8ede5a35ddceeefe200f706555b50f7465ec3944_small

Janošíková Zuzana

Skupina Nadšenci 1A
Pohlaví žena
Věk 21 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 28 8 17 17 28.57%
2011/2012 40 12 24 14 30.00%
Celkem: 68 20 41 31 29.41%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Langrová Pavlína Sc:3
Březen Jeřábek Libor Sc:3
Březen Vala Martin Sc:3
Březen Holubec Jaromír Sc:3
Únor Tesař Petr 3:Sc
Únor Čada Josef Sc:3
Únor Fiala Lukáš Sc:Sc
Únor Malečíková Jaroslava Sc:3
Leden Malý Milan 3:Sc
Leden Tesař Petr Sc:3
Leden Jeřábek Libor Sc:3
Leden Nový Jan 3:Sc
Prosinec Czopik Jan Sc:Sc
Prosinec Vašíček Petr Sc:Sc
Prosinec Čada Josef Sc:3
Prosinec Gorecki Pavel 3:Sc
Listopad Langrová Pavlína Sc:3
Listopad Lyko Pavel 1:3
Listopad Holešová Kateřina Sc:3
Listopad Šandová (Myšková) Hana Sc:3
Říjen Fiala Lukáš Sc:3
Říjen Czopik Jan 3:Sc
Říjen Střondala Tomáš Sc:3
Říjen Hanusek Jaroslav 2:3
Září Weber Michal 3:Sc
Září Brodová Barbora 3:0
Září Riegel Jiří 3:Sc
Září Mach Vladimír 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hamřík Milan Sc:3 1
Červen Langer Michaela Sc:3
Červen Šímová Žaneta 3:Sc
Červen Hill Martin Sc:Sc
Květen Kašparová Linda 0:3
Květen Harastej Luboš Sc:3
Květen Balus Pavel 0:3
Květen Bartoš Jan Sc:3 1
Duben Ošťádal Pavel 3:Sc
Duben Lasoň Jaroslav 3:Sc
Duben Pešl Vítek 0:3 1
Duben Missigová Šárka Sc:Sc
Březen Macek Tomáš 3:Sc
Březen Tesař Martin 3:Sc
Březen Hrudová Iva Sc:3
Březen Šandová (Myšková) Hana 1:3
Únor Hrudová Iva Sc:Sc
Únor Ošťádal Pavel 3:Sc 1
Únor Migdalová Markéta Sc:3 1
Únor Šimek Martin Sc:3 1
Leden Šimek Martin 0:3
Leden Plaček Václav 3:Sc
Leden Kubíček Michal Sc:3 1
Leden Hamřík Milan 0:3
Prosinec Vašíček Petr 3:1
Prosinec Čmuchová Klára Sc:3 1
Prosinec Langer Michaela 0:3
Prosinec Spáčil David Sc:3 7
Listopad Langrová Pavlína 0:3
Listopad Malečíková Jaroslava 3:Sc
Listopad Hill Martin 0:3
Listopad Rašková Lenka 0:3
Říjen Matějašek David 0:3
Říjen Beer Jaroslav Sc:Sc 1
Říjen Mrowiec Jakub 0:3 1
Říjen Vrága Lukáš 0:3
Září Šusta Jakub 3:Sc
Září Cibulec Miroslav 3:Sc
Září Žváček Jiří 0:3 1
Září Šprincl Petr 3:Sc