Avatars_small

Přeček Martin

Skupina Mistři 2B
Pohlaví muž
Věk 40 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 4 0 4 3 0.00%
2014/2015 46 24 22 3 52.17%
2013/2014 47 26 21 0 55.32%
2012/2013 44 33 11 0 75.00%
2010/2011 27 5 22 6 18.52%
2009/2010 28 8 18 4 28.57%
Celkem: 196 96 98 16 48.98%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Fabián Dalibor Sc:3
Září Nesrsta Petr Sc:3
Září Kantor Martin Sc:3
Září Jašek Jakub 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Urban Viktor 1:3
Červenec / Srpen Nesladek Petr 3:Sc
Červenec / Srpen Holík Pavel Sc:3
Červenec / Srpen Kantor Martin Sc:3
Červen Grigar Martin 3:2
Červen Kučeja Václav 3:2
Červen Nesrsta Petr 3:2
Červen Hvolka Tomáš 3:Sc
Květen Brynda Pavel 3:Sc
Květen Fabián Dalibor 0:3
Květen Bartosz Tomáš 1:3
Květen Mohyla Emil 3:1
Duben Hamřík Milan 3:1
Duben Holík Pavel 1:3
Duben Nesladek Petr 0:3
Duben Urban Viktor 2:3
Březen Lerch Ivan 3:0
Březen Šimeček Petr 0:3
Březen Nesrsta Petr 3:2
Březen Jašek Jakub 1:3
Únor Hvolka Tomáš 3:2
Únor Brynda Pavel 3:Sc
Únor Špánik Adam 0:3
Únor Tesař Martin 3:2
Leden Mohyla Emil 3:1
Leden Nesrsta Petr 3:2
Leden Urban Viktor 3:2
Leden Žák Zdeněk 3:2
Prosinec Kučeja Václav 2:3
Prosinec Jašek Jakub 0:3
Prosinec Hlisnikovský Petr 0:3
Prosinec Lerch Ivan Sc:3
Prosinec Nesladek Petr 1:3
Listopad Badalová Veronika 1:3
Listopad Nesrsta Petr 3:2
Listopad Bartosz Tomáš 3:0
Listopad Hvolka Tomáš 2:3
Listopad Wrona Tomáš 3:Sc
Říjen Tesař Martin 3:2
Říjen Kučeja Václav 1:3
Říjen Grigar Martin 3:2
Říjen Zrasták Robert 3:0
Září Richtár Dušan 0:3
Září Šimeček Petr 2:3
Září Hlisnikovský Petr 2:3
Září Krupník Lukáš 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kubíček Michal 3:2
Červen Nesladek Petr 0:3
Červen Brynda Pavel 3:2
Červen Šimeček Petr 3:2
Červen Tesař Martin 2:3
Květen Kříbek Jarda 3:2
Květen Mohyla Emil 3:2
Květen Bartusek Jirka 3:1
Květen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Květen Hamřík Milan 3:1
Duben Satke Tomáš 0:3
Duben Nesladek Petr 2:3
Duben Tesař Martin 3:2
Duben Brynda Pavel 2:3 1
Duben Němec Martin 1:3
Březen Grigar Martin 3:1
Březen Trojka Aleš 1:3
Březen Gaura Jiří 3:2
Březen Riger Stanislav 2:3
Březen Pleyer Lukáš 3:2
Únor Jašek Jakub 3:0
Únor Hošek Pavel 1:3
Únor Hvolka Tomáš 1:3
Únor Badalová Veronika 0:3
Únor Lerch Ivan 0:3
Leden Wolf Sebastian 3:0
Leden Holuša Marek 0:3
Leden Šeděnka Milan 3:1
Leden Šimeček Petr 3:1
Leden Jašek Jakub 1:3
Prosinec Tesař Martin 3:2
Prosinec Kratochvíl Michal 1:3
Prosinec Lerch Ivan 3:2
Prosinec Hvolka Tomáš 3:Sc
Listopad Ujfaluši Marcel 1:3
Listopad Hošek Pavel 0:3
Listopad Kubíček Aleš 1:3
Listopad Vojtovič Daniel 1:3
Listopad Kubíček Michal 0:3
Říjen Jašek Jakub 2:3
Říjen Mohyla Emil 3:1
Říjen Šimeček Petr 3:2
Říjen Hvolka Tomáš 3:0
