Avatars_small

Lázenský Jan

Skupina Nadšenci 3D
Pohlaví muž
Věk 34 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2011/2012 19 4 15 10 21.05%
2010/2011 32 16 16 4 50.00%
2009/2010 24 11 13 1 45.83%
Celkem: 75 31 44 15 41.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Lukšová Pavla Sc:3
Leden Harastej Luboš Sc:3
Leden Menšík Petr 3:Sc
Prosinec Krejčová Hana Sc:3
Prosinec Langer Petr Sc:3
Prosinec Hájek Jiří Sc:3
Prosinec Plaček Václav Sc:3
Listopad Mořkovský Vojtěch 1:3
Listopad Mrowiec Jakub Sc:3
Listopad Střondala Tomáš Sc:3
Listopad Šesták Lukáš Sc:3
Říjen Kubíček Michal 2:3
Říjen Kuchař Marek 3:Sc
Říjen Hill Martin 3:0
Říjen Žůrek Vladimír 3:Sc
Září Klimková Lucie 2:3
Září Folwarczny Jan 0:3
Září Bartosz Tomáš Sc:3
Září Bartusek Jirka 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Střondala Tomáš 3:0 1
Červen Bartusek Jirka 0:3
Červen Šrámek Fredy 2:3 2
Červen Šesták Lukáš 3:1 1
Květen Hájková Hana 3:Sc
Květen Hill Martin 3:Sc
Květen Bajer Radim 3:Sc
Květen Pešl Vítek 3:0 2
Duben Dehner Marcel 3:0 1
Duben Riger Stanislav Sc:3 1
Duben Šesták Lukáš Sc:3 1
Duben Hruzík Radim 2:3 3
Březen Bartusek Jirka 1:3
Březen Vyskočil Stanislav 2:3
Březen Broda Kamil 0:3
Březen Balus Pavel 3:1 1
Únor Bergel Pavel 0:3
Únor Lasoň Jaroslav 0:3
Únor Minkovič David Sc:3 1
Únor Štefaník Martin Sc:3 1
Leden Střondala Tomáš 3:0
Leden Mechelová Gabriela 3:1 8
Leden Šrámek Fredy 3:1 1
Leden Krejčová Hana 3:Sc
Listopad Samek Petr 0:3
Listopad Mechelová Gabriela 2:3 1
Listopad Lukšová Pavla 3:1 1
Listopad Jaššo Petr 3:1
Říjen Matlochová Lucie 3:Sc
Říjen Mechelová Gabriela 2:3 2
Říjen Střondala Tomáš 3:0 2
Říjen Brynda Pavel 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Ochonski Zdenek 1:3
Červen Kocián Martin 1:3 1
Červen Vrága Lukáš Sc:3
Červen Malečíková Jaroslava 2:3 1
Květen Ječmínek Martin 3:2 1
Květen Volfová Zuzana 3:Sc
Květen Švrček Roman 3:2 1
Květen Přeček Martin 3:0
Duben Vrága Lukáš 1:3
Duben Pleyer Lukáš 1:3
Duben Krejčová Hana 3:2
Duben Ochonski Zdenek 0:3
Březen Švrček Roman 2:3
Březen Žůrek Vladimír 3:0
Březen Kašparová Linda 3:0
Březen Kocmanová Natálie 3:2 2
Únor Hvolka Tomáš 0:3
Únor Michalus Marek 1:3
Únor Jüttnerová Sandra 3:0
Únor Volfová Zuzana 3:0
Leden Švidrnoch Marek 0:3 1
Leden Kramár Lukáš 2:3 1
Leden Nesrsta Petr 0:3
Leden Kasanicky Jan 3:2