 2:3
Květen Klimek Lukáš 3:2 1
Květen Wrona Tomáš 3:1
Květen Ujfaluši Marcel 1:3
Květen Kubíček Aleš 2:3
Duben Kubíček Michal 3:2
Duben Badalová Veronika 3:2
Duben Ujfaluši Marcel 3:2
Duben Juráň David 1:3
Březen Wrona Tomáš 3:0
Březen Kubíček Aleš 3:0 2
Březen Ujfaluši Marcel 2:3
Březen Juráň David 1:3
Únor Ujfaluši Marcel 3:2
Únor Kubíček Michal 2:3
Únor Kubíček Aleš 1:3
Únor Hlisnikovský Petr 3:2
Leden Juráň David 3:0
Leden Ujfaluši Marcel 3:1 1
Leden Holuša Marek 3:Sc
Leden Kubíček Aleš 2:3 1
Prosinec Holuša Marek 3:0
Prosinec Brynda Pavel 3:0
Prosinec Šimeček Petr 3:0
Prosinec Badalová Veronika 3:0
Listopad Vojtovič Daniel 3:1
Listopad Ujfaluši Marcel 2:3
Listopad Hálek David 0:3
Listopad Holuša Marek 3:2
Listopad Juráň David 2:3
Září Ujfaluši Marcel Sc:3
Září Vojtovič Daniel Sc:3
Září Wrona Tomáš Sc:3
Září Juráň David Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Wrona Tomáš 3:1
Červen Vojtovič Daniel 3:2
Červen Ujfaluši Marcel 1:3 2
Červen Sikora Miroslav 3:1
Červen Juráň David 2:3
Květen Sikora Miroslav 1:3
Květen Richtár Dušan 3:1
Květen Kubíček Aleš 3:0
Květen Vojtovič Daniel 2:3
Květen Wrona Tomáš 3:0
Duben Šimeček Petr 3:1
Duben Holuša Marek 3:1
Duben Hošek Pavel 3:0
Duben Kubíček Michal 3:2
Duben Richtár Dušan 3:1
Březen Wrona Tomáš 2:3
Březen Ujfaluši Marcel 3:1 4
Březen Juráň David 1:3
Březen Kubíček Michal 3:2
Březen Vojtovič Daniel 2:3 1
Únor Němec Martin 3:Sc
Únor Ujfaluši Marcel 2:3
Únor Vojtovič Daniel 3:1
Únor Juráň David 2:3
Únor Kubíček Aleš 3:2
Leden Ujfaluši Marcel 3:1
Leden Satke Tomáš 3:2
Leden Juráň David 1:3
Leden Wrona Tomáš 3:0
Prosinec Kubíček Michal 2:3 3
Prosinec Kubíček Aleš 3:0
Prosinec Satke Tomáš 2:3 1
Prosinec Wrona Tomáš 3:1 2
Listopad Fabián Dalibor 3:1
Listopad Satke Tomáš 1:3
Listopad Juráň David 3:2 2
Listopad Wrona Tomáš 3:1 1
Říjen Hlisnikovský Petr 3:0
Říjen Kubíček Aleš 3:1
Říjen Kratochvíl Michal 3:2
Říjen Fabián Dalibor 3:2 2
Říjen Hošek Pavel 3:1
Září Kratochvíl Michal Sc:Sc 1
Září Ujfaluši Marcel 0:3
Září Satke Tomáš 1:3
Září Juráň David 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Ujfaluši Marcel 1:3
Červen Mihulová Klára 3:0
Červen Hošek Pavel 3:2
Červen Juráň David 3:1
Červen Satke Tomáš 3:1
Květen Juráň David 2:3 1
Květen Wrona Tomáš 3:1
Květen Kratochvíl Michal 3:1
Květen Satke Tomáš 1:3
Květen Ujfaluši Marcel 2:3
Duben Kočvara Jan Sc:Sc
Duben Fabián Dalibor 3:0
Duben Satke Tomáš 3:2
Duben Kubíček Aleš 3:0
Březen Ujfaluši Marcel 0:3
Březen Juráň David 3:2 1
Březen Mihulová Klára 0:3
Březen Kratochvíl Michal 0:3 2
Březen Satke Tomáš 3:1
Únor Ujfaluši Marcel 1:3
Únor Kratochvíl Michal 2:3
Únor Kubíček Michal 3:1
Únor Satke Tomáš 2:3
Únor Jašek Jakub 3:1
Leden Ujfaluši Marcel 0:3
Leden Kratochvíl Michal 3:2
Leden Fabián Dalibor 3:1
Leden Satke Tomáš 3:1
Leden Štift David 3:1
Prosinec Mihulová Klára 3:1
Prosinec Ujfaluši Marcel 0:3
Prosinec Štift David 2:3
Prosinec Satke Tomáš 2:3
Prosinec Kočvara Jan 3:2
Listopad Ujfaluši Marcel 2:3
Listopad Kratochvíl Michal 3:2
