C876b75048938cfded59ba883b7efafcaf7d1db7_small

Vrága Lukáš

Skupina Přeborníci 3A
Pohlaví muž
Věk 42 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 44 19 25 2 43.18%
2014/2015 44 25 19 0 56.82%
Letní squashování 2014 8 3 4 1 37.50%
Letní squashování 2013 8 2 6 0 25.00%
2013/2014 41 22 19 0 53.66%
2012/2013 28 15 13 0 53.57%
2011/2012 41 20 21 2 48.78%
2010/2011 32 17 15 0 53.13%
2009/2010 28 16 12 0 57.14%
Celkem: 274 139 134 5 50.73%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bystřičan Jiří Sc:3
Červenec / Srpen Grochal Petr 0:3
Červenec / Srpen Lampa Tomáš Sc:3
Červenec / Srpen Terzl Václav 1:3
Červen Záruba Patrik 3:0
Červen Farník Michal 3:2
Červen Kovaříková Jana 3:Sc
Červen Broda Kamil 3:2
Květen Kovaříková Jana 3:Sc
Květen Mach Vladimír 3:1
Květen Hanusek Jaroslav 2:3
Květen Ciganek Pavel 0:3
Duben Krišica Petr 0:3
Duben Jüttnerová Sandra 2:3
Duben Šír Robin 1:3
Duben Grochal Petr 0:3
Březen Lasoň Jaroslav 3:2
Březen Čada Josef 3:0
Březen Sikora Jiří 3:1
Březen Binek Zdenek 3:0
Únor Zrasták Robert 2:3
Únor Andiel Josef 0:3
Únor Uhlíř Adam 3:2
Únor Grochal Petr 0:3
Leden Hanusek Jaroslav 3:1
Leden Čada Josef 3:0
Leden Jüttnerová Sandra 3:1
Leden Štefánek Antonín 2:3
Prosinec Balus Pavel 2:3
Prosinec Rechtoris David 1:3
Prosinec Šrámek Fredy 3:0
Prosinec Lyko Pavel 3:Sc
Listopad Kutěj Honza 1:3 1
Listopad Bystřičan Jiří 2:3
Listopad Jüttnerová Sandra 1:3
Listopad Uhlíř Adam 0:3
Říjen Rechtoris David 3:1
Říjen Nový Jan 2:3
Říjen Lasoň Jaroslav 3:1
Říjen Šandová (Myšková) Hana 3:1
Září Bystřičan Jiří 0:3
Září Krišica Petr 0:3
Září Šrámek Fredy 0:3
Září Šubert Roman 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Střondala Tomáš 3:0
Červenec / Srpen Krupník Lukáš 2:3
Červenec / Srpen Lyko Pavel 3:Sc
Červenec / Srpen Brynda Pavel 3:Sc
Červen Malečíková Jaroslava 3:0
Červen Lasoň Jaroslav 3:0
Červen Kovaříková Jana 3:0
Červen Uhřík Libor 3:0
Květen Šrámek Fredy 0:3
Květen Binek Zdenek 3:0
Květen Peroutík Jiří 3:Sc 1
Květen Špalt Libor 3:1
Duben Lyko Pavel 2:3
Duben Dehner Marcel 2:3
Duben Uhlíř Adam 2:3
Duben Apl Roman 1:3
Březen Malý Milan 3:1
Březen Štefánek Antonín 3:1
Březen Jüttnerová Sandra 3:0
Březen Gorecki Pavel 3:0
Únor Rechtoris David 3:2
Únor Krišica Petr 0:3
Únor Holubec Jaromír 2:3
Únor Hamříková Jarmila 3:0
Leden Bystřičan Jiří 3:1
Leden Šrámek Fredy 1:3
Leden Malečíková Jaroslava 1:3
Leden Kutěj Honza 1:3
Prosinec Malý Milan 3:2
Prosinec Šandová (Myšková) Hana 3:1
Prosinec Štefánek Antonín 3:0
Prosinec Andiel Josef 3:0
Listopad Kutěj Honza 3:1
Listopad Apl Roman 0:3
Listopad Balus Pavel 2:3
Listopad Holubec Jaromír 2:3
