Avatars_small

Krejčí Miroslav


hra se mnou je fantastický zážitek !!!

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 52 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2011/2012 40 21 19 0 52.50%
2010/2011 35 15 20 5 42.86%
2009/2010 30 16 13 1 53.33%
Celkem: 105 52 52 6 49.52%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Fabián Dalibor 2:3
Červen Mutina Jan 1:3 1
Červen Ujfaluši Marcel 1:3
Červen Kratochvíl Michal 3:1
Květen Ujfaluši Marcel 3:2
Květen Drga Radim 3:0
Květen Kočvara Jan 1:3
Květen Mutina Jan 0:3
Duben Ujfaluši Marcel 1:3
Duben Oswald Pavel 3:Sc
Duben Štift David 3:2 21
Duben Mutina Jan 0:3
Březen Oswald Pavel 2:3
Březen Kratochvíl Michal 3:0
Březen Fabián Dalibor 2:3
Březen Kočvara Jan 3:1
Únor Marek Roman 2:3
Únor Satke Tomáš 3:Sc 1
Únor Štift David 1:3 1
Únor Prucek Milan 3:1
Leden Prucek Milan 3:1
Leden Ujfaluši Marcel 0:3
Leden Kočvara Jan 2:3 2
Leden Mutina Jan 0:3 1
Prosinec Oswald Pavel 3:Sc
Prosinec Mutina Jan 0:3 1
Prosinec Štěpař Jaroslav 3:2
Prosinec Ujfaluši Marcel 1:3
Listopad Brynda Pavel 3:0
Listopad Štěpař Jaroslav 3:0
Listopad Štift David 3:Sc
Listopad Kočvara Jan 3:0
Říjen Ujfaluši Marcel 0:3
Říjen Oswald Pavel 0:3
Říjen Marek Roman 3:0
Říjen Štift David 3:0 1
Září Štěpař Jaroslav 3:1
Září Wolf Sebastian 0:3
Září Štift David 3:Sc
Září Fleško Jaroslav 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hvolka Tomáš 3:0
Červen Sobek Tomáš 3:1
Červen Hubert Lukáš 2:3
Červen Minkovič David 1:3
Květen Brynda Pavel 3:1
Květen Holinka Pavel 1:3
Květen Drga Radim 0:3
Květen Štěpař Jaroslav 1:3
Duben Kubínek David 3:0
Duben Mihulová Klára 3:1
Duben Tesař Martin 3:1
Duben Fabián Dalibor 3:2
Duben Štift David 1:3 1
Březen Hartmann Silvie 1:3
Březen Kočvara Jan 3:2
Březen Grigar Martin 3:0
Březen Brynda Pavel 3:1
Únor Zvěřinský Martin 2:3 5
Únor Štěpař Jaroslav 1:3
Únor Marek Roman 2:3 10
Únor Holinka Pavel 0:3
Leden Hvolka Tomáš 3:1
Leden Kočvara Jan 1:3
Leden Štift David 3:0
Leden Wolf Sebastian 3:0
Leden Fabián Dalibor 3:1
Listopad Fleško Jaroslav Sc:3
Listopad Holinka Pavel Sc:3
Listopad Štěpař Jaroslav Sc:3
Listopad Hálek David 3:Sc
Listopad Klímek Lumír Sc:3
Říjen Štěpař Jaroslav 2:3
Říjen Mutina Jan 0:3
Říjen Ujfaluši Marcel 0:3
Říjen Sládeček Pavel Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Holinka Pavel 0:3
Červen Grigar Martin 3:0
Červen Rohun Patrik 3:Sc
Červen Prucek Milan 1:3
Květen Zvěřinský Martin 3:2
Květen Mutina Jan 1:3
Květen Oswald Pavel 3:2
Květen Štěpař Jaroslav 2:3
Duben Rohun Patrik 0:3
Duben Klímek Lumír 0:3
Duben Sládeček Pavel 0:3
Duben Mutina Jan Sc:Sc
Duben Šichnárek Jakub 0:3 1
Březen Sikora Radim 3:0
Březen Vavřička Karel 3:0
Březen Holinka Pavel 3:0
Březen Ujfaluši Marcel 3:2
Březen Klímek Lumír 0:3
Únor Fleško Jaroslav 3:0
Únor Sládeček Pavel 0:3
Únor Rohun Patrik 1:3
Únor Grigar Martin 3:1
Leden Slunský Petr 3:1
Leden Kočvara Jan 3:1
Leden Střelec Kvido 2:3
Leden Ujfaluši Marcel 1:3 1
Listopad Rozsypal Jan 3:0
Listopad Drga Radim 3:1
Listopad Fajnor Tomáš 3:1
Listopad Jaššo Petr 3:0 1