Listopad Štift David 1:3 1
Listopad Kubíček Michal 3:1
Listopad Mihulová Klára 3:2
Říjen Kubíček Michal 3:2
Říjen Fabián Dalibor 3:1
Říjen Satke Tomáš 3:0
Říjen Kubíček Aleš 3:2 1
Září Mihulová Klára 0:3
Září Kočvara Jan 2:3 2
Září Fabián Dalibor 0:3
Září Štift David 3:0 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hubert Lukáš 3:0
Červen Oswald Pavel 3:Sc
Červen Kubíček Aleš 2:3
Červen Juráň David 0:3
Červen Mohyla Emil 3:1
Duben Kočvara Jan 3:0
Duben Trojka Aleš 3:Sc
Duben Drga Radim 3:0
Březen Marek Roman 2:3
Březen Štift David 3:2 1
Březen Mutina Jan 0:3
Březen Ujfaluši Marcel 0:3
Únor Ujfaluši Marcel 0:3
Únor Oswald Pavel 3:2
Únor Kočvara Jan 3:0
Únor Mutina Jan 0:3
Leden Fabián Dalibor 1:3
Leden Kratochvíl Michal 3:1
Leden Štift David 3:1 1
Leden Oswald Pavel 2:3
Prosinec Mutina Jan 0:3
Prosinec Oswald Pavel 3:Sc
Prosinec Krejčí Miroslav 2:3
Prosinec Ujfaluši Marcel 1:3
Listopad Kočvara Jan 3:1
Listopad Krejčí Miroslav 0:3
Listopad Štift David 3:1 1
Listopad Brynda Pavel 3:2
Říjen Trojka Aleš 2:3
Říjen Švidrnoch Marek 3:0
Říjen Grigar Martin 3:0
Říjen Kubíček Michal 3:2
Září Fleško Jaroslav 3:2
Září Štift David 3:2 1
Září Krejčí Miroslav 1:3
Září Wolf Sebastian Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Fabián Dalibor 3:1
Červen Satke Tomáš 3:0
Červen Vlček Michal 3:0
Červen Zvěřinský Martin 3:2
Květen Holinka Pavel 3:2
Květen Drga Radim Sc:3
Květen Brynda Pavel 3:1
Květen Krejčí Miroslav 3:1
Duben Vlček Michal 3:Sc
Duben Hvolka Tomáš 3:1 1
Duben Wolf Sebastian 1:3
Duben Fleško Jaroslav 3:2
Duben Kočvara Jan 1:3
Březen Štift David 3:1 1
Březen Ujfaluši Marcel 0:3
Březen Prucek Milan 3:2
Březen Oswald Pavel 1:3
Únor Krejčí Miroslav 3:1
Únor Marek Roman 2:3
Únor Holinka Pavel 3:2
Únor Zvěřinský Martin 2:3
Leden Mutina Jan 0:3
Leden Sládeček Pavel 0:3
Leden Zvěřinský Martin 3:1
Leden Klímek Lumír 0:3
Listopad Holinka Pavel 3:2
Listopad Hálek David 3:Sc
Listopad Krejčí Miroslav 3:Sc
Listopad Fleško Jaroslav 3:0
Listopad Klímek Lumír 0:3
Říjen Ujfaluši Marcel 1:3
Říjen Krejčí Miroslav 3:2
Říjen Sládeček Pavel 1:3
Říjen Mutina Jan 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Ujfaluši Marcel 3:2
Červen Šichnárek Jakub 0:3
Červen Klímek Lumír 1:3
Červen Sládeček Pavel 0:3
Červen Mutina Jan 0:3
Květen Zvěřinský Martin 3:1
Květen Oswald Pavel 2:3
Květen Mutina Jan 0:3
Květen Krejčí Miroslav 3:2
Duben Vavřička Karel 3:Sc
Duben Fleško Jaroslav 3:2 1
Duben Ujfaluši Marcel 0:3
Duben Holinka Pavel 2:3 2
Březen Grigar Martin 3:0
Březen Kubíček Michal 3:0
Březen Kubínek David 3:0
Březen Samek Petr 3:0
Březen Sobek Tomáš 3:1
Únor Trojka Aleš 3:2
Únor Holinka Pavel 2:3
Únor Mihulová Klára 3:2 1
Únor Kočvara Jan 3:0
Únor Wolf Sebastian 3:0
Leden Badalová Veronika 3:0 1
Leden Ovčačík Martin 3:0
Leden Jaššo Petr 3:0
Leden Děrgel Ivo 3:0
Listopad Klimša Ladislav 3:0
Listopad Vavřička Karel 3:1
Listopad Ujfaluši Marcel 1:3 1
Listopad Pešl Vladan Sc:3
Říjen Děrgel Ivo 3:Sc
Říjen Novák Dalibor 3:0
Říjen Drga Radim 3:0
Říjen Mihulová Klára 3:2 1