44e9062abfd4e6983158a39d7e321d554f3722b1_small

Sládeček Pavel

Skupina Mistři 1A
Pohlaví muž
Věk 60 let
Úroveň hráč 1.republikové ligy
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2010/2011 33 28 5 4 84.85%
2009/2010 32 25 6 1 78.13%
Celkem: 65 53 11 5 81.54%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Klímek Lumír Sc:3
Červen Marek Roman Sc:3
Červen Mutina Jan Sc:3
Červen Štift David Sc:3
Květen Prucek Milan 3:0
Květen Marek Roman 3:2
Květen Mutina Jan 3:2
Květen Ujfaluši Marcel 3:2
Duben Ujfaluši Marcel 3:0
Duben Oswald Pavel 3:0
Duben Mutina Jan 3:1
Duben Klímek Lumír 3:0
Březen Zvěřinský Martin 3:2
Březen Mutina Jan 3:2
Březen Klímek Lumír 3:1
Březen Marek Roman 3:1
Únor Ujfaluši Marcel 3:Sc
Únor Oswald Pavel 3:1
Únor Klímek Lumír 3:1
Únor Mutina Jan 3:1
Leden Štěpař Jaroslav 3:0
Leden Mutina Jan 3:0
Leden Zvěřinský Martin 3:Sc
Leden Klímek Lumír 3:0
Listopad Medek Pavel 3:0
Listopad Mutina Jan 3:2 2
Listopad Zvěřinský Martin 3:0
Listopad Ujfaluši Marcel 3:Sc
Listopad Špalek Jarda 3:Sc
Říjen Ujfaluši Marcel 3:0
Říjen Mutina Jan 0:3 2
Říjen Štěpař Jaroslav 3:1
Říjen Krejčí Miroslav 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Klímek Lumír 3:2
Červen Mutina Jan 3:Sc
Červen Ujfaluši Marcel 3:1
Červen Šichnárek Jakub 0:3
Červen Štěpař Jaroslav 3:0
Květen Holinka Pavel 3:1
Květen Ujfaluši Marcel 3:0
Květen Šichnárek Jakub 0:3
Květen Rohun Patrik 3:2
Květen Klímek Lumír 3:1
Duben Rohun Patrik 3:0
Duben Šichnárek Jakub 1:3
Duben Mutina Jan 3:0
Duben Klímek Lumír 3:0
Duben Krejčí Miroslav 3:0
Březen Střelec Kvido 3:1
Březen Mutina Jan 2:3
Březen Bajgar Tomáš 3:Sc
Březen Rohun Patrik 3:2
Březen Šichnárek Jakub 0:3
Únor Rohun Patrik 3:2
Únor Krejčí Miroslav 3:0
Únor Grigar Martin 3:Sc
Únor Fleško Jaroslav 3:0
Leden Rozsypal Jan 3:0
Leden Drga Radim 3:Sc
Leden Trojka Aleš 3:0
Leden Wolf Sebastian 3:0
Listopad Sikora Radim 3:1
Listopad Slunský Petr 3:0
Listopad Mutina Jan 1:3 2
Listopad Grigar Martin Sc:Sc