Avatars_small

Koutný Jakub

Skupina Přeborníci 4B
Pohlaví muž
Věk 35 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 13 4 9 6 30.77%
2011/2012 39 13 25 9 33.33%
2010/2011 34 14 20 1 41.18%
2009/2010 28 16 12 1 57.14%
Celkem: 114 47 66 17 41.23%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Matějašek David Sc:3
Listopad Bystroň Jan Sc:3
Listopad Raška Petr Sc:3
Listopad Beneš Vojtěch Sc:3
Říjen Nesladek Petr 0:3
Říjen Kříbek Jarda 0:3
Říjen Kašpar Luděk 3:1
Říjen Střondala Tomáš 3:0
Září Malečíková Jaroslava Sc:3
Září Mechelová Gabriela 2:3
Září Lasoň Jaroslav Sc:3
Září Vrága Lukáš 3:2
Září Bystroň Jan 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Šrámek Fredy 3:0
Červen Prokop David Sc:3
Červen Dehner Marcel Sc:3
Červen Zrasták Robert 2:3
Květen Konečný Kamil 1:3
Květen Folwarczny Jan 3:Sc
Květen Hlisnikovský Petr 1:3
Květen Broda Kamil 2:3
Duben Konečný Kamil Sc:3
Duben Bartusek Jirka 0:3
Duben Wolf Sebastian 0:3
Duben Hvolka Tomáš 0:3
Březen Malík Karel 3:0
Březen Hájek Jiří 3:1
Březen Badalová Veronika 3:2
Březen Folwarczny Jan 3:0
Únor Farník Michal Sc:Sc
Únor Mohyla Emil 1:3
Únor Konečný Kamil 2:3 2
Leden Šrámek Fredy 3:0
Leden Ochonski Zdenek 3:0
Leden Lasoň Jaroslav 3:Sc
Leden Folwarczny Jan 1:3
Prosinec Riger Stanislav 2:3
Prosinec Slunský Petr Sc:3
Prosinec Bergel Pavel Sc:3
Prosinec Ochonski Zdenek 2:3
Listopad Hubert Lukáš 1:3
Listopad Drga Radim 1:3
Listopad Hvolka Tomáš 3:Sc 2
Listopad Medek Petr 3:1
Říjen Slunský Petr Sc:3
Říjen Hruzík Radim 3:1
Říjen Dehner Marcel 2:3
Říjen Střondala Tomáš 3:0
Září Mohyla Emil 2:3
Září Minkovič David Sc:3
Září Juráň David 0:3
Září Kratochvíl Michal Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kupka Jaroslav 0:3
Červen Konečný Kamil 0:3 1
Červen Psotka Petr 3:Sc
Červen Tesař Martin 1:3
Květen Farník Michal 3:1
Květen Švidrnoch Marek 3:Sc
Květen Kubíček Aleš Sc:3
Květen Vrága Lukáš 3:1
Duben Pešl Vladan 3:2
Duben Mechelová Gabriela 3:0
Duben Vyskočil Stanislav 3:0
Duben Matějašek David 3:0
Březen Ochonski Zdenek 2:3
Březen Bergel Pavel 2:3
Březen Kratochvíl Michal 0:3 1
Březen Hubert Lukáš 1:3
Únor Tesař Martin 1:3
Únor Konečný Kamil 3:2
Únor Holuša Petr 1:3
Únor Samek Petr 1:3
Leden Trojka Aleš 0:3
Leden Slunský Petr 3:1
Leden Nesrsta Petr 1:3
Leden Jašek Jakub 3:2
Leden Farník Michal 1:3
Listopad Grigar Martin 1:3
Listopad Hvolka Tomáš 0:3
Listopad Kočvara Jan 0:3
Listopad Prucek Milan 0:3
Listopad Štift David 0:3 1
Říjen Danisz Radim 3:Sc
Říjen Lasoň Jaroslav 3:0
Říjen Švidrnoch Marek 0:3
Říjen Pešl Vladan 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kašpar Luděk 3:2
Červen Vlček Michal 0:3 1
Červen Vlček Dobroslav 0:3 2
Červen Holuša Petr 3:2
Květen Hanusek Jaroslav 3:1
Květen Švidrnoch Marek 0:3
Květen Holuša Petr 3:0
Květen Rozsypal Jan Sc:3
Duben Slunský Petr 2:3
Duben Pohanka Dejf 3:Sc
Duben Vitasek Petr 0:3 1
Duben Kašpar Luděk 1:3 1
Březen Pešl Vladan 3:2
Březen Vavřínek Martin 0:3
Březen Farník Michal 1:3
Březen Trojková Lada 3:1
Únor Dlouhý Radim 3:1
Únor Malečíková Jaroslava 3:0 1
Únor Medek Petr 1:3
Únor Gregořicová Petra 3:0
Leden Konečný Kamil 3:0 1
Leden Alvarezová Jana 3:0
Leden Mořkovský Jaromír 3:Sc
Leden Michalus Marek 3:0
Prosinec Škrobánek Jakub 1:3
Prosinec Hájek Jiří 3:Sc
Prosinec Matlochová Lucie 3:1
Prosinec Vavřínek Martin 0:3