Říjen Černý Martin 0:3
Říjen Riger Břetislav 1:3
Říjen Kantor Martin 0:3
Říjen Taraba Róbert 2:3
Září Šrámek Fredy 3:Sc 1
Září Raška Petr 1:3
Září Bystřičan Jiří 3:0
Září Holubec Jaromír 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Šubert Roman 3:2
Srpen Hálek David 0:3
Srpen Bystřičan Jiří 3:2
Srpen Wolf Sebastian Sc:Sc
Červenec Apl Roman 3:2
Červenec Juránek Filip 0:3
Červenec Špánik Adam 0:3
Červenec Kašpar Luděk 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Hubert Lukáš 1:3
Srpen Fabián Dalibor 0:3
Srpen Hamřík Milan 2:3
Srpen Nesrsta Petr 1:3
Červenec Bystroň Jan 3:0
Červenec Hamřík Milan 2:3
Červenec Riger Břetislav 3:1
Červenec Holubec Jaromír 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hamříková Jarmila 3:0
Červen Střondala Tomáš 3:2
Červen Mrowiec Jakub 2:3
Červen Malečíková Jaroslava 3:2
Květen Štefaník Martin 1:3
Květen Andiel Josef 3:0
Květen Rechtoris David 3:1
Květen Hill Martin 1:3
Duben Apl Roman 3:1
Duben Raška Petr 0:3
Duben Riger Břetislav 3:1 2
Duben Hubert Lukáš 1:3
Březen Malý Milan 3:0
Březen Karpeta Petr 3:Sc
Březen Lasoň Jaroslav 3:1
Březen Gorecki Pavel 1:3
Únor Jüttnerová Sandra 3:0
Únor Kašpar Luděk 0:3
Únor Bystřičan Jiří 3:0
Únor Sikora Jiří 3:1 1
Leden Papřok Ondřej 3:0
Leden Malečíková Jaroslava 2:3
Leden Hanusek Jaroslav 1:3
Leden Šandová (Myšková) Hana 3:0
Prosinec Riger Břetislav 1:3 2
Prosinec Gaura Jiří 0:3
Prosinec Krišica Petr 3:1
Prosinec Mach Vladimír 2:3
Listopad Raška Štěpán 3:0
Listopad Lasoň Jaroslav 3:1
Listopad Adámek David 3:0
Listopad Sikora Jiří 2:3
Říjen Hanusek Jaroslav 3:1
Říjen Taraba Róbert 1:3
Říjen Slunský Petr 1:3
Říjen Wolf Sebastian 0:3
Září Mechelová Gabriela 0:3
Září Lasoň Jaroslav 3:0
Září Bystroň Jan 2:3
Září Koutný Jakub 2:3
Září Malečíková Jaroslava 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Lenart Jan 3:Sc
Červen Bystroň Jan 3:1
Červen Prokop David 3:Sc
Červen Dehner Marcel 0:3
Květen Slunský Petr 3:2
Květen Rechtoris David 3:0
Květen Hanusek Jaroslav 3:1 2
Květen Sikora Jiří 3:0
Duben Bystřičan Jiří 3:1 2
Duben Šandová (Myšková) Hana 3:1
Duben Langer Petr 2:3
Duben Hamříková Jarmila 3:0
Březen Zrasták Robert 1:3
Březen Prokop David 0:3
Březen Lenart Jan 0:3
Březen Škrobánek Jakub 0:3
Únor Raška Petr 3:Sc
Únor Gorecki Pavel 1:3
Únor Karpeta Petr 0:3
Únor Křižka Radek 3:Sc
Leden Hamřík Milan 1:3
Leden Mrowiec Jakub 3:0
Leden Sikora Jiří 3:0
Leden Štelar Petr 3:2
Prosinec Čechák Martin 0:3
Prosinec Žváček Jiří 0:3 1
Prosinec Malečíková Jaroslava 1:3
Prosinec Karpeta Petr 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Balus Pavel 3:2 1
Červen Missigová Šárka 1:3
Červen Matějašek David 2:3
Červen Folwarczny Jan 0:3
Květen Vavřička Karel 3:2 1
Květen Mořkovský Vojtěch 0:3
Květen Strachala David 3:1
Květen Bystřičan Jiří 3:1 2
Duben Malík Karel 3:Sc 1
Duben Hlisnikovský Petr 1:3
Duben Pešl Vladan 2:3
Duben Bartoš Jan 3:1
Březen Hamřík Milan 3:0
Březen Klimková Lucie 3:2
Březen Mechelová Gabriela 1:3 2
Březen Pešl Vladan 1:3
Únor Sikora Jiří 3:1
Únor Riger Břetislav 3:1 2
Únor Rašková Lenka 3:1
Únor Balus Pavel 3:2
Leden Hruzík Radim 0:3 1
Leden Apl Roman 0:3
Leden Matějašek David 3:0
Leden Kocián Martin 0:3
Prosinec Hill Martin 3:0
Prosinec Malík Karel 3:1
Prosinec Pešl Vladan 0:3
Prosinec Badalová Veronika 2:3
Listopad Mechelová Gabriela 2:3 3
Listopad Šrámek Fredy 0:3 1
Listopad Klimková Lucie 3:2 1
Listopad Kupka Jaroslav 3:Sc
Listopad Lasoň Jaroslav 0:3
Říjen Beer Jaroslav 3:Sc
Říjen Matějašek David 2:3
Říjen Mrowiec Jakub 3:0
Říjen Janošíková Zuzana 3:0
Září Dehner Marcel 1:3
Září Hanusek Jaroslav 0:3
Září Pešl Vladan Sc:3
Září Broda Kamil Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Ochonski Zdenek 2:3
Červen Kašparová Linda 3:0
Červen Štefaník Martin 3:Sc
Červen Balus Pavel 3:0
Květen Koutný Jakub 1:3
Květen Farník Michal 0:3
Květen Švidrnoch Marek 3:Sc
Květen Kubíček Aleš 1:3
Duben Slunský Petr 3:Sc
Duben Klimková Lucie 3:2
Duben Malečíková Jaroslava 3:1
Duben Kovář David 3:Sc
Březen Kubíček Aleš 0:3
Březen Hanusek Jaroslav 0:3
Březen Žůrek Vladimír 3:Sc
Březen Folwarczny Jan 2:3
Únor Dehner Marcel 3:1 2
Únor Mechelová Gabriela 3:2
Únor Ječmínek Martin 3:Sc
Únor Satke Tomáš 0:3
Leden Přeček Martin 3:0
Leden Lukšová Pavla 3:0
Leden Balus Pavel 3:1 1
Leden Vyskočil Stanislav 2:3
Listopad Apl Roman 1:3
Listopad Bajer Radim 3:Sc
Listopad Vojtovič Daniel 0:3
Listopad Juráň David 0:3
Říjen Hanusek Jaroslav 0:3
Říjen Oswald Pavel 0:3
Říjen Škrobánek Jakub 0:3
Říjen Jaššo Petr 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kocián Martin 1:3 2
Červen Malečíková Jaroslava 3:0
Červen Ochonski Zdenek 1:3
Červen Lázenský Jan 3:Sc
Květen Brynda Pavel 0:3
Květen Drga Radim 3:Sc
Květen Hájek Jiří 3:Sc
Květen Vlček Dobroslav 0:3 1
Květen Ochonski Zdenek 0:3
Duben Krejčová Hana 3:0
Duben Pleyer Lukáš 1:3
Duben Lázenský Jan 3:1
Duben Ochonski Zdenek 0:3
Březen Staš Jiří 3:Sc
Březen Kasanicky Jan 3:Sc
Březen Přeček Martin 3:1 1
Březen Bergel Pavel 3:Sc
Únor Kocmanová Natálie 3:Sc
Únor Konečný Kamil 0:3 1
Únor Votoček Tomáš 1:3 1
Únor Holuša Petr 0:3
Leden Staš Jiří 3:0
Leden Lukáš Jan 3:1 2
Leden Slepčan Lukáš 3:Sc
Leden Dlouhý Radim 2:3
Listopad Kašpar Luděk 2:3 2
Listopad Slepčan Lukáš 3:2 1
Listopad Lukáš Jan 3:0