Avatars_small

Klímek Lumír

Skupina D-Tour
Pohlaví muž
Věk 50 let
Úroveň hráč 2.republikové ligy
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2010/2011 33 23 10 1 69.70%
2009/2010 20 12 8 0 60.00%
Celkem: 53 35 18 1 66.04%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 0 0 0 0 0.00%
2018/2019 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Sládeček Pavel 3:Sc
Červen Štift David 3:1
Červen Mutina Jan 1:3
Červen Marek Roman 3:0
Květen Fleško Jaroslav 3:0
Květen Štift David 3:0 1
Květen Zvěřinský Martin 3:0
Květen Oswald Pavel 3:1
Duben Mutina Jan 0:3
Duben Ujfaluši Marcel Sc:3
Duben Oswald Pavel 3:0
Duben Sládeček Pavel 0:3
Březen Mutina Jan 0:3
Březen Marek Roman 3:0
Březen Sládeček Pavel 1:3
Březen Zvěřinský Martin 3:1
Únor Oswald Pavel 3:2
Únor Mutina Jan 0:3
Únor Sládeček Pavel 1:3
Únor Ujfaluši Marcel 3:0
Leden Zvěřinský Martin 3:0
Leden Mutina Jan 2:3 1
Leden Štěpař Jaroslav 3:0
Leden Sládeček Pavel 0:3
Listopad Krejčí Miroslav 3:Sc
Listopad Štěpař Jaroslav 3:0
Listopad Fleško Jaroslav 3:Sc
Listopad Hálek David 3:Sc
Listopad Holinka Pavel 3:0
Říjen Hvolka Tomáš 3:0
Říjen Slunský Petr 3:0
Říjen Medek Petr 3:0
Říjen Štift David 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Šichnárek Jakub 0:3
Červen Mutina Jan 1:3
Červen Štěpař Jaroslav 3:1
Červen Ujfaluši Marcel 3:0
Červen Sládeček Pavel 2:3
Květen Šichnárek Jakub 0:3
Květen Sládeček Pavel 1:3
Květen Ujfaluši Marcel 3:1
Květen Rohun Patrik 3:Sc
Květen Holinka Pavel 3:0
Duben Mutina Jan 1:3
Duben Šichnárek Jakub 0:3
Duben Sládeček Pavel 0:3
Duben Krejčí Miroslav 3:0
Duben Rohun Patrik 3:Sc
Březen Ujfaluši Marcel 3:0
Březen Krejčí Miroslav 3:0
Březen Holinka Pavel 3:1
Březen Sikora Radim 3:Sc
Březen Vavřička Karel 3:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání