Avatars_small

Jaššo Petr

Skupina Nadšenci 1C
Pohlaví muž
Věk 31 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 48 13 34 26 27.08%
2014/2015 14 1 13 10 7.14%
2013/2014 38 17 21 8 44.74%
2012/2013 16 6 10 4 37.50%
2011/2012 16 1 15 14 6.25%
2010/2011 34 11 23 8 32.35%
2009/2010 28 6 22 2 21.43%
Celkem: 194 55 138 72 28.35%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Střondala Tomáš Sc:3
Červenec / Srpen Malečíková Jaroslava Sc:3
Červenec / Srpen Brožek Václav Sc:3
Červenec / Srpen Žák Igor Sc:3
Červenec / Srpen Jeřábek Libor Sc:3
Červen Vašíček Petr Sc:Sc
Červen Brožek Václav Sc:3
Červen Lerch Ivan 3:Sc
Červen Dolkoš Dominik 3:Sc
Květen Mikesková Adéla Sc:3
Květen Tesař Petr Sc:3
Květen Lampa Tomáš Sc:3
Květen Jeřábek Libor 1:3
Duben Žák Igor Sc:3
Duben Mikesková Adéla Sc:3
Duben Dolkoš Dominik Sc:3
Duben Fiala Lukáš Sc:3
Duben Vašíček Petr Sc:3
Březen Bělíčková Petra Sc:3
Březen Krejcha Martin Sc:3
Březen Demian Matúš Sc:3
Březen Lerch Ivan Sc:3
Únor Bělíčková Petra Sc:3
Únor Žák Igor 1:3
Únor Bystřičan Jiří Sc:3
Únor Mikesková Adéla 3:Sc
Leden Fiala Lukáš 3:Sc
Leden Vaněček Tomáš 3:0
Leden Tesař Petr 3:0
Prosinec Koprajda Michal Sc:3
Prosinec Malečíková Jaroslava Sc:3
Prosinec Vašíček Petr Sc:3
Prosinec Ryšavý Filip Sc:3 3
Prosinec Malý Milan Sc:3
Listopad Střondala Tomáš 0:3
Listopad Apl Roman 3:Sc
Listopad Mikesková Adéla 3:1
Listopad Šlachta Michal 0:3
Říjen Koprajda Michal 3:Sc
Říjen Žák Igor 3:1
Říjen Pácl Petr 2:3 1
Říjen Malý Milan 1:3
Říjen Vašíček Petr 3:0
Září Pácl Petr 1:3
Září Harastej Luboš 3:Sc
Září Bělíčková Petra 3:Sc
Září Kovaříková Jana 0:3
Září Ryšavý Filip 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Bělíčková Petra Sc:3
Prosinec Linzer Kamila Sc:3
Prosinec Langrová Pavlína Sc:3
Prosinec Raška Štěpán Sc:3
Listopad Gorecki Petr Sc:3
Listopad Ludvík Pavel 3:Sc
Listopad Binek Zdenek Sc:3
Říjen Střondala Tomáš 0:3
Říjen Nový Jan 0:3
Říjen Bělíčková Petra Sc:3
Září Sikora Jiří Sc:3
Září Krejcha Martin Sc:3
Září Malý Milan Sc:3
Září Balus Pavel 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Beneš Vojtěch 3:Sc
Červen Bystřičan Jiří 0:3 1
Červen Krejcha Martin 3:2
Červen Šrámek Fredy 0:3
Květen Krejčová Hana 3:2
Květen Hrudová Iva 3:0
Květen Harastej Luboš 3:Sc
Květen Jüttnerová Sandra 1:3 1
Duben Raška Štěpán Sc:3
Duben Bělíčková Petra 3:2 2
Duben Langrová Pavlína 3:1
Březen Pořízka Luděk Sc:3
Březen Gabzdyl Zbigniew Sc:3
Březen Grygar Jiri 3:Sc
Únor Hýža David 3:0
Únor Hamříková Jarmila 0:3
Únor Šandová (Myšková) Hana 2:3
Únor Beneš Vojtěch 0:3
Leden Langrová Pavlína 3:2
Leden Sochor Tomáš Sc:3
Leden Rechtoris David 0:3 2
Leden Pětroš Vojtěch 3:1
Prosinec Štefaník Martin Sc:3
Prosinec Raška Štěpán Sc:3
Prosinec Harastej Luboš 3:Sc
Prosinec Kantor Martin 0:3
Listopad Kružík Jakub 3:0
Listopad Krejčová Hana 0:3
Listopad Hamříková Jarmila 3:1
Listopad Rechtoris David 0:3
Říjen Weber Michal Sc:3 2
Říjen Harastej Luboš 3:2 1
Říjen Šesták Lukáš 3:Sc
Říjen Malý Milan 0:3
Září Mach Vladimír Sc:3 2
Září Šeděnka Milan 0:3
Září Kučeja Václav 0:3
Září Weber Michal 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Adámek David Sc:3
Červen Richtár Dušan Sc:3
Červen Riegel Jiří Sc:3
Květen Špánik Adam 0:3
Květen Malečíková Jaroslava 0:3
Květen Zobal Martin Sc:3
Duben Raška Petr 1:3 2
Duben Hrudová Iva 3:Sc
Duben Riger Břetislav 0:3 1
Duben Jančar Tomáš 3:0
Březen Vašíček Petr 3:Sc
Březen Jüttnerová Sandra 3:2 1
Březen Langrová Pavlína 3:1
Únor Zobal Martin 1:3 2
Únor Riegel Jiří 3:0 2
Únor Grygar Jiri 2:3 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Malečíková Jaroslava Sc:3
Prosinec Peroutík Jiří Sc:3 1
Prosinec Hasmanda Robert Sc:3
Prosinec Kašparová Linda Sc:3
Listopad Strachala David Sc:3
Listopad Langer Petr Sc:3 1
Listopad Forgačová Aneta Sc:3
Listopad Vašíček Petr Sc:3
Říjen Mořkovský Vojtěch Sc:3
Říjen Hasmanda Robert Sc:3
Říjen Balus Pavel Sc:3 1
Říjen Větrovský Lukáš Sc:3
Září Šandová (Myšková) Hana Sc:3
Září Kašparová Linda 3:Sc
Září Hruzík Radim 0:3
Září Beer Jaroslav Sc:3 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Čmuchová Klára 3:Sc
Červen Pešl Vítek 3:2 2
Červen Vašíček Petr 3:1
Červen Veselský Petr 3:0 1
Červen Plaček Václav 0:3 1
Květen Veselský Petr 2:3
Květen Tichá Kateřina 1:3
Květen Adámek David 3:2 1
Květen Šesták Lukáš Sc:3
Květen Mrowiec Jakub 3:0
Duben Vašíček Petr 3:1
Duben Šandová (Myšková) Hana 1:3 2
Duben Kmin DJ 3:Sc
Duben Beer Jaroslav Sc:3 3
Březen Hruzík Radim 0:3
Březen Wrona Jakub 3:1
Březen Bajer Radim 3:Sc
Březen Malík Karel 2:3 2
Únor Fišerová Veronika Sc:3
Únor Kaňa Aleš Sc:3
Únor Beer Jaroslav Sc:3
Únor Adámek David Sc:3
Leden Satke Tomáš Sc:3
Leden Kovář David 1:3
Leden Mikeska Karel Sc:3
Leden Kratochvíl Michal 0:3
Listopad Mechelová Gabriela 2:3 1
Listopad Lukšová Pavla 3:1
Listopad Samek Petr 0:3
Listopad Lázenský Jan 1:3
Říjen Vrága Lukáš 0:3
Říjen Hanusek Jaroslav 1:3
Říjen Oswald Pavel 0:3
Říjen Škrobánek Jakub 0:3 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kašparová Linda 3:0
Červen Přeček Martin 3:2 2
Červen Švrček Roman 1:3
Červen Kocmanová Natálie 3:2
Květen Štefaník Martin 0:3
Květen Badalová Veronika Sc:3
Květen Bergel Pavel 0:3
Květen Konečný Kamil 0:3
Duben Bergel Pavel 0:3
Duben Hanusek Jaroslav Sc:3 2
Duben Lukas Richard 3:Sc
Duben Švrček Roman 3:0
Březen Nesrsta Petr 0:3 1
Březen Krejčová Hana 0:3 3
Březen Holuša Petr 0:3 1
Březen Kašpar Luděk 0:3
Únor Fajnor Tomáš 0:3
Únor Vitasek Petr 0:3
Únor Filipčík Pavel 0:3
Únor Trojková Lada 1:3
Leden Ovčačík Martin 0:3
Leden Badalová Veronika 3:Sc
Leden Štěpař Jaroslav 0:3
Leden Děrgel Ivo 1:3 1
Listopad Fajnor Tomáš 1:3
Listopad Drga Radim 0:3
Listopad Rozsypal Jan 0:3
Listopad Krejčí Miroslav 0:3 1