Září Šrámek Fredy 3:1
Září Bartusek Jirka 3:0
Září Matějašek David 3:0
Září Badalová Veronika 3:2 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Šimeček Petr 3:0
Červen Brynda Pavel 3:Sc
Červen Mohyla Emil 3:0
Červen Hvolka Tomáš 3:Sc
Květen Zrasták Robert 3:2
Květen Trojka Aleš 1:3 2
Květen Křetinský David 3:Sc
Květen Broda Kamil 3:0
Květen Švidrnoch Marek 3:1
Duben Badalová Veronika 3:2
Duben Lerch Ivan 3:1
Duben Hlisnikovský Petr 1:3
Duben Šimeček Petr 1:3
Březen Kočvara Jan 1:3
Březen Holuša Marek 1:3
Březen Hartmann Silvie 0:3
Březen Hošek Pavel 3:0 2
Březen Štift David 0:3 2
Únor Čechák Martin 3:0
Únor Hubert Lukáš 3:1
Únor Vojtovič Daniel 3:2
Únor Křetinský David 3:2 2
Leden Konečný Kamil 3:Sc
Leden Badalová Veronika 3:Sc
Leden Žváček Jiří 3:0
Leden Šrámek Fredy 3:0
Leden Hruzík Radim 3:1
Prosinec Bartusek Jirka 2:3 2
Prosinec Matějašek David 3:0
Prosinec Medek Petr 2:3
Prosinec Slunský Petr 3:Sc 1
Prosinec Hanusek Jaroslav 3:0
Listopad Hošek Pavel 2:3 2
Listopad Riger Břetislav 3:1
Listopad Žváček Jiří 3:0
Listopad Lasoň Jaroslav 3:0
Říjen Klimková Lucie 3:0
Říjen Dehner Marcel 3:1
Říjen Hamříková Jarmila 3:0
Říjen Langer Petr 3:0
Září Spáčil David 3:0
Září Hamřík Milan 3:0
Září Hasmanda Robert 3:0
Září Wrona Tomáš 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Kašparová Linda Sc:3
Květen Mechelová Gabriela Sc:3 2
Květen Wrona Jakub Sc:3 1
Květen Kuchař Marek Sc:3
Duben Veselský Petr 3:0 1
Duben Smotlacha David 3:Sc 2
Duben Folwarczny Jan 0:3
Duben Kaňa Aleš 0:3
Březen Vašíček Petr 3:0 1
Březen Jüttnerová Sandra 0:3
Březen Vrzgula Jan 3:Sc
Únor Malečíková Jaroslava 0:3 1
Únor Malík Karel 0:3
Únor Balus Pavel 1:3
Únor Žůrek Vladimír 0:3
Leden Vrága Lukáš 0:3
Leden Lukšová Pavla 2:3 2
Leden Vyskočil Stanislav 3:Sc 2
Leden Balus Pavel 1:3
Listopad Urban Michael 0:3
Listopad Ječmínek Martin 0:3
Listopad Kaňa Aleš Sc:3
Listopad Hindulák Jan 2:3
Říjen Jüttnerová Sandra 0:3
Říjen Žůrek Vladimír 0:3
Říjen Vlček Michal 0:3 1
Říjen Šesták Lukáš Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kašparová Linda 3:0 1
Červen Jaššo Petr 2:3 2
Červen Kocmanová Natálie Sc:Sc
Červen Švrček Roman 0:3
Květen Ječmínek Martin 0:3
Květen Volfová Zuzana 3:Sc
Květen Švrček Roman 0:3
Květen Lázenský Jan 0:3
Duben Štefaník Martin 0:3
Duben Kasanicky Jan 3:Sc
Duben Brynda Pavel 0:3
Duben Ječmínek Martin 0:3
Březen Staš Jiří 3:Sc
Březen Bergel Pavel Sc:3 1
Březen Vrága Lukáš 1:3 1
Březen Kasanicky Jan 3:Sc
Únor Škrobánek Jakub 0:3
Únor Štift David 0:3
Únor Švrček Roman 0:3
Únor Pohanka Dejf 0:3 1
Leden Sváková Denisa 3:0 1
Leden Votoček Tomáš 0:3 1
Leden Kašparová Linda 3:0 1
Leden Hudý Petr 3:Sc
Prosinec Hlůže Petr 0:3
Prosinec Michalus Marek Sc:Sc
Prosinec Staš Jiří 2:3
Prosinec Kašparová Linda Sc:3