Avatars_small

Medek Petr

Skupina Přeborníci 3A
Pohlaví muž
Věk 50 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2012/2013 45 20 25 0 44.44%
2011/2012 41 19 22 4 46.34%
2010/2011 33 15 18 0 45.45%
2009/2010 28 13 15 4 46.43%
Celkem: 147 67 80 8 45.58%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Šrámek Fredy 2:3 2
Červen Matějašek David 3:1
Červen Nesrsta Petr 1:3
Červen Krišica Petr 2:3
Červen Švidrnoch Marek 3:2
Květen Dehner Marcel 3:1
Květen Šimeček Petr 1:3
Květen Bartusek Jirka 1:3
Květen Kašpar Luděk 3:0
Květen Karpeta Petr 3:1
Duben Čechák Martin 2:3
Duben Holuša Marek 2:3
Duben Hvolka Tomáš 1:3
Duben Trojka Aleš 3:Sc
Březen Švidrnoch Marek 3:Sc
Březen Gorecki Pavel 3:0
Březen Badalová Veronika 1:3
Březen Křetinský David 3:1
Březen Broda Kamil 3:1
Únor Šrámek Fredy 3:Sc
Únor Mohyla Emil 1:3
Únor Zrasták Robert 3:1
Únor Nesrsta Petr 0:3
Únor Apl Roman 2:3
Leden Hošek Pavel 1:3
Leden Sikora Radim 0:3
Leden Bartosz Tomáš 2:3
Leden Šimeček Petr 3:1 2
Prosinec Bartusek Jirka 3:0 3
Prosinec Slunský Petr 3:Sc 1
Prosinec Hanusek Jaroslav 3:0
Prosinec Přeček Martin 3:2
Prosinec Matějašek David 2:3
Listopad Lenart Jan 1:3
Listopad Kubínek David 3:Sc
Listopad Apl Roman 3:2
Listopad Vojtovič Daniel 2:3 3
Říjen Mořkovský Vojtěch 1:3
Říjen Žváček Jiří 3:1
Říjen Broda Kamil 2:3
Říjen Bartosz Tomáš 2:3
Září Bartusek Jirka 2:3
Září Lerch Ivan 0:3
Září Karpeta Petr 0:3
Září Konečný Kamil 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hájek Jiří 3:0 2
Červen Hartmann Silvie Sc:3
Červen Apl Roman Sc:3
Červen Konečný Kamil Sc:3
Květen Hvolka Tomáš 0:3
Květen Sobek Tomáš 3:Sc
Květen Wolf Sebastian 3:Sc
Květen Bartosz Tomáš 1:3
Duben Grigar Martin 3:Sc
Duben Kubíček Aleš 0:3
Duben Prucek Milan 0:3
Duben Hubert Lukáš 3:1
Březen Broda Kamil 3:0
Březen Lerch Ivan 3:1
Březen Bartosz Tomáš 3:2
Březen Slunský Petr 3:1
Únor Křetinský David 1:3 3
Únor Kupka Jaroslav 3:1
Únor Větrovský Lukáš 1:3
Únor Bartusek Jirka 2:3 1
Leden Hubert Lukáš 0:3
Leden Broda Kamil 3:Sc 2
Leden Slunský Petr 3:1 1
Leden Kubínek David 1:3
Prosinec Hvolka Tomáš 3:Sc
Prosinec Kubíček Aleš 3:0
Prosinec Apl Roman 3:0
Prosinec Větrovský Lukáš 1:3 2
Listopad Hvolka Tomáš 3:Sc 2
Listopad Drga Radim 1:3
Listopad Hubert Lukáš 2:3
Listopad Koutný Jakub 1:3
Říjen Hanusek Jaroslav 3:0
Říjen Ochonski Zdenek 0:3
Říjen Bergel Pavel 1:3
Říjen Apl Roman 3:0
Říjen Kubínek David 1:3
Září Farník Michal 3:2
Září Holuša Petr 1:3
Září Satke Tomáš Sc:3
Září Švidrnoch Marek 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Holuša Petr 3:1
Červen Škrobánek Jakub 3:Sc
Červen Weber Michal 3:Sc 1
Červen Broda Kamil 3:2
Květen Grigar Martin 3:Sc
Květen Kubíček Michal 1:3
Květen Hubert Lukáš 0:3
Květen Konečný Kamil 1:3 1
Duben Mikeska Karel 0:3
Duben Broda Kamil 3:1
Duben Bergel Pavel 3:1
Duben Kupka Jaroslav 3:0
Březen Samek Petr 3:0
Březen Nesrsta Petr 1:3
Březen Minkovič David 0:3
Březen Škrobánek Jakub 0:3
Únor Hanusek Jaroslav 3:0
Únor Vojtovič Daniel 3:0
Únor Urban Michael 3:0
Únor Kupka Jaroslav 3:1
Leden Psotka Petr 2:3
Leden Ochonski Zdenek 1:3
Leden Bergel Pavel 1:3
Leden Vlček Michal 1:3
Listopad Hartmann Silvie 1:3
Listopad Lasoň Jaroslav 3:0
Listopad Sobek Tomáš 0:3
Listopad Holuša Petr 2:3 1
Listopad Wolf Sebastian 2:3
Říjen Štift David 2:3 2
Říjen Hvolka Tomáš 0:3
Říjen Klímek Lumír 0:3
Říjen Slunský Petr 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Psotka Petr 1:3
Červen Kubíček Michal 1:3
Červen Fabián Dalibor 2:3
Červen Wolf Sebastian 1:3
Květen Samek Petr 3:Sc
Květen Mihulová Klára 3:Sc
Květen Kyjovský Čeněk 1:3
Květen Vitasek Petr 1:3
Duben Děrgel Ivo 3:0
Duben Sobek Tomáš 0:3
Duben Farník Michal 3:1
Duben Psotka Petr 1:3
Březen Drga Radim 3:Sc
Březen Fabián Dalibor 0:3
Březen Badalová Veronika 3:0
Březen Lasoň Jaroslav 3:1
Únor Gregořicová Petra 3:Sc
Únor Dlouhý Radim 3:1
Únor Koutný Jakub 3:1
Únor Malečíková Jaroslava 3:1
Leden Zvěřinský Martin 0:3
Leden Kocmanová Natálie 3:Sc
Leden Ochonski Zdenek 3:1
Leden Vitasek Petr 1:3
Listopad Švrček Roman Sc:3
Listopad Kubínek David Sc:3
Listopad Trojková Lada Sc:3
Listopad Děrgel Ivo Sc:3